کروناویروس و دانشگاه: 2 سی سی پی نزدیک دانشگاه خوابگاه. دیگران اصرار دانشجویان برای رفتن به خانه

لدگر | No comments

می سی سی پی را در دانشگاه هستند یا بسته شدن خوابگاه و یا محدود کردن دانشجويان اقدامات در محوطه دانشگاه به عنوان آنها سعی کنید به مبارزه با گسترش coronavirus.

بسیاری از دانش آموزان به خانه رفته و با استفاده از کلاس های آنلاین مدارس در حال ارائه است.

اما برخی از دانش آموزان در حال برنامه ریزی برای بازگشت به پردیس مسکن پس از رخصتی بهار و متوجه آنها نخواهد بود قادر به انجام این کار.

در دانشگاه جنوب می سی سی پی دانش آموزان به زودی دیگر دسترسی به اتاق خوابگاه خود و یا دیگر مسکن پردیس.

در نامه ای به Southern Miss ساکنان پردیس مسکن از مسکن و محل اقامت و زندگی به طور منظم دسترسی به تمام مسکن پردیس — خوابگاه خواهری, خانه, خانه برادری یا پردیس آپارتمان — در دسترس خواهد بود شروع 9 صبح جمعه.

جمعه تنظیم شده است به علامت پایان دو هفته تمدید رخصتی بهار در جنوب از دست ندهید.

“این یک تصمیم دشوار اما رسیدیم به نقطه ای که ما فکر آن را به بهترین حد مسکن برای ایمنی کارکنان و دانش آموزان گفت: Dee Dee Anderson, معاونت دانشجویی و امور فرهنگی.

موارد افزایش به 377: Coronavirus: 2nd, می سی سی پی مرگ تایید شده توسط وزارت بهداشت

نقشه: نشان می دهد coronavirus موارد در می سی سی پی, ایالات متحده آمریکا

بین المللی و دیگر دانش آموزان در USM با هیچ صفحه اصلی برای رفتن به می توانید با پر کردن یک فرم ظهر روز پنج شنبه و با ارائه اسناد از وضعیت خود. دانش آموزان باید دریافت رسمی تایید ایمیل از مسکن و محل اقامت و زندگی در جهت حفظ دسترسی به مسکن پردیس پس از صبح روز جمعه.

“ما نمی به طور کامل بسته (مسکن پردیس)” اندرسون گفت. “اگر دانش آموز نشان داده نیاز به اقامت ما اجازه می دهد آنها را به ماندن در محوطه دانشگاه.”

این نامه گفت: با توجه به اهمیت اجتماعی فاصله — هیچ عجله برای دانش آموزان به ادعای وسایل خود را از خوابگاه خود را.

انتخاب کنید تا گزینه خواهد بود ساخته شده در تاریخ بعد.

داستان ادامه دارد پس از گالری.

دانشجوی سال اول Maddie Vasquez ناراحت شد برای دیدن خوابگاه بسته میشه.

“این واقعا ناامید کننده بود,” او گفت:. “من احساس می کنم فقط کاهش یافته است من سال اول دانشگاه.”

دانشجوی سال اول Tayah Latimer گفت: آن زمان ترسناک به از طریق زندگی می کنند. حتی پس از او می خواست زمان بیشتری را در محوطه دانشگاه.

“من درک می کنم اما من آرزو می کنم آنها را به ما داده اند برخی از زمان” او گفت:.

اگر دانش آموزان نیاز به انتخاب کنید تا وسایل ضروری دانش آموز ID کارت را باز کند جبهه ورودی تا روز جمعه در 8:59 صبح اگر دانش آموزان و پدر و مادر تنها می توانید انتخاب کنید تا آیتم های شخصی پس از 5:00 p. m., آنها باید به دنبال جهت ارسال شده در ورودی مسکن پردیس زندگی واحد.

انتخاب کنید تا وسایل شخصی پس از 8:59 صبح روز جمعه دانش آموزان نیاز به یک قرار ملاقات.

دانش آموزانی که فوق العاده مسکن شرایط و نیاز به درخواست یک استثنا باقی می ماند در محیط دانشگاه باید یک COVID-19 دسترسی به فرم ظهر پنج شنبه و با ارائه اسناد و مدارک. دانش آموزان باید دریافت رسمی تایید ایمیل از مسکن و محل اقامت و زندگی در جهت حفظ دسترسی پس از آن زمان.

“ما می خواهیم (دانش آموزان) را سالم و امن” اندرسون گفت. “ما می خواهیم آنها را به ماندن در محل.

“ما احساس می کنیم بسیاری از دانش آموزان ما در خانه هستند در این نقطه است.”

پردیس ناهار خوری و سایر خدمات تنها در دسترس خواهد بود بر اساس بسیار محدود تا اطلاع ثانوی.

در دانشگاه می سی سی پی صدراعظم گلن بویس اعلام کرد در وب سایت مدرسه مارس 19, همه, اقامت, سالن و اتاق باقی می ماند قفل شده است و دانش آموزان مجاز به بازگشت به دانشگاه مسکن تا اطلاع ثانوی.

او گفت: دانشجويان اموال امن باقی خواهد ماند.

بویس گفت: دلیل قفل شد اجتماعی را حفظ فاصله و جلوگیری از اجتماعات بزرگ — که هر دو ایجاد یک چالش اگر در دانشگاه ساکنان شد برای بازیابی اموال از اقامت سالن.

این دانشگاه در حال توسعه است و اعلام خواهد شد انتصاب مبتنی بر سیستم در تاریخ بعد برای دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه برای بازیابی وسایل شخصی خود را.

در دانشگاه ایالتی جکسون دانش آموزان به شدت خواست به بازگشت به خانه در مارس 18, نامه, نوشته شده در وب سایت مدرسه از اقدام رئیس جمهور توماس هادسون. دو دانش آموز در مدرسه باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“این مهم است که ما به شدت پایبند به اجتماعی فاصله به عنوان وسیله ای برای محدود کردن انتقال و مبارزه با هر گونه گسترش coronavirus” هادسون نوشت. “ما پس از شروع روند de-پرتقال (یا کاهش) تعداد در پردیس دانش آموزان و پرسنل.”

L. A. وارن یک سخنگوی این دانشگاه گفت: دانشجویان چند باقی می ماند در پردیس مسکن و مقامات در حال کار بر روی کاهش این تعداد است.

با توجه به وب سایت خود را, وضعیت دانشگاه و وزارت اقامت زندگی مشاوره برای دانش آموزان در وب سایت دانشگاه:

“دانشگاه به طور مستمر تشویق دانش آموزانی که تمایل به بازیابی وسایل شخصی خود را و بازگشت به خانه های مربوطه و یا اقامت دائم برای انجام این کار ،

با توجه به دلتا دانشگاه ایالتی رئیس جمهور ویلیام <url> دانش آموزان به شدت خواست در خانه بمانند.

هر دانشجویی که مایل به بازگشت به محل سكونت خود سالن — یا به اقامت و یا بازیابی اقلام ضروری — باید تماس با دفتر مسکن قبل از انجام این کار. در این زمان دانش آموزان نباید برنامه را به حرکت همه موارد خارج از محل اقامت سالن.

در می سی سی پی دانشگاه برای زنان اقامت سالن باز باقی خواهد ماند به صورت محدود. دانشگاه سایت به شدت خواستار است که همه دانش آموزان که در حال حاضر زندگی می کنند در محل اقامت سالن خانه بروم.

در مارس 20 نامه از براندون مک کال می سی سی پی Valley State University Student Government Association, رئیس جمهور, او اطمینان دانش آموزان آنها اجازه داده می شود به اقامت در محوطه دانشگاه.

“من می خواهم برای به هم آوردن برخی از وضوح به برخی از شایعاتی که شده اند در گردش نشان می دهد که دانشگاه مجبور است از دانشجویان پردیس” او گفت:. “من اینجا هستم تا به شما اجازه همه می دانیم که کسانی که گمانه زنی نمی تواند بیشتر از حقیقت است.”

دانشگاه اما اصرار دانش آموزانی که می توانید برای رفتن به صفحه اصلی برای ایمنی خود را.

می سی سی پی دولت های اخیر ارتباطی تا به حال انجام نمی پردیس, مسکن, اما با درخواست های غیر ضروری کارکنان به ماندن در خانه..

اطلاعات برای دانش آموزان نیاز به دسترسی به دانشگاه مسکن:

USM انتصاب فرم: https://rmsweb.usm.edu/Page/AppointmentExpressForm

USM COVID-19 دسترسی به فرم: https://rmsweb.usm.edu/Page/Covid19AccessForm

دلتا مسکن در دولت دفتر: 662-846-4151

تماس با الن Ciurczak در [email protected] Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>