‘ثابت خطر’: می سی سی پی Parchman زندانیان فایل 2 طرح دعوی در دادگاه با کمک Jay-Z, Yo Gotti

لدگر | No comments

بیش از 150 زندانی در زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman هستند تحت پیگرد مقامات زندان با کمک از وکلای کار با هیپ هاپ ستاره Jay-Z و Yo Gotti.

این دومین طرح دعوی در دادگاه Jay-Z و Yo Gotti سازمان تیم رخ کمک کرده است تا فایل به نمایندگی از Parchman زندانیان. اولین طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از 29 Parchman زندانیان برگزار شد در واحد 29 — کدام رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز به تازگی دستور تعطیل شود.

این دومین پرونده ای در دادگاه فدرال سه شنبه به دنبال تبدیل شدن به یک کلاس اقدام با توجه به نمایندگی از همه Parchman زندانیان — حدود 2,700 در اخیر تعداد.

هر دو دعاوی جزئیات بسیاری از همان اتهامات — که شرایط در Parchman آنقدر وحشتناک و نا امن, آنها را نقض زندانیان حقوق اساسی.

زندانها: Jay-Z دعوی در دادگاه. باندهای. شورش. آنچه شما نیاز به دانستن درباره می سی سی پی, زندان, بحران

جدید ترین کت و شلوار مدعی است که نیروی انسانی است “خطرناکی کمبود” شرایط زندگی “مناسب برای حیوانات” در خدمت مواد غذایی به زندانیان است آلوده می کند و ارائه تغذیه مناسب و مراقبت های بهداشتی و مراقبت از سلامت روان ناکافی است و یا فاقد آن در دسترس نباشد.

Jay-Z, Yo Gotti و تیم Roc هستند خواستار دادگاه به سفارش گروه می سی سی پی از اصلاحات به “بلافاصله رسیدگی به شرایط زندان وحشیانه در زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman و توسعه یک طرح است که از بین بردن سلامت و خطرات ایمنی برای زندانیان در 90 روز” با توجه به انتشار اخبار.

یک فوران مرگبار خشونت در زندانها آغاز شد که در اواخر ماه دسامبر به طول انجامید و نزدیک به یک هفته تبدیل شده بود ملی به ویژه در دولت طولانی-مشکل سیستم زندان و شعلهور خواستار اصلاحات.

MDOC گفت: بسیاری از مرگ و میر ناشی شد باند دعوا در حالی که طرفداران می گویند understaffing بودجه کاهش و و دیگر مسائل سیستمیک ایجاد یک محیط است که ترویج خشونت است.

داستان زیر را ادامه می دهد گالری

در اوایل این ماه وزارت دادگستری ایالات متحده اعلام کرد راه اندازی یک حقوق مدنی رسیدگی به شرایط در می سی سی پی زندانها از جمله Parchman.

اوایل روز جمعه یک مرد, درگذشت مرکزی می سی سی پی Correctional Facility در مروارید. عمر ریش 36 بود 19 زندانی به مرگ در زندان دولت پس Dec. 29. ریش بدن فرستاده شده به آزمایشگاه جرم و جنایت دولت برای کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ, با توجه به محلی پزشکی قانونی. MDOC گفت: مرگ او به نظر می رسد از “علل طبیعی.”

طرح دعوی در دادگاه می گوید که کارکنان کمبود و بی کفایتی و فساد در میان اعضای هیات مکان زندانیان “ثابت در خطر است.”

اصلاحات متعدد مقامات و یک شرکت به نام به عنوان متهمان در طرح دعوی در دادگاه. آنها عبارتند از:

 • تامی تیلور موقت کمیسر MDOC
 • Jeworski Mallett معاون کمیسر موسسات برای MDOC
 • مارشال Turner, سرپرست Parchman
 • گلوریا پری, رئیس پزشکی قانونی برای MDOC
 • برندا S. کاکس رئیس افسر امنیتی و سرپرست در Parchman
 • تیموتی موریس منطقه من سرپرست در Parchman
 • وندل بانک, منطقه دوم سرپرست در Parchman
 • یوزباشی از می سی سی پی یک شرکت خصوصی که طرف قرارداد با MDOC به ارائه مراقبت های بهداشتی

در میان چیزهای دیگر طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند:

 • “شاکیان شاهد موارد که در آن سپاه پاسداران ارائه کرده اند سلول های arrow به زندانیان به طوری که آنها می تواند حمله و گاهی کشتن زندانیان دیگر.”
 • “توالت به طور معمول برگشت و سیل سلول های زندان که اجازه می دهد تا ماده مدفوع و ادرار و آب برای پوشش کف و تخلیه به مسکن واحد فضای عمومی است.”
 • “زندانیان دریافت وعده های غذایی که نپخته و خدمت در ناامن درجه حرارت. بسیاری از مواد غذایی تقلبی با مدفوع موش سوسک سنگ مدفوع پرنده و خارجی دیگر مهم نیست.”
 • “شکسته استخوان, آبسه, دیابت, و یک میزبان از دیگر آسیب ها و آفات به طور معمول و بدون آزمون بسیار کمتر پزشکی درمان موثر در Parchman. برای مثال شاکیان در این عمل قرار دادن خود کاتتر درمان خود زخم چاقو, استفراغ کردن, خون, بالا و پایین رفتن در آستانه دیابتی کوماس و رنج می برند از طریق تشنج بدون مراقبت های پزشکی.”

این پرونده شامل حساب از نگهبانان عدم نگه داشتن زندانیان بی خطر است.

طرح دعوی در دادگاه توضیح ضرب و شتم گفته است که به طول انجامید بیش از سه ساعت و منجر به مرگ و میر تیموتی Hudspeth و جیمز Talley در ماه ژانویه است.

“نگهبان در انجام وظیفه که در حال تماشا ضرب و شتم مجبور به هشدار داده شود که یکی از زندانیان کشته شده بود. نشانه ای برگزار شد با بیان, “اهل بیت در بستر 135 مرده است.” گارد به سادگی سرش را تکان داد و گفت: “من خواستار هر کسی” طرح دعوی در دادگاه مدعی.

جزئیات کامل طرح دعوی در دادگاه در اینجا:

طرح دعوی در دادگاه همچنین ادعا می کند که خودکشی زندانیان درخواست برای کمک نادیده گرفته می شوند. اسناد دادگاه توصیف مرگ توماس لی که در بدن داشت حلق آویز در سلول خود در Parchman به گفته مقامات در Jan. 22. طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که لی تا به حال التماس کرد با یک گارد به او کمک کند و او هرگز این فرصت به یک روانپزشک مراجعه کنید. آخرین کلمات او با توجه به طرح دعوی در دادگاه بودند “من خسته از این ها******. آنها نمی مراقبت در مورد من و یا مواد غذایی. من در مورد خودم را بکشم!”

Jay-Z وکیل: می سی سی پی Parchman اهل بیت سعی خود را آویزان در سلول

یک مارشال پروژه تحقیقات نشان داده است که نیمی از تمام تادیبی افسر موقعیت در می سی سی پی خالی شد ساخت دولت گارد میزان فرصت های شغلی دوم بالاترین در کشور است. کارکنان کمبود ایجاد یک “عمیقا خطرناک محیط زیست برای همه در پشت میله های زندان” از جمله سپاه پاسداران ،

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>