کنگره می تواند به افزایش گنجینه اما متوقف نمی شود رئیس جمهور از بین بردن بازرسان عمومی | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

سوال: چگونه می شود آن را ممکن است به جای آمریکا بازرسان به طور کلی خارج از هر ریاست جمهوری برسد و یا حتی رسیدن به کنگره, به طوری که آنها می توانید انجام وظیفه خود را به هدف بازیگران در ما سیستم کنترل و توازن? به عنوان مثال عمر ملاقات بود مناسب حفاظت و یا حتی ممکن است ؟

پاسخ: بازرسان به طور کلی (IGs) تاسیس شده توسط قانون به صورت مستقل حزبی نظارت از سازمان های دولتی و ادارات. آنها قرار است برای جلوگیری و تشخیص ضایعات تقلب و سوء استفاده در داخل دولت فدرال است. به طور معمول, آنها منجر به یک دفتر در داخل خود سازمان و یا گروه است که انجام تحقیقات ارزیابی و ممیزی. آنها معمولا تولید گزارش که شامل توصیه هایی به منظور بهبود روش ها و سیاست ها. (بسیاری از دولت های ایالتی و محلی باید مدل خود را IGs در این.)

چه چیزی باعث بازرسان به طور کلی متفاوت از دیگر مقامات فدرال این است که آنها به طور سنتی به کار به طور مستقل از خود آژانس است. آنها را به استخدام کارکنان خود را, و آنها باید از این قدرت برای دسترسی به سوابق آژانس. به خصوص مهم است که آنها گزارش هر دو خود را به سازمان و یا گروه و ایالات متحده امریکا. این اجازه می دهد تا آنها را به عمل در داخل سازمان به منظور بهبود فرآیندهای در حالی که ارائه اطلاعات کنگره اجازه می دهد تا قوه مقننه نظارت است.

اکثر اگر نه همه بازرسان به طور کلی توسط اداره بازرس کل قانون از سال 1978 به عنوان اصلاح. بیشتر بازرسان به طور کلی توسط قانون تعیین شده توسط هر رئیس جمهور یا رئیس سازمان یا گروه. بسیاری از آنها به تایید سنا. به طور مشابه, بازرسان به طور کلی به حذف موضوع توسط رئیس جمهور اما حذف اغلب باعث نیاز است که رئیس جمهور در ارتباط با نوشتن دلایل هر گونه حذف ظرف مدت 30 روز.

ارائه دلایل حذف بسیار است از یک عامل بازدارنده و تا کنون چند وجود دارد اگر هر گونه عواقب برای ارائه کافی آنهایی که به خصوص اگر کنگره است و نه فعال در برگزاری جمهور به حساب. زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی حذف مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس عمومی کنگره با ارسال دو حزبی نامه درخواست به دلایل. پس از آن حذف وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick تولید شده مشابه نامه ای از کنگره است.

حذف آنها ناشی از این سوال: چگونه می توانید بازرسان به طور کلی به عنوان یک “ناظر” اگر آنها می توانید به سادگی اخراج می شود زمانی که رئیس جمهور “از دست می دهد اعتماد به نفس؟” وجود دارد هیچ پاسخ آسان به عنوان یک مسئله وجود دارد تفکیک قوا. بازرسان به طور کلی کار در شاخه های اجرایی. ریاست جمهوری دولت ادعا می کنند که حذف از مقامات در قوه مجریه است که قدرت این سایت متعلق به رئیس جمهور است. اگر کنگره بودند به منع حذف یک مدیر اجرایی شعبه رسمی دادگاه را به خوبی ممکن است پیدا کردن چنین قانونی در نقض قانون اساسی است.

از این رو تنها محدودیت های اساسی در یک رئیس جمهور در حال کنگره خود را با استفاده از قدرت های دیگر مانند تحقیقات تایید نامزد یا کنترل بودجه برای تحت فشار قرار دادن رئیس جمهور. متناوبا, خشم عمومی ممکن است باعث شود یک رئیس جمهور برای تجدید نظر در از بین بردن یک بازرس به طور کلی. تحت آب و هوای فعلی نه محدودیت به نظر می رسد قابل دوام.

کوین واگنر است که قانون اساسی محقق و استاد علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک. پاسخ های ارائه شده را نشان نمی این نمایش از دانشگاه.

استاد می خواهد به شنیدن از شما. نگه داشتن در ذهن است که هیچ سوال خیلی اساسی; اما می توان آن را بیش از حد حزبی. بنابراین اگر شما یک سوال در مورد چگونه دولت آمریکا و سیاست کار می کند برای ما ایمیل بفرستید در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>