کروناویروس و غذا خوردن: Brevard کارگران به اشتراک گذاری داستان از نوآوری و ترس و امید

فلوریدا تودی | No comments

ژانویه و فوریه خوب بودند به Brevard County رستوران با بسیاری از دیدن رکورد فروش و طرح گلگون آتی.

پس از آن جهان به توقف screeching آمد.

یک شبه رستوران مجبور به اتخاذ تصمیمات دشوار تخمگذار کردن کارکنان و تغییر مدل های کسب و کار.

بالا پایان مکان هایی مانند لونا غذا و شراب و عطر و طعم آشپزخانه و نوار شراب در کوکو بیچ و Djon استیک & خرچنگ خانه در ملبورن, ساحل, آغاز ویژه takeout منوها.

طولانی Doggers در سراسر شهرستان و عملیات کوچکتر مانند توت لین کافه در ملبورن اضافه شده اند اقلام مواد غذایی خود را به وانت منوها.

خوشمزه گفتگو: 321 عطر و طعم: که در آن بروارد می خورد

به ما بپیوندید: “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook گروه

برخی از رستوران ها مانند Nippon تایلندی در ماهواره, ساحل, باید افزایش تا takeout منوها با غذاهای خاص است.

دیگران مانند اسکات در پنجم در Indialantic باید آن را کشف هزینه بیشتر برای باز بماند از به طور موقت تا آشپز اسکات Earick تبدیل به شبانه Facebook Live درس های پخت و پز را به ماندن متصل به جامعه خود.

صاحبان ژاکلین نانوایی در مرکز شهر ملبورن و ماهی پامپانو کوره در کوکو بیچ آغاز شده جمعیت بودجه مبارزات به نگه داشتن کسب و کار خود را شروع کرد و برای کمک به کارکنان خود را.

به عنوان صنعت خدمات غذا به شدت آج آب داستان از مردم آن قسمت مساوی دلخراش و الهام بخش است.

کهربا DeFino سرور و مادر تنها

برای کهربا DeFino از پالم بای, ال چیکو رستوران مکزیکی بیش از یک شغل, خانواده آن را.

32 سال است در آنجا کار می کرد در شش سال گذشته اما او شده است وجود دارد و در پس او بود 18.

“من آن را دوست دارم وجود دارد,” او گفت:. “این خانه من.”

حداقل آن را تا روز جمعه زمانی که فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور رستوران در دولت برای تعطیل به عنوان یک راه را به سرعت گسترش Covid-19 ویروس.

“ما فقط نوع از تماشای اخبار در سراسر ساعت 3,” او گفت:. “ما فقط شروع به بسته شدن رستوران پایین.”

چند نفر به ادامه کار پر به رفتن سفارشات اما بسیاری از کارکنان گذاشته است.

“آنها به ما گفت به فایل بیکاری به عنوان در حال حاضر” DeFino گفت.

او 3 – و 10 سال پسران در خانه و کار معمولا از دوشنبه تا جمعه و پس از آن تبدیل نمی کند تا دوشنبه.

دانلود برنامه های ما: برای COVID-19 اخبار اینجا را کلیک کنید برای آی فون و اینجا برای آندروید

“حتی قادر به قرار دادن خودم در اطراف آنچه که من قصد دارم به انجام در حال حاضر,” او گفت:. “من فکر نمی کنم این اتفاق خواهد افتاد خیلی سریع و آن را فقط به نوع اتفاق افتاده است.”

DeFino برنامه ریزی شده برای درخواست بیکاری جمعه.

“این است که در واقع روز اول من از اینکه یک مادر اقامت در خانه مادر نداشتن درآمد در آینده,” او گفت:. “این یک کمی دیوانه است.

“ما در حال حاضر رفت و در اطراف بلوک ما در حال حاضر در زمان سگ برای پیاده روی است.”

او نگران پرداخت پول برای مهد کودک که در حال حاضر یکی از معدود چیزهایی که هنوز هم باز است.

“آنها معمولا شما نیاز به پرداخت حتی اگر آنها وجود دارد,” او گفت:.

او همچنین نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد به مساحت رستوران ها اگر اجتماعی فاصله مورد نیاز در محل باقی می ماند برای مدت طولانی و catch-22 که ایجاد خواهد کرد. افرادی که از کار نمی قادر خواهد بود برای حمایت از مکان های که در حال ارائه takeout و تحویل.

“دیگر چیز ترسناک, بسیاری از کسب و کار آنها را بسته و برای این مقدار زمان آنها ممکن است هرگز باز کردن درهای خود را دوباره,” او گفت:. “من واقعا امیدوارم که این فقط هل بیش از واقعا سریع و همه چیز به حالت عادی بازگشت.”

کوین اندرسن مبتکر

پس از یک سال در یک الگوی برگزاری کوین اندرسن گرفته بود تنها یک گام بزرگ به جلو در تبدیل خود را در مرکز شهر ملبورن از رستوران ایتالیایی پیازا مدرن steakhouse و شراب ،

چند هفته پیش او و شرکای خود را بسته در اموال که در آن آنها باز اخگر & بلوط در سال گذشته و تا به حال به آغاز طرح بازسازی. با رستوران ها بسته به همه چیز اما takeout او و کارکنان خود را رفت و به نوآوری حالت چرخش رستوران به یک وعده غذایی-دبستان فضا, مواد غذایی و مشروب فروشی.

“ما به طور کامل راه اندازی یک مفهوم جدید در چهار روز” او گفت:. “آن بوده است طاقت فرسا.”

او مجبور شد به غیر روحانی کردن بیشتر از 40 نفر از کارکنان.

“دلخراش بود. ما تا به حال به برخی از تصمیم گیری های دشوار. من هرگز تا به حال به انجام است که قبل از. من خواب نبودم غذا خوردن.”

10 و یا به طوری که در ادامه به کار دیگر پرداخت می شود مجموعه ای از حقوق و دستمزد. در عوض آنها به اشتراک گذاری راهنمایی و هر گونه سود به سمت چپ بعد از هزینه پرداخت می شود و می تواند صفحه اصلی مواد غذایی و دیگر ملزومات زندگی.

“تا زمانی که ما می تواند باز بماند آنها دسترسی به آب و دستمال توالت مواد غذایی” اندرسن گفت.

تنگ گره تیم هم کشیده پخت و پز, پخت بوکس و ارائه مواد غذایی است.

“خوب است چرا که هنگامی که جهان عادی شما می دانید که شما یک خانواده است که وجود دارد برای هر یک از دیگر وجود دارد و برای کسب و کار است.”

اندرسن تصمیم گرفت در مقابل با استفاده از شرکت های حمل.

“از آنجا که من می توانم نگه داشتن یک زن و شوهر از رانندگان که من می توانید صفحه نمایش خود را به مطمئن شوید که آنها نه بیمار به علاوه آنها می توانند اقامت شاغل,” او گفت:.

سفارشات که نیست تحویل تحویل از طریق یک وانت پنجره; هیچ مشتریان مجاز در داخل. اندرسن می خواهد به مطمئن شوید که این رستوران باقی می ماند پاک و منطقه امن برای خود و همکاران.

“ما فقط باید بسیار مراقب باشید,” او گفت:. “من به اندازه کافی خوش شانس به دست من یک دسته از Clorox دستمال مرطوب. همه شستن دست و استفاده از دستکش به مردم کثیف به نظر می رسد زمانی که آنها در حال سرفه و عطسه به دلیل آلرژی است.”

با احتیاط در محل اخگر & Oak تیم در حال حاضر با این نسخهها کار در هفت روز هفته.

نان تازه و نان شیرینی و کیک و خانه ساخته پاستا. Growlers از هنر و صنعت آبجو و آب فیلتر شده در دسترس هستند به عنوان مشروب. این منو شامل فرد وعده های غذایی, وعده های غذایی خانواده و انجام آن را به خودتان وعده غذایی کیت.

“ما فقط در حال رفتن به تلاش و یادگیری و به عنوان تطبیقی به عنوان ما می توانیم. امیدوارم اگر آن مشغول می شود ما می تواند بیشتر مردم به کار هر چه زودتر.”

تا کنون جامعه شده است حمایت شده است.

یکشنبه صبحانه جعبه – $50 برای مواد غذایی, DIY mimosas سرد قهوه و یک رول کاغذ توالت – به فروش می رسد.

“ما تا به حال بسیاری از برو سفارشات. بسیاری از آنها را نوک لایحه” اندرسن گفت.

منوها روزانه بر روی اخگر & بلوط Facebook صفحه اندرسن گفت: آنها همچنان به تغییر و تکامل با توجه به آنچه مردم می خواهند مانند ارائه را-و پخت کوکی ها و روکش کارت های دستور غذا.

“ما در زنجیره عرضه نشده است مختل,” او گفت:. “هر روز ما در حال رفتن به آمده تا با چیزی جدید برای تعامل با مردم است.”

اندرسن مردم به این ویروس به طور جدی پس از بحران خواهد شد با سرعت بیشتری.

او را آماده نگه دارید تا این طبیعی جدید تا تابستان و او با استفاده از این زمان برای برنامه ریزی برای آینده است. چیزهایی مانند اضافه کردن گزینه های مقرون به صرفه به اخگر & بلوط منو و نگه داشتن یک فروشگاه خرده فروشی در رستوران با نان تازه پخته شده, شراب و مشروب.

“هنگامی که ما همه می آیند از طریق آن در طرف دیگر همه چیز خواهد بود به شدت متفاوت,” او گفت:. “اما زندگی را در رفتن و ما را بهبود می یابند.”

کریس Conneen دهنده

“من گریه ام بیشتر در روز گذشته گفت:” کریس Conneen. “قلب من شکسته است برای این صنعت است.”

صاحب پیتزا گالری و کوره 28 شمال Gastropub و خوراکی, هنر پذیرایی شده است و در صنعت مواد غذایی خدمات در شهرستان Brevard برای بیش از 30 سال است. در آن زمان او داده شده به “هر سازمان است که پرسید:” حمایت از همه چیز از 5K مسابقه به پایان جمع آوری اعانه.

“در حال حاضر من درخواست کمک,” او گفت:.

که چیزی است که می آید برای او آسان است.

“من می خواهم به من بدهید. من احساس می کنم من نمی خواهم به بار کس دیگری که می خواهد به من کمک کند.”

او درخواست خود را هر چند. او درخواست خود را برای کارکنان و سایر مواد غذایی و آشامیدنی کارگران در حال حاضر تعجب که چگونه آنها را دریافت وعده غذایی بعدی خود را.

از طریق مهمان نوازی زندگی, یک سازمان غیر انتفاعی او ایجاد شده با ماهی مرکب لب صاحب Buz Underill او درخواست مردم برای قرار دادن یک کمی پول مجازی نکته شیشه.

“من گذاشته 146 مردم” Conneen گفت: “و آنها را به خانواده ها و برخی از آنها مجرد هستند, مامان و که باعث می شود من احساسی است. من همه چیز من می توانم در حال حاضر به بلع غرور و خفه کردن اشک.

“برخی از آنها در حال رفتن به خوب است. آنها برخی از پس انداز. برخی از همین حالا باید پس انداز. آنها زندگی خود را, راهنمایی, رو ضرورت خود را با خود شبانه درآمد.”

یک “تغذیه نیاز به جمع آوری پول” راه اندازی شد در Facebook در آوریل 22 با هدف از $50,000.

“ما تخمین می زنند وجود دارد بیش از 300+ رستوران در بروارد همراه با صدها نفر از هتل ها و متل. این است به بیش از 10 ، 000+ کارکنان که اکثر آنها بیکار از امروز” با توجه به صفحه جمع آوری اعانه. “این چالش بزرگ است اما جامعه ما بزرگتر است…بیایید این کار را انجام!”

پول مطرح خواهد شد به ارائه وعده های غذایی برای بیکار رستوران کارگران است. Conneen تخمین می زند او می تواند یک گرم مواد مغذی وعده غذایی متعادل است که خوراک چهار (و یا یک فرد چهار بار) در حدود 8 دلار است.

مواد غذایی و آشامیدنی صنعت کارگران که گذاشته شده اعمال می شود در hospitalitylife.org ظهر و انتخاب کنید تا یک وعده غذایی بعد از آن روز.

Conneen و Underill تاسیس مهمان نوازی زندگی در سال 2016 به ارائه پشتیبانی مهمان نوازی کارگران است.

چرا که آن را یک سازمان جدید نیست و در عین حال یک منبع مالی آن را هدف اصلی این است که در خدمت به عنوان یک منبع. این سایت شامل اطلاعات در مورد همه چیز از برنامه ریزی مالی و مشاوره ازدواج به کم هزینه خدمات پزشکی و اعتیاد کمک کند.

“وجود دارد یک مسیحی جزء نه انجیلی اما یک دوستی” Conneen گفت: “صادقانه, صادقانه, دادن برای خدمت به کسانی که به ما خدمت می کنند همه زمان ها است.”

اما وضعیت فعلی موجب نوازی تیم زندگی به خدمات.

با 1200 دلار در مجازی راهنمایی او می تواند 150 چهار فرد وعده های غذایی.

او شده است قادر به نگه داشتن 10 نفر مشغول به کار در پیتزا گالری در خیابان Viera ارائه منظقه تحویل و بایگانی اطلاعات. و او را متوقف کرده است, کمک به جامعه. در این هفته او با عشق, Inc. برای آماده سازی 10 پیتزا سیر گره و سالاد برای پناهگاه برای فرزندان و او با خانواده وعده بروارد به ارائه مواد غذایی به 19 خانواده های نیازمند.

در چند روز گذشته گفت: پیتزا گالری با توجه به دور بیش از این به فروش می رسد.

“کسب و کار ما کاهش یافته است و احتمالا 80 درصد” او گفت:. “این نمی تواند پایدار باشد.”

اگر او را مجبور به طور موقت نزدیک پیتزا, گالری بیش از حد او حداقل امیدوار است قادر به نگه داشتن یک زن و شوهر از مردم در حال کار برای تولید غذا در هر روز برای بیکار مواد غذایی و آشامیدنی کارگران است.

“آنچه به من رمه را به این ؟ نه تنها بنده من اما آن روز من تا به حال به تماس نزدیک به 28 شمالی اجازه دادن به برخی از 60 یا 70 مردم می دانند که آنها بیکار همانطور که از در حال حاضر,” او گفت:. “آن شب من به رفتن-صندوق-من صفحه شروع به پر کردن آن.”

در زمان بحران مردم نیاز به آرامش و آنها نیاز به مواد غذایی است. با تعامل اجتماعی محدود Conneen می خواهد حداقل به ارائه راحتی از مواد غذایی است.

“Brevard County یک county,” او گفت:. “ما احتمالا قصد کبود و کتک کمی, اما ما در حال رفتن به گرد و غبار خودمان را انتخاب کنید تا ارواح ما و رفتن نگه دارید.”

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>