شرکت صاحب 2 کشته کارگران شده بود ذکر شده 27 بار

لدگر | No comments

STARKVILLE, از دست ندهید. — صاحب شرکت پیمانکاری که دو کارگر کشته شدند در یک سنگر سقوط در می سی سی پی در اوایل این ماه بود که قبلا صادر شده 27 فدرال استناد به نقض ایمنی.

شین هندرسون بود که رئیس جمهور در حال حاضر از بین رفته Gilco پیمانکاری مستقر در تاسکالوسا،, آلاباما, زمانی که اداره ايمنی و بهداشت شغلی صادر شده استناد در سال 2005 و 2008 تجاری اعزام گزارش روز شنبه.

بسیاری از موارد نقض شد و برای عدم دیدار با حفاری و محافظ سیستم مورد نیاز, با توجه به اعزام را بررسی OSHA بازرسی سوابق.

سه استنادهای بودند وضع شده علیه جنوب مدنی پیمانکاری — متعلق به هندرسون و همچنین بر اساس در تاسکالوسا — در سال 2010 سال اول خود را از وجود است. از آن پس OSHA است اشاره کرد این شرکت با توجه به روزنامه.

OSHA در حال حاضر به بررسی مارس 19 سنگر سقوط که منجر به کشته شدن دو نفر در جنوب مدنی پیمانکاری کارگران در استارکویل, می سی سی پی.

Zachary Wayne Osbourn 36, و ویلیام Kizzire, 19, شد خرد شده توسط سنگ در حالی که لوله گذاری در محل شهر خانه های در دست ساخت اخبار رسانه ها گزارش شده است.

این معلوم نیست که آیا نقض ایمنی منجر به کشنده سنگر سقوط. OSHA کاهش یافته است به نظر تحقیقات و هندرسون نمی تواند به نظر با توجه به روزنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>