نگران ‘رایگان, پول, مفهوم,’ رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز وتو جکسون آب تسکین لایحه. چه در حال حاضر ؟

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز اواخر دوشنبه شب وتو لایحه که ارائه کمک به جکسون آب ratepayers.

این لایحه یکی از اولین بار در سال مورد شهر جکسون که دریافت پشتیبانی به اتفاق آرا در هر دو مجلس قوه مقننه می آید و آن را به عنوان بسیاری از ساکنان این شهر با چالش مواجه پرداخت صورتحساب خود را.

سنا لایحه 2856, نوشته شده توسط سناتور. جان Horhn می داده اند این شهر توانایی “reclassify” برخی از مجموعه آب بدهی با قرار دادن آنها در یک جداگانه “uncollectable” و یا “غیر فعال” حساب اگر یک مشتری مطابق با شرایط طرح پرداخت.

این لایحه همچنین به شهر وضوح بیشتر در چه مواردی می توان برای بررسی و امکان طبقه بندی. این موارد با توجه به این لایحه خواهد بود محدود به ساکنان شده اند که تحت تاثیر بلایای طبیعی مانند رودخانه مروارید سیل معیوب آب و فاضلاب و تجهیزات خط یا کسانی که در نظر گرفته “نامتناسب فقیر یا نیازمند.”

Horhn گفت: این لایحه تدوین شد به “تشویق” جکسون ratepayers بسیاری از آنها فقیر که به صورت غیر قابل عبور بدهی. به نوبه خود این امر کمک کرده اند در این شهرستان جمع آوری آب درآمد آن را بشدت مورد نیاز برای سال به عنوان شهر همچنان به از دست دادن ده ها میلیون دلار در مجموعه شهرستان ها گفته اند.

Horhn بود که بلافاصله نظر در دسترس صبح روز سه شنبه.

آب حسابداری مبارزه: قاضی رد جکسون دستياران کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه زیمنس

زبان در این لایحه می گوید: این برنامه یک “حسابداری تنظیم” می کند که در نتیجه “بخشش از uncollectable بدهی.”

اما ریوز در Facebook پست مخالف نشان می دهد این برنامه پیشنهاد شده است به “پول” و منجر به افزایش مالیات.

“این اجازه می دهد تا سیاستمداران می گویند که افراد مسئول خود را پرداخت قبض آب. را که قرار است برای فقیر یا نیازمند هستند ولی پادمان در محل برای اطمینان از این مورد است که” او گفت:.

“…من رد این ایده که دولت عمل می کنند مانند پول آزاد شناور در اطراف به پرداخت برای همه این چیزها. آن را به ساخته شده تا به نحوی. معمولا با افزایش مالیات ها بر شما. دیگران به نظر می رسد فراموش کرده اند که, اما من بسیار نگران در مورد “پول آزاد” مفهوم که گرفته شده بیش از, سیاست امروز است.”

جکسون شهردار چکو Antar لومومبا نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

آن را به دو سوم از قوه مقننه به نادیده گرفتن فرماندار وتو.

ریوز پیشنهاد کرد که یک احتمال است.

“من فکر نمی کنم این عمل محبوب خواهد شد. این تصویب به اتفاق آرا در هر دو مجلس. آنها ممکن است نادیده گرفتن من. من فقط نمی تواند با ثبت نام در این لایحه و من می خواستم به صف مقابل با همه شما در مورد تصمیم من,” او گفت:.

پول در راه: جکسون به میلیون ها نفر از زیمنس طرح دعوی در دادگاه در 30 روز شهردار می گوید:

این لایحه همچنین می تواند مطرح شود تا زمان جلسه بیش از معنی آن را نمی خواهد در نظر گرفته شود دوباره تا ژانویه.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>