ساخت و ساز به Avenida Bermudas و خیابان 52 تقاطع در لا کوئینتا برای چهار هفته

مایدزرت | No comments

La Quinta را ایجاد کرد “تکمیل خیابان” پروژه هزینه خواهد شد در مورد $141,000 بیشتر با توجه به وخامت آسفالت خواهد شد که نیاز به یک بازسازی کامل از تقاطع Avenida Bermudas و خیابان 52.

این کار را نزدیک تقاطع حدود چهار هفته را نیز فاز دوم این پروژه به اتمام حدود 15 روز زودتر از برنامه ریزی کارهای عمومی مدیر برایان مک کینی گفت. تمام سه مرحله از پروژه در حال انتظار به پایان خواهد رسید در پاییز.

“تکمیل خیابان” است $13.5 میلیون سه فاز پروژه به ایجاد یک عابر پیاده و دوچرخه دوستانه منطقه به La Quinta روستای – منطقه میان کاله تامپیکو و خیابان 52 در شمال و جنوب و در بین واشنگتن و خیابان و Avenida Bermudas در شرق و غرب است.

این روستا شامل تالار شهر مرکز اجتماعات پارک شهر La Quinta, موزه, کتابخانه, جامعه, پارک و امکانات رفاهی دیگر.

پروژه کاهش Calle تامپیکو از چهار به دو خطوط ترافیک می افزاید: roundabouts کلید در تقاطع ها ایجاد می کند بیشتر تعریف عابر پیاده گردشگاهها می افزاید: اواسط بلوک عابر و گسترده تر دوچرخه سواری و گلف سبد خرید خط.

ساخت و ساز در تابستان گذشته آغاز شده در فاز یک که متمرکز بر Calle تامپیکو, بین Avenida Bermudas و خیابان واشنگتن که تکمیل شد در اوایل ماه مارس.

در شروع فاز دوم در کلل Sinaloa/خیابان 52, بین آیزنهاور و صحرا باشگاه دیسک های گرانیت ساخت و ساز پیدا کردم که Avenida Bermudas تقاطع نیاز به بازسازی با توجه به وخامت آسفالت مککیننی گفت: گفت: شورای شهر در روز سه شنبه.

“اگر ما آنچه را که در حال حاضر در این پروژه من فکر می کنم این امر می تواند به کمک یک گروه. ما می خواهم به خارج وجود دارد در چند سال نیاز به انجام تعمیرات به هر حال” مککیننی گفت.

کار اضافی در ابتدا برآورد هزینه $235,000 بود اما کاهش یافته است به $141,000 از طریق کاهش نیروی کار و سایر هزینه های پروژه صرفه جویی.

این بودجه ها در بودجه پروژه به پوشش اضافی هزینه مککیننی گفت.

ساخت و ساز در تقاطع است که انتظار می رود برای شروع در حدود یک هفته تا 10 روز مککیننی گفت.

فاز سه را در آیزنهاور رانندگی از Calle Sinaloa فقط به گذشته Calle تامپیکو و شامل نصب و راه اندازی باغات در دو تقاطع ها.

ایجاد کرد تکمیل پروژه خیابان است که تا حد زیادی تامین می شود از طریق یک $7.3 میلیون دلار دولتی فعال در حمل و نقل اعطای; $3.7 میلیون نفر در اندازه گیری نگهداری جاده ها/توانبخشی بودجه; $70,700 در ابزار بازپرداخت از Coachella Valley آب منطقه.

این شهر سهم هزینه در حدود $2.52 میلیون است که می آید از “تکمیل خیابان” بودجه.

تقاطع در Fritz سوختگی پارک است که در به شدت سفر منطقه یارو ساکنان به خصوص.

“من فکر می کنم این زمان ایده آل برای انجام این کار” Councilmember کاتلین فیتزپاتریک گفت: با اشاره به کاهش ترافیک تحت COVID-19 مقرر برای مردم به ماندن در خانه.

اعضای شورای تصویب هزینه اضافی 4-1 با شهردار Pro Tem جان پنا پرهیز از آنجا که او صاحب ملک اجاره در نزدیکی این پروژه است.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>