حاوی همه گیر کلید برای باز نگه داشتن کسب و کار تحقق خواست عمومی به فاصله اجتماعی

فلوریدا تودی | No comments

افزایش COVID-19 نفر در سراسر کشور بسیاری از بروارد رهبران کسب و کار در تلاش برای کشف کردن که چگونه برای مقابله با این بحران در حالی که جعل جلوتر با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ برنامه ای برای بازگشایی دولت و فعالیت های اقتصادی است.

از یک طرف صاحبان کسب و کار می خواهند همچنان باز بماند و به مصرف کنندگان ارائه می دهد گزینه های که در آن به فروشگاه و کارها انجام می شود. اما از سوی دیگر آنها نمی خواهند مردم به شانه تهدید و بسته خود را به صورت اتفاقی به فروشگاه ها و رستوران ها و به خطر انداختن آنها کارکنان خود را و هر یک از دیگر. برخی نگران هستند در مورد مسئولیت و پرونده های حقوقی.

تنها گام برای مبارزه با عقب که بیشترین توافق بر این است که برای تشویق مسئولیت های فردی به پوشیدن ماسک و برای نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران است. آنها ممکن است تنها چیزهایی که می توانید انجام دهید که ایستاده بین آنها بسته شدن

“(مردم) نیاز به ادامه به تمرین همان دستورالعمل های اجتماعی فاصله … (کسب و کار باید) تشویق ماسک صورت در هر کجا که ممکن است و یا هر کجا که لازم است در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را به طوری که آنها می توانید از یک پتو تعطیل که در آن درآمد خود را بلافاصله متوقف شود و” ملبورن منطقه ای اتاق بازرگانی و مدیر عامل شرکت مایکل Ayers گفت فلوریدا امروز.

این رویکرد ممکن است خیلی دیر شده برای برخی از. در حال حاضر چندین Space Coast رستوران مجبور به بستن درهای خود را دوباره با استناد به تایید عفونت در میان کارکنان خود و یا فقط به طور کلی احتیاط در مورد خونتان موارد است.

پنج شنبه فلوریدا دیدم بیش از 5000 تایید COVID-19 موارد برای دومین روز در یک ردیف. روز چهارشنبه در مجموع 5,511 موارد دولت رکورد جدید. پنج شنبه آمد و در دوم با 5,004.

بیشتر: کروناویروس در بروارد ژوئن 25: 127 موارد جدید بزرگ را افزایش می دهد در ملبورن کاکائو و پالم بای

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است گفت: تا کنون است که او نمی خواهد عقب فاز دو از فلوریدا بازگشایی.

برخی از کسب و کار هستند و در حال سفت کردن اقدامات احتیاطی را به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد.

روز چهارشنبه باز مایک قهوه Roastery و سالن در ملبورن همراه با ما-1 برقرار جدید ماسک سیاست. بر اساس قوانین جدید همه مشتریان فروشگاه در ساختمان باید ماسک می پوشند و می توانید آنها را زمانی که آنها در حال نشسته در یک جدول.

مالک مایک دلا Cioppa گفت: آنها برقرار سیاست جدید بعد از موارد شروع به سنبله. کارکنان فرسوده ماسک کل زمان و او احساس می کند این حق را برای مشتریان به انجام همان در حال حاضر.

اما او گفت که او نمی خواهد به افراط و اجرای سیاست و احترام به حقوق مردم باید نظرات خود را دارند.

“اگر کسی تا به حال یک دلیل معتبر چرا آنها نمی … یا اگر کسی را برای رفتن به یک حرکت تند و سریع در مورد آن من قصد دارم به آنها بگویید که آنها نمی توانند در آمده است. آن را فقط مانند ‘هی جالب در مورد آن کارکنان ما به پوشیدن ماسک.'”

دلا Cioppa می داند که این بیماری همه گیر است که یک خطر عمده برای کسب و کار خود را. او دیده می شود دیگران زیر بروید اما در حال حاضر او تلاش می کند به زندگی روز به روز. امروز ماسک سیاست لازم است.

“همیشه وجود دارد یک نگرانی” دلا Cioppa گفت. “وجود دارد دوستان از من کسب و کار است که در حال بسته شدن پایین. … من آشکار مثبت و من نمی آشکار ترس است که نظر شخصی خود من. من سمت روشن نوع فرد است.”

کاکائو در ساحل منطقه ای اتاق مدیر عامل جنیفر Sugarman گفت: حفاظت فردی و تجهیزات ایمنی بوده است موضوع گفتگو میان اعضای اتاق که می خواهید برای محافظت از هر دو عمومی و باز باقی می ماند.

در میان بیشتر مراقب باشند, او گفت:, است, پیروزی, کازینو کشتی.

که کسب و کار به اجرا در جامع احتیاطی — هر کس در امکانات و یا روی عرشه کشتی باید پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها در حال غذا خوردن یا نوشیدن.

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: رستوران در بروارد بسته به دلیل COVID-19

قبل از ورود به دفتر و یا ترمینال مهمانان خود را درجه حرارت گرفته شده و می تواند تبدیل به دور و اگر آنها به حال یک درجه حرارت از 100.4 درجه یا بالاتر هر چند مدیر بازاریابی شرلی بوکانان میگوید که اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است.

بزور و با تهدید تراشه های تمیز هستند پس از هر بار استفاده و اسلات ماشینها جدا شده از جنس پلکسی گلاس سپر در حال پاک کردن بین مهمانان. بوکانان گفت که او در مورد آن احتیاط با Sugarman پنج شنبه.

زمانی که Sugarman پرسید که چرا آنها به چنین طول Buchanan گفت: “از آنجا که آخرین چیزی که ما می خواهم به انجام است. ما نمی خواهید به نزدیک است.”

پیروزی کشتی را ترک دو بار در هر روز به جز دوشنبه و سه شنبه و محدود تعدادی از مهمانان روی عرشه کشتی به 500 نفر 35 درصد از آن اصلی ظرفیت.

با وجود این مقیاس Buchanan گفته شده است وجود دارد هرگز یک مورد تایید شده در میان کارکنان و شرکت به دانش خود هرگز بدست تماس با ردیابی تماس و اطلاع رسانی آن است که یک مشتری دارای آزمایش مثبت است.

بیشتر: Coronavirus تعطیلی: در اینجا یک لیست از بروارد مکان و حوادث متاثر COVID-19

با توجه به آن اقدامات ایمنی و موفقیت تا کنون Buchanan گفت: کشتی می تواند آب و افزایش موارد است. اما به عنوان به زودی به عنوان مهمان و یا کارمند تست مثبت کسب و کار را تعطیل و به مدت دو هفته و تمیز دادن همه انگیزه قوی به ماندن هوشیار.

“ما فقط دعا می کنم که ما نمی کسی که آلوده است که می خواهد به توسط آمده است که بدون علامت” بوچانان گفت. “چگونه می توانم به شما در مقابله با آن است ؟ چه می توانید انجام دهید ؟ اما تا کنون ما نداشته است.”

دانستن آن است که اقدامات احتیاطی در محل ساخته شده است بسیاری از مهمانان احساس امن تر Buchanan گفت که خوب است برای کسب و کار. وجود دارد یک معاوضه هر چند به دلیل وجود برخی مقاومت مواجه برخی از مشتریان; مردم باید خود را لغو رزرو بعد از یادگیری در مورد محدودیت.

“ما مردم است که به ما بگویید اگر شما اجازه می دهد و شما نمی پوشیدن ماسک ما هرگز آینده در” بوچانان گفت. “و سپس ما تا به حال مردم به ما می گویند” خوب پس ما مجبور به پوشیدن یک ماسک و من نمی توانم دود, من نمی خواهد آمد تا زمانی که ما می توانید انجام دهید که دوباره.”

“شما همیشه میخوام کسانی که شورشیان وجود دارد که می خواهید به بدون (احتیاطی) و غیره اما شما در حال آمدن به محل کسب و کار” بوچانان گفت. “شما نمی خواهد در آینده به پیروزی. که خواهد شد توجه اگر شما نمی خواهید به پوشیدن یک ماسک و درجه حرارت خود را گرفته است.”

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در 321-242-3786 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>