“سرایت” پزشکی مشاور دکتر ایان Lipkin است coronavirus: ‘اگر آن را می توانید به من ضربه می رسید هر کسی’

فلوریدا تودی | No comments

محترم پزشکی مشاور در پشت همه گیر فیلم “سرایت” دکتر ایان Lipkin است نشان داد او قرارداد coronavirus.

Lipkin مدیر مرکز عفونت و ایمنی در دانشگاه کلمبیا که به توصیه مدیر استیون سودربرگ در واقع بینانه 2011 فیلم نشان داد وضعیت خود پس از بحث در مورد کوروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در فاکس “Lou Dobbs امشب” در روز سه شنبه.

چند دقیقه پس از دادن یک سرفه های خشک در طول از راه دور بخش Lipkin گفت: “من می خواهم بگویم در این نمایش امشب این تبدیل شده است بسیار شخصی برای من است. چون من COVID از دیروز. آن را پر از بدبختی است.”

“اگر آن را می توانید به من ضربه می تواند ضربه میزنن. این پیامی است که من می خواهم برای انتقال,” او اضافه شده است.

همیشه در ارتباط ماندن حتی زمانی که همه ما از هم جدا. پیوستن به فلوریدا امروز Coronavirus پرسش و پاسخ و اطلاعات در بروارد Facebook ،

Coronavirus درس: همه چیز هالیوود و “سرایت’ به ما آموخت در مورد بیماری های همه گیر

Lipkin کاهش یافته است به مشخص کنید که چگونه یا از چه کسی ممکن است او را به دست آورد این بیماری است. “مهم نیست. این ویروس در سراسر ایالات متحده,” او گفت:.

Lipkin ادامه داد: به فشار تم در coronavirus نبرد در طول این بخش از جمله قرمز-معاون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه در مورد کشور آرامش خود را stay-at-home سیاست های آخر هفته عید پاک, مارس 11.

“ما واقعا نمی دانیم که زمانی که ما در حال رفتن به دریافت این تحت کنترل” گفت: Lipkin که برای هماهنگ محدودیت در سراسر کشور است. “ما متخلخل مرزهای بین کشورها و شهرها و مگر ما سازگار ما not gonna get پیش از این چیز.”

چیزی برای انجام در حالی که اجتماعی فاصله: زندگی جریان ‘Space Coast قرنطینه متحرک’ برای جمع آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند

“بهترین ابزار ما این است که انزوا و حبس” گفت: Lipkin.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به Lipkin به نظر بیشتر.

این به طور گسترده ای مورد احترام Lipkin متقاعد شد برای کار با فیلمنامه Scott Z. Burns و سودربرگ در “سرایت” پس از “این تلاش به دقت نشان دهنده علم و به یک فیلم است که سرگرم و همچنین آموزش,” او گفت: دانشگاه کلمبیا خبرنامه در سال 2011.

برخی از “سرایت” صحنه منعکس Lipkin را به تجربیات خود در پکن هنگامی که او به کمک سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت در طول سال 2003 شیوع سارس در سال 2003. او بیمار شد و قرنطینه هنگامی که او بازگشت به ایالات متحده

مشاوره در طول تولید Lipkin تجارب خود را با مت دیمون ارائه این بازیگر بینش به آنچه در آن احساس می کند مانند به پشت شیشه و از قطع عزیزان.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>