جامعه قهرمانان: UMMC پزشکان نقش کلیدی را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

لدگر | No comments

کریسمس بود 2019 زمانی که دکتر Bhagyashri Navalkele شروع به آموزش خود را در “ذات الریه با منشا ناشناخته” بود که برداشت در چین هوبئی.

کمی شناخته شده بود که در مورد رمان, یا, جدید, coronavirus. Navalkele مدیر پزشکی از عفونت پیشگیری و کنترل در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی شد, ناظر, اما نه بیش از حد نگران است.

“اما در چند هفته همه چیز به معنای واقعی کلمه دو برابر یا سه برابر در تعداد موارد در چین” به یاد او. “من فکر می کردم این چیزی است که رفتن به گسترش مانند آتش سوزی. این یک ویروس جدید و کل این جمعیت به صفر ایمنی در برابر آن است. اگر آن را در سراسر جهان به عنوان یک بیماری همه گیر آن را از آمدن به ایالات متحده و به می سی سی پی برای اطمینان حاصل کنید.

“ما نیاز به سرعت حرکت می کند و شروع به برنامه ریزی چه چیزی را انجام دهد.”

دکتر جیسون پرهام مدیر UMMC بخش از بیماری های عفونی در همان حال احساس دل و روده. “من احساس می کنم آن را هنوز هم او گفت:” از سنجش اولیه در viciousness از این خاص coronavirus که دانشمندان به نام COVID-19.

پرهام و Navalkele در حال بسته شدن در چهار ماه از آماده سازی و پاسخ به صورت یک بیماری همه گیر که هیچ پزشک هیچ بیمارستان و بدون مراقبت های بهداشتی جامعه است و به طور کامل پیچیده سر خود را در اطراف. اما به عنوان COVID-19 رویکردهای آن فلات در می سی سی پی, بیماری های عفونی تیم آنها منجر شود و دولت تنها دانشگاهی مرکز پزشکی هستند که آماده است به عنوان آنها می توانند.

خود را برای تلاش های خستگی ناپذیر این شیپور لجر است شناخت پرهام و Navalkele به عنوان خود را “انجمن قهرمانان” برای ماه آوریل است. شیپور لجر جامعه قهرمانان برنامه ماهانه افتخار ایجاد شده به رسمیت شناختن قهرمانان در اطراف مترو Jackson منطقه است.

کروناویروس در می سی سی پی: UMMC باعث می شود فن با پایه سخت افزار فروشگاه لوازم

“من فکر می کنم که با وجود افزایش تعداد واقعی COVID-19 موارد بیش از چند هفته گذشته ما واقعی فرآیندهای در بیماری های عفونی و پیشگیری از عفونت بدست کمی کمتر گیج کننده” سعید پرهام که بسیاری از وظایف عبارتند از: خدمت به عنوان معاون اجرایی رئیس UMMC گروه پزشکی.

“ما قادر به قرار دادن راهنمایی و روش ها و سیاست های در محل به طوری که همه چیز آسان تر برای رسیدگی و برنامه است که کمی بیشتر از معمول است.

“ما در حال خوردن و خوابیدن بیشتر به طور منظم.”

آرام در میان یک طوفان در حال رشد

اگر شما گرفتن یک نگاه اجمالی از پرهام striding در سراسر محوطه دانشگاه به رهبری به یک COVID-19 حادثه دستور جلسه و یا در راه خود را به بررسی یک بیمار در مرکز پزشکی مراقبت های ويژه و یا در بیمارستان دانشگاه, شانس هستند Navalkele با او است. و یا بالعکس.

پرهام یک ایمری بومی که در جکسون و کلینتون. او یک دانشگاه می سی سی پی دانشکده پزشکی فارغ التحصیل تکمیل اقامت خود و یاران در بیماری های عفونی در UMMC و پس از کسب مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی شیوه از دانشکده بهداشت عمومی و شیوه های درمانی در دانشگاه ماساچوست-امهرست.

او را به مرکز پزشکی در سال 2011 و امروز دارای رتبه علمی دانشیار در دانشکده پزشکی و در John D. باوئر دانشکده سلامت جامعه.

Navalkele بومی هند از دریافت کارشناسی پزشکی و کارشناسی جراحی از Lokmanya Tilak شهرداری کالج پزشکی در بمبئی و تکمیل اقامت در طب داخلی در AtlantiCare مرکز پزشکی منطقه ای در آتلانتیک سیتی نیوجرسی. او یک همکار در بیماری های عفونی و در پیشگیری از عفونت و بیمارستان اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی وین و دیترویت مرکز پزشکی.

او به مرکز پزشکی ارومیه در سال 2017 به عنوان استادیار در بخش بیماری های عفونی.

آنها در میان بسیاری از خط مقدم قهرمانان از مرکز پزشکی مشغول به کار در همکاری با کسانی که تعیین شده برای مراقبت از COVID-19 بیماران خوراک آنها نظارت خود را پنکه پاکسازی اتاق خود را و نگه داشتن دست خود را از آنجا که عزیزان خود را در آنها مجاز نیست ،

در پاسخ به کروناویروس: UMMC مجموعه تا زمینه موبایل کلینیک

“مرکز پزشکی خوش شانس است که دکتر پرهام و دکتر Navalkele پیشرو ما عفونت مداخله تلاش های” دکتر گفت: LouAnn Woodward, معاونت امور بهداشت و درمان و دانشکده پزشکی. “پس از یک روز از آماده سازی ما و پاسخ تلاش های آنها به ارمغان آورد یک اثر آرام بخش در سراسر سازمان ما.

“در مواجهه با بحران بهداشت عمومی شما امیدوارم که به حق مردم در موقعیت مناسب در زمان مناسب و به ما می گویند که در اینجا اتفاق افتاده است.”

ساعت های طولانی هنجار برای آینده قابل پیش بینی برای پرهام و Navalkele به همراه اعضای مرکز پزشکی تیم رهبری که صرف ساعت های بی شماری در یک حادثه به مرکز فرماندهی برای COVID-19 پاسخ. وودوارد که همچنین یک طب اورژانس پزشک است که این حادثه فرمانده.

دکتر آلن جونز, صندلی, گروه طب اورژانس به عنوان پاسخ بالینی رهبر برای UMMC را COVID-19 پاسخ. دکتر جاناتان ویلسون رئیس اداری افسر حادثه مدیر و یک جانباز رهبر پاسخ اضطراری بلایای طبیعی از جمله گردباد و طوفان است.

آنها تصمیم گیران بالا در قوی COVID-19 انتظار پاسخ علمی مراکز پزشکی. در UMMC که شامل نوآوری است که به دور از هنجار در طول این همه گیر: تحقیقات بالینی و آزمایشات در مورد چگونه به درمان این بیماری, محققان,’ ایجاد یک خانه COVID-19 آزمایشگاه آزمون و اطفال متخصص بیهوشی اختراع اضطراری-استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی.

اما این شروع با اصول اولیه Navalkele گفت: از جمله آموزش پزشکی مرکز 10,000 کارکنان در ماه فوریه در این ویروس علائم آن و آنچه که در آن زمان شناخته شده در مورد انتقال آن.

“بهار در هفته زمانی که من اولین بحث با یک پزشک که تشخیص در هتیزبرگ شد بسیار روشن است که این ویروس در اینجا بود که ما قرار بود به محلی انتقال” پرهام گفت. “از آن رو بسیار بیشتر است. ما در پاسخ دادن به سوالات از وزارت بهداشت و درمان و بیمارستان ها در همه جا.

“که کار ما. ما کمک کند که ما می توانیم. اما ما بسیار به سرعت متوجه شدم که ما می خواهم به تمرکز بسیار به شدت در مورد آنچه اتفاق می افتد در UMMC.”

در اواخر فوریه در مرکز پزشکی ایجاد یک خط برای کارکنان به تماس با سوالات نگرانی و یا سوء ظن است که آنها آلوده شدند. برای هفته Navalkele و پرهام همراه با یک گروه در حال گسترش از کارکنان و داوطلبان و پاسخ گوشی های. “رنگ آن 24/7,” Navalkele گفت.

مارس مصرف شد با ساخت مطمئن شوید که خط مقدم کارکنان بالینی بودند و آماده برای عجله از بیماران و ماهر در استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE مانند صورت, ماسک صورت, سپر, لباس و دستکش. “ما تا به حال به شکل چه کار می کرد در داخل سیستم ما آنچه که ما تا به حال برای تنظیم و آنچه که ما تا به حال به مقیاس در طول زمان” پرهام گفت.

او و دیگر رهبران مشترک اطلاعات با دیگر علمی مراکز پزشکی در سراسر کشور است. “بود که کلید به ما دانستن آنچه که ما انجام شد درست بود” پرهام گفت.

همراه با بیمارستان, رهبری, پرهام و Navalkele کمک به تدوین و فرموله کردن سیاست هایی که مورد نیاز دانشجویان و کارکنان که سفر بیش از رخصتی بهار به قرنطینه به مدت دو هفته. آنها به رهبری مسئول در ایجاد روش برای غربالگری بیماران مبتلا به این ویروس و نگه داشتن زبانه ها در چگونه بسیاری از فشار منفی در اتاق طراحی شده برای نگه داشتن هوای آلوده از فرار بودند و در دسترس برای COVID-19 بيمار.

“این شگفت انگیز بود به تماشای آنها را اجرا به چشم این طوفان در حالی که آن در حال رشد بود همیشه سطح رهبری انطباق متفکر و دلپذیر” جونز گفت. “مهم نیست که سوال و یا آنها استقبال این فرصت را برای کمک به هر کسی که در خواست آن است. واقعا الهام بخش شاهد.”

در خانه آزمون یک بازی را تغییر’

سرعت خسته کننده بود. “وجود دارد امتداد در میانه تا اواخر مارس که در آن همه چیز به نظر می رسید مانند یک روز طولانی” پرهام گفت. “این خیلی گیج کننده در تلاش برای همه چیز آماده است.”

هر روز از آنها دیدن نتایج اگر چه این ویروس است که به دور از, به پایان رسید با می سی سی پی. ایجاد در خانه آزمون Navalkele گفته بود: “تغییر بازی” اجازه داده است که کارکنان به تایید COVID-19 تشخیص در ساعت به جای روز و برای منزوی کردن تنها بیمارانی که مورد نیاز آن است.

مرکز پزشکی دقیق پاسداشت از PPE مجاز است خط مقدم کارکنان به آنچه آنها نیاز دارند. که نشده است و این مورد در بسیاری از شهر نیویورک بیمارستان و یا دیگر نقاط داغ برای ویروس. چند تا از UMMC را تیم مراقبت های بهداشتی درمان شده اند برای COVID-19 اما هیچ کدام اند و بر خلاف ده ها تن در سراسر کشور که از بیمارستان فرار کوتاه در PPE.

پرهام و Navalkele داده اند تا مقدار زیادی در طول هفته های بسیاری را صرف شکل دادن به سیاست به مدیریت یک بیماری همه گیر. “آفتاب” گفت: پرهام یک ازدواج پدر دو. “دیدن پدر و مادرم. وعده های غذایی با خانواده من است.”

آنها دقیق در مورد حفاظت از عزیزان بودن دقیق در مورد حفاظت از خود است.

“شما مطمئن شوید که شما در حال بدست گرفتن کفش خود را خاموش شستن لباس های خود را گرفتن یک دوش قبل از داشتن هر گونه تماس نزدیک با خانواده” گفت: Navalkele که شوهر یک UMMC پزشک.

به عنوان افزایش در بيماران آورده شده توسط این بیماری را به اوج نزدیک پرهام و Navalkele می دانید بهترین برنامه گذاشته خواهد شد به طور کامل تست شده است.

“هر روز ما حداقل 200 مورد جدید و دو رقمی مرگ و میر در می سی سی پی. شده است که ثابت” Navalkele گفت. “ما آماده هستند تا به عنوان ما می تواند مطمئن شوید که کارکنان ما به اندازه کافی PPE و ما باید کارکنان به اندازه کافی برای مراقبت از بیماران ما.”

او و پرهام به اشتراک گذاری عمیق نگرانی که Mississippians به شما اجازه پایین گارد خود به دولت به عنوان پناهگاه در محل سفارش منقضی می شود.

“این احتمال وجود دارد که ما را ضربه اول ما در اوج بیمار اعداد بیش از بخش اول مه و ماندن در یا در نزدیکی آن قله برای یک زن و شوهر از هفته” پرهام گفت. “امیدوارم پس از آن ما شروع به دیدن این ویروس عقب نشینی کمی, اما آن را آهسته خواهد بود.

“من نگرانی در مورد بازگشت به می سی سی پی از اواخر فوریه یا اوایل ماه مارس بدون کافی اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها با افرادی که به کار با علائم دستگاه تنفسی بیماری.

“من نگران است که اگر ما به عقب برویم به آن مرحله ما دچار مشکل می شود بسیار به سرعت.”

آنچه که در جامعه قهرمانان برنامه ؟

جامعه قهرمانان تمرکز بر قهرمانان جامعه ما است. هر ماه ما را برجسته جامعه قهرمان یا قهرمانان در یک مقاله.

شیپور لجر با همکاری Trustmark در این برنامه است.

در ژانویه ما افتخار اول 14 جامعه قهرمانان در یک ویژه دریافت, که در آن ما خواهد شد در حال حاضر جامعه قهرمان جایزه سال خواهد شد که با انتخاب خوانندگان رای گیری از برندگان ماهانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>