Coronavirus: 2nd, می سی سی پی مرگ تایید شده توسط وزارت بهداشت و درمان, موارد افزایش به 377

لدگر | No comments

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت, به گزارش یک فرد دوم در می سی سی پی درگذشت از coronavirus.

مورد یک مرد 60-65 سال از Holmes County با شرایط بهداشتی اساسی. او در حالی که در بیمارستان بستری است.

“ما می دانستیم که مرگ و میر بیشتر خواهد بود اجتناب ناپذیر است همانطور که ما انتظار داریم متعدد موارد جدید. آن است که بسیار غمگین به روز رسانی گزارش بدون در نظر گرفتن” گفت: MSDH دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز. “لطفا انجام بخشی خود را با تمرین همه اقدامات پیشگیرانه. آن مهم و حیاتی است که همه ما انجام آنچه ما می توانیم در حال حاضر برای کمک به کاهش سرعت گسترش این ویروس است.”

به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه در می سی سی پی تعداد موارد افزایش یافت و از روز سه شنبه گزارش 57 به 377 در 61 از دولت 82 شهرستان از صبح روز چهارشنبه.

سه شهرستان گزارش اولین مورد از coronavirus از آنجا که دولت در اولین مورد گزارش شده 11 مارس در فارست شهرستان است. دولت گزارش مرگ دو نفر برای اولین بار رخ داده است در Hancock County یک هفته پس از این دولت اولین مورد اعلام شد.

جدیدترین شهرستانهای استان به گزارش coronavirus موارد Amite Calhoun و Prentiss.

وزارت بهداشت به روز رسانی تعدادی از موارد یک بار در روز. نتایج حاصل از آزمایش های انجام شده توسط بخش خصوصی و آزمایشگاه, اما تعدادی از تست های گزارش شده در حال آنهایی که انجام شده تنها توسط MSDH بهداشت عمومی آزمایشگاه.

همانطور که از چهارشنبه MSDH را آزمایش کرده است 1,943. تعداد تست های انجام شده توسط آزمایشگاه خصوصی در دسترس نیست.

Coronavirus — به پرداخت صورتحساب: صاحبخانه خواسته به کار با مستاجر در اجاره

رژیم صهیونیستی. ریوز coronavirus به روز رسانی: ‘ما نمی دانیم که این است که به پایان’

کروناویروس در می سی سی پی: دولت شل مزایای بیکاری برای COVID-19. اما معلوم نیست که واجد شرایط

در لوئیزیانا وجود داشته است 1,795 موارد با 65 کشته و چهار شنبه بعد از ظهر. تنسی گزارش 667 موارد با مرگ و میر. نه آرکانزاس با 236 موارد و نه آلاباما با 242 مورد را گزارش کرده اند هر گونه مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

ایالات متحده آمریکا به حال 55,225 موارد و 802 و میر ناشی از صبح روز چهارشنبه. ایالات متحده trailed تنها ایتالیا و چین در گزارش عفونت. موارد تایید شده اما یک تابع تست.

در سراسر جهان مورد تایید coronavirus شد و در 435,006 که از صبح روز چهارشنبه وجود دارد و 19,625 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>