Coronavirus: 3 دره superintendents به بحث آموزش آنلاین روز چهارشنبه وبینار

مایدزرت | No comments

چگونه مدارس محلی در حال دست زدن به انتقال به آموزش آنلاین در میان coronavirus همه گیر خواهد شد و در میان این موضوعات بحث در وبینار رایگان برنامه ریزی شده صبح روز چهارشنبه که قابلیت superintendents از سه Coachella Valley مدارس.

پانل بحث بیش از زوم ویدئو کنفرانس برای اولین بار بخشی از یک چند قسمتی با عنوان “مقصد استعداد Coachella Valley: 2020 آموزش و پرورش نیروی کار سری.”

این مجموعه همکاری بین OneFuture Coachella Valley بیشتر Coachella Valley اتاق بازرگانی و Agua Caliente Band of Cahuilla Indians.

در حالی که برای اولین بار بحث مربوط به محلی سیستم آموزش و پرورش به طور کلی superintendents نیز انتظار می رود به بحث در مورد چگونه مجازی آموزش و پرورش است که تأثیر این سال فارغ التحصیل از سالمندان و چگونه این مناطق در حال برنامه ریزی برای آینده ترم پاییز.

Superintendents ماریا Gandera از Coachella Valley Unified School District, Scott, Bailey از شنهای صحرا Unified School District و ساندرا لیون از پالم اسپرینگز Unified School District در میان کسانی که میله میله برای حضور در.

بحث می آید که همه مدارس باقی می ماند توقیف حداقل تا ژوئن 19 با توجه به سفارش توسط Riverside County سلامت عمومی افسر موثر بسته شدن مدارس تا پایان سال تحصیلی, سال تحصیلی, اگر چه هنوز معلوم نیست چه محلی سالمندان را کلاه خود را در سال گذشته در مدرسه بالا است.

هیچ یک از سه مدرسه در مناطق منتشر کرده است برنامه ای برای چگونه فارغ التحصیلی اقدام خواهد شد و علاوه بر تایید هیچ فارغ التحصیلی — و یا دیگر فرد در فعالیت های دانشگاهی — اتفاق خواهد افتاد قبل از ژوئن 19.

این Coachella Valley Unified School District آخرین به روز رسانی در وب سایت خود گفت: “هیچ قطعی برنامه ریزی شده است در این زمان.”

“منطقه کار خواهد کرد با کنار رودخانه شهرستان در بخش بهداشت و درمان و فرماندار مقررات در تجمع جرم و اجتماعی فاصله زمانی تعیین مراحل بعدی” وب سایت می گوید.

لیون از پالم اسپرینگز Unified School District منتشر شد بیانیه آوریل 8 تایید هیچ فارغ التحصیلی حافظه های فوق و یا سفر برگزار خواهد شد تا پس از دانشگاهی سال تحصیلی به پایان می رسد اما متوقف کوتاه از ارتکاب به جایگزین.

“ما در دبيرستان با ما تماس بگیرید سالمندان به زودی به ترتیب برای پرداخت بازپرداخت برای این فعالیت های ما خواهد بود با تعیین راههای جایگزین برای جشن سالمندان ما می شود و در لمس است که به عنوان به زودی به عنوان ما آن را تعیین,” او گفت:.

و بیلی از شنهای صحرا Unified School District گفت: در بیانیه ای به تاریخ مارس 1 که در این منطقه خواهد بود پرداختن به فارغ التحصیلی سوال “در روزهای آینده و هفته.”

برای ثبت نام در 11:45 صبح وبینار بازدید www.gcvcc.org/dtcv/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>