کروناویروس و ورزشی: آخرین به روز رسانی در زمانی که ورزش می تواند رزومه

مایدزرت | No comments

تقریبا هر ملی و بین المللی ورزشی دارای زمین به توقف به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 7000 نفر در ایالات متحده و منجر به بیش از 140 مرگ و میر ناشی از مارس 18.

فقط در ایالات متحده آمریکا NBA, MLB, NHL, MLS pro گلف و تنیس نرم افزار باید هر دو معلق بازی به طور نامحدود و یا لغو وقایع در دسترس نباشد.

حداقل هفت NBA بازیکنان باید آزمایش مثبت همراه با یک NHL بازیکن و دو نیویورک یانکیز جزئی leaguers.

در برخی از نقطه در دسترس coronavirus را آهسته و حرفه ای ها و کالج ورزشی سر گرفته خواهد شد.

در اینجا یک لیست در حال اجرا از وضعیت هر ورزشی لیگ برتر و زمانی که آنها ممکن است بازگشت:

NBA

NBA به حالت تعلیق در فصل به طور منظم به طور نامحدود در مارس 11, زمانی که یوتا جاز مرکز رودی Goebert شد اولین نرم افزار ورزشکار برای تست مثبت است. لیگ گفت: بازی معلق خواهد شد برای حداقل 30 روز هر چند برخی از انتظار فصل نمی خواهد سر حداقل تا ماه ژوئن با برگشتی احتمالا گسترش به ماه اوت است.

NHL

ملی Hickey لیگ به دنبال NBA در مارس 12 توسط تعلیق آن فصل است. کمیسر گری Bettman گفت: بازی خواهد رزومه “را به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه.” روز دوشنبه در لیگ برتر گفت: این امید آموزش می توانید رزومه در 45 روز یا اواخر آوریل یا اوایل ماه مه.

بیشتر: “نمی توانم فقط در خانه بمانند و هیچ چیز’: برخی از گلف بازان هنوز ضربه زدن به توپ را روی گوه در میان coronavirus

بیشتر: در زمین گلف زندگی عادی احساس در coronavirus عصر

MLB

در لیگ اصلی بیس بال به تعویق افتاد آن روز افتتاحیه مجموعه برای مارس 26 توسط حداقل دو هفته. این لیگ در حال حاضر نقل مکان کرد و در تاریخ هشت هفته است که به معنی بیس بال به احتمال زیاد نمی رزومه حداقل تا اواسط یا اواخر ماه مه. بهار تمام فعالیت های آموزشی لغو شد و تیم گفته شد به بهار خود را آموزش امکانات.

NFL

یک ورزش است که دیده می شود حداقل اثرات تا کنون NFL که خارج از فصل است. لیگ اعلام کرد مارس پیش نویس در لاس وگاس هنوز هم می گیرد اما بدون طرفداران در حضور. Pittsburgh Steelers صاحب هنر رونی II گفت که آن را “خیلی زود به بگویید” این که آیا این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار NFL اردوگاه های آموزشی و یا فصل به طور منظم.

تنیس

BNP Paribas Open in Indian Wells, اولین رویداد بزرگ ورزشی به لغو و با چشم به در شاید که بعد از آن در سال. از آن پس مردان ATP و WTA را به حالت تعلیق در تمام بازی را از طریق 7 ژوئن. باز فرانسوی یکی از رشته های ورزشی ” چهار رویدادهای مهم شده است نقل مکان کرد به سپتامبر. 20 هر چند Oct. 4. ویمبلدون آغاز می شود که 29 ژوئن در انگلستان است که بعد از رویداد بزرگ در ساعت است.

کالج بسکتبال

هر دو مردان و زنان در بخش قهرمانی مسابقات لغو شد در ابتدا پس از NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: آنها بازی مسابقات بدون فن.

NCAA

در علاوه بر این به لغو بسکتبال قهرمانی NCAA لغو تمام بهار قهرمانی و باقی مانده از زمستان آن مسابقات ورزشی. چندین همایش نیز لغو تمام بهار ورزشی فصل است. هیچ اطلاعیه ها ساخته شده اند در کالج فوتبال فصل, هر چند اکثر مدارس را لغو بهار خود را بازی.

High school sports

همه مدرسه ورزش در CIF-جنوب بخش از جمله مدارس در Coachella Valley در حال معلق تا اطلاع ثانوی. CIF دولت بسکتبال مسابقات نیز لغو شد.

مردان گلف

PGA Tour لغو مسابقات قهرمانی بازیکنان پس از یک دور است و پس از لغو هفت سایر مسابقات به ممکن است. همچنین به تعویق افتاد و در حال استادان و PGA قهرمانی هر چند آن وقایع می گویند که آنها کشف خواهد شد تغییر زمان بعد از این سال. بعد از برنامه ریزی PGA Tour رویداد چارلز شواب چالش از مارس 21-24 در فورت ورث ،

زنان گلف

LPGA است لغو و یا تعویق شش وقایع تا کنون از جمله آنا الهام در رانچو مایراج. این تور می گوید: آن را امتحان کنید به reschedule آنا الهام بخش برای بعد از آن در سال. بعدی LPGA رویداد برنامه ریزی شده است که لت قهرمانی در هاوایی در 15 آوریل هر چند حوادث در ماه آوریل در هاوایی لس آنجلس و سان فرانسیسکو نیز می تواند لغو شود. رشد و نمو Symetra تور رویداد در بومانت بود نیز لغو شد. برخی از مینی تورهای از جمله آریزونا بر اساس کاکتوس تور هنوز رقابت.

بیشتر: ANA الهام صحرا عمده LPGA مسابقات لغو شد با توجه به coronavirus نگرانی

بیشتر: Coronavirus نگرانی لغو BNP Paribas Open. طرفداران تنیس از یوتا به فرانسه تامل حرکت بعدی

گلف محلی

برخی از صحرا دوره های تعطیل به طور کامل اما دیگران باز باقی می ماند. جنوب کالیفرنیا PGA لغو تمام وقایع از طریق آوریل است. این SCGA نیز لغو وقایع به طور نامحدود. USGA تعطیل شده تمام سایت های محلی برای ایالات متحده باز از جمله پنج رویدادی که قرار بود در Coachella Valley است.

بیشتر: “نمی توانم فقط در خانه بمانند و هیچ چیز’: برخی از گلف بازان هنوز ضربه زدن به توپ را روی گوه در میان coronavirus

بازی های المپیک تابستانی

بازی های المپیک تابستانی در حال برنامه ریزی برای شروع تاریخ 24 ژوئیه در توکیو. در روز سه شنبه کمیته بین المللی المپیک می گوید آن باقی مانده است “کاملا متعهد” برای بازی در تابستان امسال بسیاری از شک و تردید است که ممکن است. سازمان دهندگان می گویند که آنها می توانید صبر کنید تا اواسط ماه مه به تصمیم گیری در مورد تعویق افتادن ممکن است.

اسب مسابقه

از 146 در حال اجرا از کنتاکی دربی سنتی برگزار می شود اولین دوشنبه در ماه مه است تا سپتامبر به تعویق افتاد 5. که به احتمال زیاد نیروی تغییرات به Preakness و بلمونت استیکس را به عنوان به خوبی.

XFL

از XFL به حالت تعلیق در فصل اول خود را در هفته گذشته.

فوتبال

MLS اعلام کرد 30 روز تعلیق از بازی است که می تواند در نهایت در اواسط ماه آوریل است. قهرمانان, لیگ, لیگ برتر و لیگ اروپا تمام معلق بازی. یوفا اجرا می شود که لیگ قهرمانان اروپا به تعویق افتاد 2020 قهرمانی اروپا مجموعه ای برای این تابستان به 2021 به عنوان یک نتیجه از رشد شیوع.

نسکار

این مسابقه ماشین سهام سازمان به حالت تعلیق در هفت مسابقه از طریق ممکن است 3. همانطور که در حال حاضر نسکار انتظار به سر مسابقه مارس 8 در Martinsville Speedway.

ایندی ماشین

این ساحل طولانی جایزه بزرگ این ماه لغو شد با امید تغییر زمان بعد از این سال. باز چرخ مسابقات لیگ ندارد, مسابقه دیگر تا زمانی که ممکن است و می گوید در حال حاضر آن است که برنامه ریزی در ایندیاناپولیس 500 on May 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>