Coronavirus: 45 فضایی بال را افزایش می دهد سلامت خود حفاظت بیماری

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

45 فضایی بال افزایش یافته است و آن حفاظت از سلامت وضعیت در پاسخ به شیوع کروناویروس.

اگر وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 بیماری قرارداد از coronavirus در هر یک از 45 فضایی بال تاسیسات که شامل پاتریک پایگاه نیروی هوایی کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه ساکنان و اعضای جامعه با استفاده از پایه خدمات در حال حاضر نیاز به رعایت کنید:

• اجتماعی فاصله با محدود جلسات و گردهمایی های اجتماعی.

• اقامت در داخل خانه و اگر کارگردانی به همین ماسک.

• انتظار لغو فرد در تجمعات مانند مدارس و تمام فعالیت های جامعه. علاوه بر این سفر توانایی محدود خواهد شد.

• شروع آماده سازی برای امکان محدود و/یا دسترسی محدود به تاسیسات, اگر کارگردان و انتظار کار کردن از راه دور.

“اولویت ما این است که حفاظت از همه سلامت” گفت: 45 فضایی بال فرمانده Brig. ژنرال داگلاس Schiess در آزادی مطبوعات. “ما در حال کار در همکاری نزدیک با دولت و مقامات شهرستان برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus در پایه و در درون جامعه است. در طول این زمان به چالش کشیدن همه ما باید انجام بخشی از ما برای محافظت از ما همکار خدمات اعضای خانواده ما و جامعه ما است.”

تحت HPCON چارلی حفاظت از سلامت وضعیت 45 فضایی بال است که در حال حاضر تحت تمام الزامات اجباری برای همه پاتریک پایگاه نیروی هوایی کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه خدمات اعضا و به شدت تشویق برای وزارت دفاع غیر نظامی پیمانکار کارکنان و اعضای خانواده.

با وجود افزایش به HPCON چارلی 45 فضایی بال و متحد راه اندازی داد هنوز هم در مسیر راه اندازی آلا اطلس V موشک برای نیروی هوایی ششم و نهایی پیشرفته با فرکانس بسیار بالا و یا AEHF-6 ماهواره ای زودتر از 2:57 بعد از ظهر امروز از راه اندازی مجتمع 41.

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>