رقابت غرفه کف دست مرکز خرید در نظر گرفته شود توسط La Quinta شورای شهر

مایدزرت | No comments

La Quinta شورای شهر انتظار می رود که برای رای دادن در روز سه شنبه در یک بحث برانگیز مرکز خرید است که می تواند در یک سوپر مارکت بزرگ و ایستگاه گاز به بسیاری خالی در گوشه شمال غربی خیابان 50 و Jefferson Street.

پیشنهاد نزدیکی از 120 ، 000 فوت مربع غرفه کف دست مرکز خرید خواهد بود توسط لنگر 63,000 فوت مربع فروشگاه مواد غذایی با درایو از طریق داروخانه و 12-پمپ ایستگاه سوخت.

ایستگاه گاز شده است به شدت مخالف با همسایگان اما Lundin توسعه شرکت. می گوید باید به صورت غرفه – مرکز تنها امضا مستاجر تا کنون.

“من شما را هر استخوان در مورد آن یک فروشگاه مواد غذایی خوب است اما یک ایستگاه گاز مورد نیاز نیست” دیک میلز زندگی می کند که در PGA غرب گفت: شورای شهر در Jan. 21 جلسه که در آن او خواست مقامات به انکار این پروژه که از آن می آید قبل از آنها.

اگر مورد تایید این مرکز می تواند کمک $560,000 به $660,000 در فروش, درآمد مالیاتی به شهرستان در سال, شهرستان, مقامات گفت. ارزیابی ارزش اموال $28 میلیون که عملکرد حدود 12000 دلار به $17,000 هر سال در مالیات بر املاک برای شهرستان به عنوان به خوبی.

غرفه می خواهد به باز کردن در سه ماهه اول سال 2021 گرگ Bever یک نماینده از پروژه توسعه دهنده Lundin توسعه شرکت. هانتینگتون بیچ گفت: کمیسیون برنامه ریزی.

ساخت و ساز از فروشگاه می تواند در حدود 10 ماه, او گفت:.

در این سایت می توان به 12 بسته به جای 12 ساختمان:

 • این 63,000 فوت مربع غرفه فروشگاه مواد غذایی ساختمان با درایو از طریق داروخانه در امتداد غربی بخش از سایت.
 • یک غرفه مارک سوخت مرکز با 12 پمپ و 825 فوت مربع کیوسک سبک مینی مارت که نمی خواهد فروش الکل باز 7 صبح تا 10 شب
 • یک 4,400 فوت مربع خرده فروشی ساختمان به طور مستقیم شمالی از سوپر مارکت.
 • 11,700 فوت مربع چند مستاجر ساختمان در نتیجهی بخش از سایت شامل شش ساختمان اعم از 4,000 متر مربع به 6,360 فوت مربع همراه Jefferson Street با سه نفر از ساختمان اختصاص داده شده برای درایو از طریق کسب و کار.
 • دو ساختمان در جنوب غربی بخشی از سایت یک 4,675 فوت مربع و دیگر 6,357 فوت مربع.

کمیسیون برنامه ریزی را 4-2 توصیه که شورا تصویب این پروژه به دنبال چهار جلسات عمومی برگزار می شود در این پروژه از ماه مه 2018 و مورد نیاز پیشرفت های زیر به سایت برنامه:

 • چهار تجمع فضاهای با میز و صندلی تحت پوشش پاسیو مناطق بازی مناطق و دیگر صفحه نمایش تعاملی با هنر تکه یکپارچه;
 • کلاه فرنگی در ضلع جنوبی سایت در امتداد خیابان 50 برای افزایش غربالگری;
 • سایه ساختار بیش از پارکینگ مرکزی در ردیف اصلی پارکینگ منطقه در مقابل غرفه;
 • مستقیم پیاده رو اتصال از جفرسون و خیابان و خیابان 50 برای هر پد;
 • کلاه فرنگی در سمت شمال از سایت همراه درک آلن درایو;
 • پیشرفته معماری امداد در امتداد جنوب ارتفاع غرفه های ساختمان و
 • عابر پیاده گردشگاهها مشخص با مهر بتن.

ارتفاع نور قطب نیز محدود به حداکثر 20 فوت بر اساس نگرانی ساکنان را.

“من فکر می کنم متقاضی و تیم خود را در پاسخ به آن را بیشتر قابل زندگی تر در دسترس من تقریبا شنیده کلمه ‘پاپ’ محل خرید” برنامه ریزی کمیساریای فیلیپ Bettencourt گفت: در آخرین جلسه. “این یک تاریخی, تجاری طبقه بندی اموال ما مجموعه ای از شرایط من فکر می کنم در حال استادانه درست شده و دقیق است که من فکر می کنم در خدمت ما هست.”

در هر یک از کمیسیون برنامه ریزی جلسات حداقل یک دوجین از ساکنان نزدیک به جوامع صحبت بیشتر در برابر این پروژه با اشاره به افزایش ترافیک روشنایی و نگرانی های دیگر اما بیشتر به شدت در برابر ایستگاه های گاز.

“این ما را تحت تاثیر قرار کیفیت زندگی; قابل توجه اثر منفی برای آن دسته از ساکنان در مجاورت می کند و مطابق با هر یک از ویژگی های بیانیه ماموریت خطاب در بزرگراه 111 راهرو مطالعه” میلز گفت: اعضای شورای on Jan. 21.

او می بیند جفرسون به عنوان entryway به SilverRock گلف رفت و آمد مکرر که در آن دو مونتاژ هتل ها ساخته می شوند.

کارخانه های تولید وجود دارد گفت: برنامه ای در Indio برای اضافه کردن ایستگاه های گاز به برخی از تحولات تجاری در سمت شرق, Jefferson, بین راههای 48 و 50.

Ralphs در مرکبات پلازا مرکز خرید در گوشه شمال شرقی جفرسون و 50 – به طور مستقیم در سراسر از غرفه کف دست سایت – همچنین می خواهد به گسترش اضافه کردن یک پمپ های سوخت در این مکان هر چند هیچ چیز هنوز به طور رسمی ارائه شده به Indio برنامه ریزی کمیسیون و یا شورای شهر.

خاص طرح آزمایشی برنامه ریزی شده بود شنیده Indio کمیسیون برنامه ریزی در فوریه. 26 Indio سخنگوی بروک Beare افزود وجود دارد می تواند چندین جلسات در این طرح است.

“توسعه از این بسته دارای اثر کمی بر ساکنان Indio اما تاثیر بسیار زیادی بر ساکنان La Quinta,” میلز گفت.

برنامه ای برای خیابان 50/Jefferson سایت برای اولین بار به شهر آمد و در مارس 1999 به عنوان رانچو سیلو و تصویب شد به عنوان یک 110,000 فوت مربع مرکز خرید با زمین تقسیم به هفت بسته شد اما هرگز ساخته شده است.

در سال 2002 یک طرح خاص متمم تصویب شد برای 100,460 فوت مربع مرکز خرید تغییر نام Fairway پلازا آن نیز ساخته نیست.

در 2018, Lundin توسعه شرکت. جلو آمد با یک طرح خاص متمم درخواست برای بزرگتر, مرکز خرید – 125,800 فوت مربع – تغییر نام غرفه کف دست با بسیاری تقسیم به 12 بسته برای اولین بار معرفی به کمیسیون برنامه ریزی در ماه مه سال 2018 است.

از آن زمان به بعد با توسعه و اصلاح طرح با توجه به نگرانی های شهروندان از جمله کاهش گاز ایستگاه مینی مارت از یک پیشنهاد 3000 فوت مربع به 825 متر مربع است.

کمیسیون برنامه ریزی رئیس Michael Proctor رای دادند در برابر این پروژه در ماه دسامبر گفت که او احساس می کند غرفه تحت فشار قرار دادند تا این شهر را به یک گوشه و نیاز به پمپ سوخت یا آن را نمی خواهد و اجاره نقطه.

Lundin توسعه شرکت. بنیانگذار گیاه Lundin گفت: این مرکز طراحی شده است که با حساسیت به ساکنان این نزدیکی هست.

“وجود دارد یک نیاز واقعی برای این مرکز اجازه می دهد تا انتخاب دیگری برای سوپر مارکت” Lundin گفت: برنامه ریزی در کمیسیون.

La Quinta شورای شهر شروع جلسه در ساعت 4 بعد از ظهر روز سه شنبه در تالار شهر 78-495 Calle تامپیکو. در دستور کار به عنوان یک جلسه عمومی غرفه کف دست مرکز خرید گرفته نخواهد شد و تا قبل از 5 p. m.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>