کنگره خواستار نستله برای پاسخ به آن آب بسته بندی مایعات جایگزین شیوه در کالیفرنیا و فراتر از

مایدزرت | No comments

دموکرات ها در مجلس نمایندگان ایالات متحده خواستار بین المللی غول مواد غذایی نستله برای پاسخ به آن آب بسته بندی مایعات جایگزین شیوه های از جمله در کالیفرنیا که در آن پمپ از سان برناردینو جنگل ملی برای آن نوک پیکان برند.

Rep. هارلی Rouda D-کالیفرنیا و تشکر. رشیدا Tlaib D-Mich., با ارسال نامه ای به شرکت در این هفته از محیط زیست فرعی تحت کمیته نظارت و اصلاحات درخواست یک لیست از تمام مکان های که در آن نستله عصاره آب مقدار آب بیرون کشیده و در هر سایت و درآمد مربوط به فروش این آب است. این کمیته خواسته برای پاسخ توسط 17 مارس است.

“کمیته فرعی نگران است که نستله در نظر گرفتن بحرانی منابع عمومی از جوامع در نیاز بدون فضاي reinvesting در آن جوامع و اطمینان در دراز مدت پایداری محیط زیست” آنها نوشت. در این نامه خطاب به فرناندو Mercé, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت نستله واترز شمال امریکا است.

این نمایندگان همچنین خواستار اطلاعات مربوط به نستله شیوه های کسب و کار, آب, تست کیفیت و پلاستیک بازیافت.

خواسته از نظر یک سخنگوی شرکت با ارسال بیانیه ای به صحرا خورشید گفت: “ما دریافت کرده اند درخواست اطلاعات از خانه کمیته نظارت و اصلاحات فرعی در محیط زیست و به طور کامل همکاری خواهد کرد.”

دموکراتها نامه ذکر شده در گزارش های مختلف رسانه های خبری در توجیه نیاز برای شرکت سوئیسی است که ارزش بازار بالاتر از $300 میلیارد برای پاسخ به سوالات در مورد کوچک نرخ آن را می پردازد برای میلیون ها گالن آب.

این شرکت رو افزایش موشکافی چندین سال پیش هنگامی که خبر شکست از بحران آب در سنگ چخماق, Mich. در آن زمان نستله بود پمپاژ آب از دو ساعت رانندگی دور.

“نستله واترز شمال امریکا و شرکت های تابعه آن باید از لحاظ مالی بهره مند از کم هزینه و یا بدون هزینه مجوز از جوامع در سراسر ایالات متحده و همچنین دولت فدرال” در این نامه گفت.

در جنوب کالیفرنیا, نستله, پمپ آب برای آن نوک پیکان تجاری از سان برناردینو ملی جنگل. پس از 2015 بررسی توسط خورشید صحرا که پیدا کردم این شرکت پمپاژ آب در یک منقضی شده اجازه کالیفرنیا گفت: این شرکت آن را به حال حق ندارد به بسیاری از آنچه در آن پمپ وجود دارد.

نستله مخالفت آن برگزار شد ارشد حقوق آب.

در سال 2018 این شرکت گزارش استخراج 139 هکتار-پا — 45 میلیون گالن از آب از جنگل ملی برای آن نوک پیکان برند. آن را ملزم به پرداخت در حدود 2000 $برای یک جدید فدرال اجازه اما هیچ هزینه ای برای آب است.

در حالی که این شرکت عصاره آب های اخیر ایالات متحده خشکسالی مانیتور منتشر شده در مارس 3 نشان داد که شرایط خشکسالی همچنان به گسترش در سراسر کالیفرنیا با توجه به درجه حرارت بالا و پایین برف. در حالی که مانیتور یافت مخازن به طور کلی در سطوح امن برای لحظه ای “برخی از مکان در نزدیکی سان فرانسیسکو دیدم هیچ آسمانی در ماه فوریه است.”

در پاسخ به درخواست از کنگره دموکرات نستله نمایندگان گفت که آنها متعهد به همکاری با تنظیم کننده باقی می ماند در انطباق است.

“این امر را به هیچ وجه حس برای نستله واترز برای سرمایه گذاری میلیون ها دلار به محلی عملیات فقط به سبب تخریب منابع طبیعی که در آن کسب و کار ما متکی” در بیانیه ای گفت:.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. تماس با او را در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>