Coronavirus: فروشگاه اپل در ال گردش در پالم دزرت به طور موقت

مایدزرت | No comments

اپل اعلام کرد در اوایل روز شنبه که آن را خواهد دید تمام فروشگاه های خود را در خارج از چین — از جمله یکی در ال گردش در پالم دزرت — تا مارس 27 بعد از یک کارگر در فروشگاه اپل در خیابان سوم تفرجگاه در سانتا مونیکا آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“اپل اولویت اول — در حال حاضر و همیشه در سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان و جوامع ما در خدمت” این شرکت اعلام کرد. آن اشاره کرد این شرکت تجربه با فروشگاه در چین که در آن اوایل موارد این بیماری در ابتدا اشاره شد در اواخر ماه دسامبر و آنچه در آن از تجربه آموخته.

“یکی از آن درس این است که موثر ترین راه برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس را انتقال است که به منظور کاهش تراکم و به حداکثر رساندن فاصله اجتماعی. به عنوان میزان عفونت های جدید ادامه خواهد داد به رشد در مکان های دیگر ما در حال گرفتن مراحل اضافی برای محافظت از اعضای تیم ما و مشتریان است.”

در حالی که فروشگاه بسته شده, مقامات گفت هر یک را تحت تمیز کردن عمیق و جدید بهداشت و دما نمایش نصب شده است. کارکنان ادامه خواهد داد به پرداخت می شود و خواهد شد که گزینه های اضافی برای گرفتن وقت اضافی خاموش. مصرف کنندگان قادر خواهد بود برای به دست آوردن خدمات به مشتریان از طریق تلفن و آنلاین.

زیبایی خرده فروش Sephora نیز با یک فروشگاه در ال گردش در پالم دزرت اعلام کرد این امر می تواند تعلیق همه در فروشگاه کلاس ها و خدمات تا اطلاع ثانوی با توجه به coronavirus نگرانی اما باز باقی خواهد ماند. افزایش تمیز کردن اقدامات این فروشگاه های اجرا شده در زیبایی آن محصول تست ایستگاه های دقیق در sephora.com.

این است که در حال توسعه داستان و از آن خواهد شد به روز شده; بررسی برای جزئیات بیشتر و جدید تعطیلی به اطلاعات در دسترس می شود.

بیشتر: Coachella به تعویق افتاد: شش دلیل برای هیجان زده برای یک ماه اکتبر جشنواره

بیشتر: Coronavirus: برخی از پالم اسپرینگز منطقه, موسیقی, سالن, تئاتر باز باقی می ماند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>