Copiah شهرستان تصادف جان 2 جوان خواهر و برادر; راننده نوجوان airlifted به UMMC

لدگر | No comments

یک خودرو تصادف روز دوشنبه در Copiah شهرستان چپ دو کودکان سنین 3 و 6 مرده و خواهر و برادر بزرگتر خود, نوجوان راننده به شدت مجروح شدند, مقامات می گویند که.

می سی سی پی, ایمنی بزرگراه گشت گروهبان. Kervin استوارت گفت که این حادثه اتفاق افتاد حدود 4:30 بعد از ظهر دوشنبه در ایالات متحده 51 جنوب Hazlehurst. استوارت گفت ماشین در سفر عازم شمال هنگامی که آن را به سمت چپ جاده.

“هر آنچه که اتفاق افتاده و یا پریشان او رفت جاده برگشت در جاده و خارج از جاده” استوارت میگوید. “او کنترل را از دست داده و زده یک درخت است.”

استوارت گفت: سرعت بیش از حد به نظر نمی رسد به یک عامل.

Copiah پزشکی قانونی شهرستان الیس استوارت گفت: سه خواهر و برادر بودند.

“ما تا به حال 16 ساله راننده بود که extricated و airlifted به UMMC” استوارت گفت. “دو برادر یکی 3 و یکی 6 بودند در مقابل مسافر سمت ماشین و هر دو از آنها کشته شدند در اثر. هیچ کس تا به حال در خود کمربند ایمنی یا صندلی ماشین و یا هر چیزی.”

می سی سی پی ایمنی بزرگراه گشت بعد از شناسایی قربانیان به عنوان Calvin Beacham, 6, و, Jason Beacham, 3 هر دو از Hazlehurst.

این داستان ممکن است به روز شده.

می سی سی پی گردباد: آنچه ما می دانیم در مورد مارس 19 طوفان. یک گردباد عظیم بود

COVID-19: Coronavirus شیوع نزدیک به سه برابر در می سی سی پی, زندان فدرال در یازو سیتی

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>