مشاع دارای گزینه های برای بازیابی پرداخت نشده ارزیابی بدهکار توسط مرحوم صاحب

فلوریدا تودی | No comments

عزیز Poliakoffs,

ما جامعه کوچک (40 واحد) یک واحد که متعلق به یک زن مسن که فوت با بستگان و یا ورثه است.

او تا به حال وام مسکن معکوس با بانک; یک همسایه و دوست که او نیز یک مسکن است که در حال کنترل این واحد مرده است (و خود را شریک کسب و کار به دادگاه رفت و کنترل واحد); هیچ کس از پرداخت هزینه ها و بانک نیست همکاری به عنوان آنها به نظر نمی رسد به مراقبت و اگر دستگاه به فروش می رساند یا نه.

ما نیاز به دانستن اگر وجود دارد هر چیزی که ما می توانید انجام دهید به کسی که به پرداخت هزینه های متخلف.

امضا, A. P.

عزیز A. P.

جامعه خود را در یک وضعیت دشوار است. اگر بانک forecloses و طول می کشد در اختیار داشتن واحد آن را به از بین بردن بسیاری از مزد ارزیابی با توجه به این بندر امن قانون است. اما اگر آن را فقط نشسته وجود دارد و اجازه می دهد تا واحد چشمان پر اشتیاق نگاه کردن شما می تواند بدون ارزیابی برای یک دوره طولانی.

شما باید دو گزینه های اصلی.

اگر وجود دارد یک بانک سلب حق اقامه دعوی صورت خود را وکیل می تواند از دادگاه درخواست به حرکت مورد همراه و نه اجازه دهید آن را فقط نشستن برای همیشه در سیستم دادگاه. هدف شما این است برای رسیدن به یک مالک جدید به واحد در آن زمان آیا یک بانک و یا در غیر این صورت آنها را مجبور به شروع به ارزیابی پرداخت. اساسا شما در حال تلاش برای متوقف کردن خونریزی و حرکت بر روی یک مولد صاحب.

اگر وجود دارد هیچ بانک سلب حق اقامه دعوی و اگر واحد اجاره-شایسته خود را بهترین گزینه ممکن است به سرعت سلب واحد (آن بعید به نظر می رسد کسب و کار شریک زندگی خود را تا حد یک دفاع برای محافظت از یک موضوع واحد به وام مسکن معکوس) و سپس با اجاره کردن واحد به طور نامحدود تا زمانی که این بانک تصمیم می گیرد برای اقدام است. در این سناریو ارتباط خود را واحد موضوع را به بانک رهن — اما این بانک ممکن است به طور فعال سلب واحد برای یک زمان بسیار طولانی است.

گزینه سوم اگر شما یک ملک مشاع است که در بخش 718.111 Fla. آمار. این قانون می گوید که اگر هیچ کس به نظر می رسد به اقامت در آن واحد برای دو ماه متوالی و اگر انجمن قادر به تماس با صاحب واحد (و در این مورد مالکیت این واحد ممکن است در گیر در برزخ) شما می توانید با اعلام واحد “رها” و درخواست دادگاه برای تعیین یک گیرنده به اجاره این واحد به پرداخت مبالغ بدهکار و هزینه رفتن به جلو تعمیر و نگهداری.

که در راه شما خواهد اجتناب از نیاز به رفتن را از طریق فرآیند سلب حق اقامه دعوی و شما می توانید به سادگی اجازه می دهد تا گیرنده به مدیریت واحد برای شما برای یک دوره طولانی از زمان (سال (در صورت نیاز).

منفی است که شما در نهایت کسب پول کمتر از اجاره به عنوان گیرنده باید جبران شود — اگر شما فقط برو جلو و به عنوان واحد است که شما را به مدیریت و اجاره تا زمانی که شخص دیگری شد برای در اختیار گرفتن.

عزیز Poliakoffs,

من خود را محل سکونت که من اجاره به مستاجر.

مالکیت مشترک اسناد و سه عضو هیئت مدیره (وجود دارد 37 کل آپارتمانهای کوچک پیچیده) می گوید که من به عنوان یک مالک نمی تواند رای (یا خدمت در هیئت مدیره) چون من زندگی نمی کنند در واحد.

آیین نامه اجازه می دهد تا اجاره. این قانونی است ؟ می توانید هیئت مدیره محدود صاحبان از بودن قادر به رای دادن و یا خدمت در هیئت مدیره با توجه به اجاره واحد خود را?

امضا, K. D.

عزیز K. D.

مقررات در اسناد دولتی و جلوگیری از شما را از خدمت در هیئت مدیره با توجه به اجاره واحد خود را به احتمال زیاد نامعتبر و جایگزین مالکیت مشترک عمل آمده است در بخش 718.112 Fla. آمار., که یک واحد مالک ممکن است اعلام خود به عنوان یک نامزد برای هیئت مدیره و کدام بخش بیشتر فراهم می کند و برای شرایط خاص که در آن واحد مالک خواهد بود واجد شرایط به خدمت می کنند.

این مقررات را مقدم و تقسیم آپارتمان برگزار کرده است که شرایط اقامت برای هیئت مدیره خدمات هستند و نه قابل اجرا.

همانطور که برای رای دادن FS. 718.106 Fla. آمار. برقرار است که برخی از حقوق appurtenant به هر واحد و حذف نمی شود از واحد. آنها عبارتند از: عضویت در ارتباط با “حقوق رای دادن تعریف شده برای آن.”

بنابراین دوباره این ماده را بسیار به احتمال زیاد جایگزین هر اقامت مورد نیاز برای رای گیری در یافت حاکم بر اسناد و مدارک. بیشتر در حالی که مالکیت مشترک اعلامیه داده می شود گسترده فرض اعتبار مقررات در اظهارات غیرقابل اجرا زمانی که آنها یافت می شود بر خلاف سیاست های عمومی.

رای گیری است ذاتی و ضروری راست در یک مجتمع مسکونی و در حالی که من تا به حال این فرصت را به تحقیق در این موضوع آن است که برای من بسیار سخت به این باور است که دادگاه را رعایت یک ماده است که به طور موثر disenfranchises یک واحد.

رایان Poliakoff یک شریک در حامی Aboud Poliakoff & Foelster دفتر هیئت مدیره گواهی متخصص در مالکیت مشترک و برنامه ریزی شده توسعه قانون است. این ستون اختصاص داده شده به حافظه از Gary Poliakoff پیشگام جامعه انجمن حقوقی صنعت مدافع خستگی ناپذیر و نویسنده رساله و کتاب و صدها مقاله است. رایان Poliakoff و گری Poliakoff در حال همکاری نویسندگان محله های جدید—مصرف راهنمای مشاع, Co-Op و هوا زندگی می کنند. سوالات خود را به ایمیل [email protected] لطفا مطمئن شوید که شامل محل سکونت خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>