بحث برانگیز لایحه پایان دائم نفقه در فلوریدا تغییر حضانت فرزند

فلوریدا تودی | No comments

سیندی استوارت, دکترا دانشجو در دانشگاه ایالتی فلوریدا بود و تقریبا در اشک به عنوان او ایستاده بود قبل از قانونی فرعی در تالاهاسی در روز سه شنبه شفاعت با نمایندگان مجلس به حمایت از لایحه ای که او گفت: آیا از بین بردن او و مادرش توانایی پشتیبانی از خودش.

مادر او در ابتدا از هندوراس بود که مجبور به ازدواج با استوارت آمریکایی پدر و آورده بود به این کشور بدون توانایی خواندن و یا صحبت به زبان انگلیسی یا به دست آوردن یک زندگی استوارت گفت. در حال حاضر در سن 57 و با ازدواج بیش از, استوارت پدر دیگر می خواهد به پرداخت نفقه همسر سابق خود اهدا شد در طلاق است.

“در حال حاضر او نمی خواست به چهره خود مسئولیت” استوارت گفت. “او ساخته شده یک وعده برای محافظت از او را برای محافظت از خانواده اش به او اجازه می دانم که او قدردانی برای همه چیز او برای او و من و برادر من. آیا این عادلانه است؟”

این لایحه آورده است که عمیقا شخصی و عاطفی داستان مانند استوارت به نمایش عمومی است, یک پیشنهاد برای تغییر فلوریدا قانون طلاق به پایان دائم نفقه و ایجاد یک فرض 50-50 تقسیم بین پدر و مادر در حضانت فرزند.

دولت Rep. الکس آندراده یک Pensacola جمهوری خواه است که چوپانی بحث برانگیز لایحه رسما شناخته شده به عنوان H. B. 843 طریق فلوریدا در مجلس نمایندگان در سال 2020 جلسه قانونی.

FSU دانشجو در نفقه بیل: پایان عمر نفقه خواهد صدمه دیده و ارزش های خانواده | Guestview

آندراده: دائم نفقه در فلوریدا نیاز به به پایان رسیده است | Guestview

دو نسخه قبلی این لایحه باید به تصویب قوه مقننه قبل از اینکه در سال 2013 و در سال 2016. هر دو بار پس از آن-فرماندار تگزاس ریک اسکات وتو آنها را.

این لایحه که در آن دوم فرعی پنج شنبه, عدالت تخصیص فرعی که در آن یکی دیگر از دریافت مطلوب گزارش در حال حرکت آن را به کمیته قضایی کامل. حداقل چهار نفر از اعضای کمیته فرعی علیه آن رای دادند از جمله رئیس کمیته فرعی پارچه مبلی. رس Yarborough R-جکسون.

دبورا Shultz, یک دکتر در آپولو بیچ گفت: کمیته فرعی است که او 67 سال است اما کار به سن بازنشستگی به پرداخت نفقه به شوهر سابق خود که او گفت: دریافت نیمی از صندوق بازنشستگی و حقوق صاحبان سهام در کسب و کار خود را زمانی که آنها طلاق گرفته است.

“در حالی که او از نظر جسمی و ذهنی سوء استفاده به خودم و فرزندانم در طول ازدواج ما من یکی که مجازات شد روزانه توسط فلوریدا شکسته نفقه قوانین” Shultz گفت. “پسر من به این روز خرس زخم ذهنی و جسمی از آنچه پدرش به ما انجام داد. … او لذت می برد خود را سال طلایی در هزینه های من.”

آندراده گفت: اخبار و مجله او را در حمایت از این لایحه به دلیل 44 کشورهای دیگر ندارد و دائم نفقه و او می خواهد برای ایجاد یک بیشتر قابل پیش بینی نفقه سیستم برای هر دو طرف رفتن را از طریق طلاق.

“منظورم این است که بدترین زمان در زندگی اکثر مردم است و در حال حاضر فلوریدا قانون هیچ کاری نمی کند برای تشویق مذاکره شهرک” آندراده گفت. “از آنجا که از این مقدار اختیار یک مدار قاضی دادگاه است شما هیچ ایده چه چیزی شما در حال رفتن به دریافت کنید اگر شما خود نفقه اختلاف به دادخواهی.”

نسخه های قبلی از این لایحه تصویب شده توسط مجلس در سال 2013 ساخته شده و آن را عطف به ماسبق برای همه طلاقها به همین دلیل است که اسکات وتو آن است.

آندراده گفت: لایحه نمی تواند عطف به ماسبق اما گفت زمان مورد قانون در حال حاضر اجازه می دهد تا یک قاضی به تجدید دائم نفقه پرداخت زمانی که کسی را بازنشسته و یا دیگری وجود دارد که تغییر در شرایط.

5G: Andrade می خواهد Verizon برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در 5G فرستنده با Pensacola ساکنان

اجباری جملات: Rep. الکس آندراده لایحه را پایان اجباری جملات برای غیر خشونت آمیز جرائم مواد مخدر

یکی دیگر از بحث عنصر از این لایحه در حال تغییر است و حضانت فرزند. در حال حاضر یک قاضی تصمیم می گیرد در بازداشت مسائل اما یک ارائه در آندراده لایحه نیاز به قاضی برای شروع با این فرض که حضانت باید به طور مساوی تقسیم بین هر دو پدر و مادر.

آندراده مواجه پرسش از همکار خود نمایندگان مجلس روز سه شنبه ارائه شده در این لایحه است. تشکر. امیلی Slosberg D-بوکا ریتون پرسید: چه اتفاقی می افتد در مورد یک معتاد به مواد مخدر پدر و مادر است.

آندراده گفت: قانون اجازه می دهد تا یک حزب را به چالش 50-50 تقسیم در دادگاه اما قاضی شروع می شود که در آن فرض.

“اگر وجود دارد واقعی مسائل مانند کودک آزاری و یا معتاد به مواد مخدر پدر و مادر همسر دیگر کاملا اجازه رفتن به آن را به کسانی که مسائل مربوط به دادگاه به دلیل آن را یک اثر فرض اگر آن را در واقع در بهترین منافع کودک قاضی هنوز هم این اختیار را به آن تماس بگیرید,” آندراده گفت.

آندراده گفت باور ندارد این لایحه بحث برانگیز شد اما اذعان کرد این است که بیش از حد عاطفی برای افرادی که تا به حال تجربه های شخصی با طلاق.

قدرتمند لابی نیروهای صف در حمایت از این لایحه. فلوریدا, خانوادگی, انصاف و یک گروه دفاع از تصویب لایحه استخدام جنوبی و بالارد همکاران به فشار برای لایحه سرویس خبری فلوریدا گزارش شده در ماه اکتبر.

خانواده فلوریدا انصاف نیست در پاسخ به خبر, مجله, درخواست برای نظر سه شنبه ،

در طرف دیگر یک گروه کوچک از زنان که سازمان آنلاین در برابر این لایحه که خود را اولین همسران وکالت ،

Jan Killilea از بنیانگذاران اولین همسران, حمایت, گروه, گفت اخبار, مجله او معتقد است که اگر این لایحه تصویب آن نیروی جدیدی جمعیتی از زنان در 50s, 60s و 70s به دنبال منافع دولت به عنوان آنها از دست دادن نفقه.

قانونی کارکنان تجزیه و تحلیل در نسخه های قبلی از آندراده لایحه منعقد می شود وجود دارد تاثیر مالی به دولت از افزایش منافع دولت از زن و شوهر که از دست نفقه به عنوان یک نتیجه از این لایحه.

“این واقعا قرار دادن زنان در بسیار ویرانگر مالی موقعیت” Killilea گفت.

نوار فلوریدا, خانواده, قانون بخش نیز بیرون آمد و در برابر این لایحه گفت فلوریدا نفقه قانون نیازی به تغییر.

در حالی که این لایحه دریافت مطلوب گزارش روز شنبه بسیاری از اعضا گفت: تغییرات شد و هنوز هم مورد نیاز قبل از آنها رای به تصویب آن در مجلس نمایندگان است.

Yarborough در حالی که ضمن تشکر از آندراده برای پرداختن به مسائل با این لایحه گفت: او هنوز نگران آن را از مردم دریافت نفقه پرداخت عطف به دولت برای کمک به.

“هدف از این لایحه است که به همراه همسران به میز مذاکره و در واقع رسیدن به یک سازش و حرکت در زندگی خود را” آندراده گفت.

جیم کمی را می توان در رسید [email protected] و 850-208-9827.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>