Coronavirus: به عنوان نگرانی های کوه ‘به دنبال یاران’ — و اگر شما با خیال راحت می توانید یکی

فلوریدا تودی | No comments

“وقتی که من یک پسر بچه بود و من می بینم چیز ترسناک در اخبار, مادر من می خواهم بگویم به من نگاه یاران. شما همیشه پیدا کردن افرادی که در حال کمک به.’ در این روز به خصوص در زمان وقوع فاجعه ” من به یاد داشته باشید مادر من از سخنان و من همیشه آرامش با تحقق است که هنوز هم وجود دارد بسیاری از یاران — بسیاری از افراد دلسوز در این جهان است.” — فرد راجرز با نام مستعار آقای راجرز

تام جانستون “احساس می کند خیلی خوش شانس” به سالم و قوی در 77 — اما درست مثل دیگران بی شماری در سراسر جهان است و طبعا در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

بدون در نظر گرفتن این چهارشنبه گذشته فقط به عنوان او برای شش سال گذشته Johnston رهبری به بروارد جامعه آشپزخانه انتخاب کنید تا سایت برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ رانندگان است. این بار Johnston برداشت یک جعبه یکبار مصرف دستکش, دستکش, همراه با یک پکیج کامل از وعده های غذایی قبل از رفتن به خانه سالمندان خانه نشین در کاکائو و رککلدگ.

بر خلاف COVID-19 که آقای راجرز-مانند “نگاه یاران” ذهنیت در حال گسترش است در یک تولیدی راه ویروسی. افراد و تیم ها از افراد همفکر در حال رسیدن به دیدن آنچه که دیگران نیاز دارند. آنها شروع به حمایت از گروه های از طریق رسانه های اجتماعی. کمک به خانواده و دوستان است. صف آرایی کمک از طریق کلیساها و گروه های دیگر. جای خود غلت بزنید کنار وابستگی سیاسی در یک زمان مشترک عدم قطعیت است.

به دنبال یاران در این نگران پر بار آنها وجود دارد.

“آن را به نام داوطلبانه برای یک دلیل ارائه شده برای کمک به هر دو جامعه زندگی می کنند و افرادی که نیاز به کمک” گفت: Johnston بازنشسته حسابدار خبره عمومی.

“آنها تشکر کنم و وعده های غذایی بر روی چهار چرخ هر بار که من را تحویل … من نمی فکر می کنم هر یک از ما می خواهم به افشای خودمان را به یک ویروس اما این افراد باید وعده های غذایی خود را. و من فکر می کنم اکثر اگر نه همه ما مایل به انجام یک کمی اضافی را امتحان کنید و مطمئن است که اتفاق می افتد.”

این اعمال محبت محدود به Brevard County است.

دولت Rep. تایلر Sirois R-جزیره مریت گفت که داشتن فقط پیچیده قانونی جلسه او را شنیده از همکاران در سراسر کشور در مورد اعمال سخاوت و درک.

“در زمان هایی از این من فکر می کنم ما به عنوان آمریکایی ها واقعا نشان می دهد ما در شن و پشتکار ما بسیاری از ارزش هایی که ما را به مردم بزرگ و ما شاهد هستیم مردم واقعا شروع به کار با هم,” او گفت:.

ماهواره ساحل مقیم استیسی پاتل بود تا اواخر سال های اخیر یک شب نگران در مورد آنچه که او از دیدن و شنیدن در مورد اثرات مخرب فیزیکی و عاطفی و مالی از coronavirus.

بنابراین او شروع به یک Facebook صفحه: Coronavirus کمک های متقابل شبکه Brevard County, FL. ماموریت: “به اشتراک گذاشتن آنچه که شما داشته باشد. بپرسید آنچه شما نیاز دارید. ما همه در این با هم.”

در عرض چند ساعت این گروه رفت و از 0 تا تقریبا 1600 عضو دارد. 5 p. m. 19 مارس تقریبا 3,500 مردم را امضا کرده بود ، همراه با به روز رسانی اخبار اعضای درجه اول به اشتراک گذاری اطلاعات است که فروشگاه های مواد غذایی به خوبی مواجه نگردند; فرصت های آموزشی برای کودکان و نوجوانان در خانه گیر کرده. ستایش برای سامری خوب کسب و کار ارائه TLC تخفیف و یا مراقبت های ویژه برای افراد مسن ضعف سيستم ايمنی و کسانی که در مواجهه با مشکلات.

ده ها تن از جمله گروه های ظهور در سراسر کشور در طی فقط چند روز.

“من می دانستم که مردمی خواهد نیاز به یکی دیگر گفت:” Patel, صندلی از بروارد حزب دموکرات است. “ما در حال دیدن مردمی درخواست برای دراز مدت کمک های اجتماعی — مردمی از دست دادن شغل خود تعجب کنید که چگونه برای جایگزین درآمد از دست رفته و یا مراقبت از بچه ها از مدرسه به خانه در حالی که آنها کار می کنند. آن است که این نیازها در نهایت که جامعه ما نیاز به مقابله واقعا مراقبت برای یک دیگر در مواجهه با این وضع اقتصادی و بهداشت عمومی بحران است.”

کمک به دست فراوانند

“طول می کشد تا یک روستا” مفهوم اتحاد در لگد بیش از حد نیاز ،

جامعه-تلاش های گسترده ای در حال رشد در سراسر فضا ساحل. ماهواره, ساحل, آتش, بخش, برای مثال جمع آوری تمام انواع ملزومات از مواد غذایی به بهداشت شخصی آیتم ها داده می شود به paramedic بیماران و دیگر محدود به خانه خود را به دلیل سن یا دلایل پزشکی. پیوستن به نیروهای در حال فروشگاه های مواد غذایی و رستوران و امنیت عمومی ادارات با رها کردن لکه های ماهواره ای, ساحل, Publix, آتش و ادارات پلیس و ویسکی ساحل, میخانه, طولانی Doggers و دونفره Beachside.

بیش از 20 سال پیش اعضای St. mary’s Catholic Church در رککلدگ آغاز شده است به درستی به نام دست کمک به توسعه وزارت. مواد غذایی کمک در دسترس است شنبه, چهار شنبه و جمعه از ساعت 9 صبح تا 11 صبح

یک جریان ثابت از مردم در آمد از دوشنبه قبل از روز سنت پاتریک. یک مادر جوان. متوسط سن انسان که از راه دور مانند دیگران با یک کیسه پر از مواد غذایی و یک رول کاغذ توالت. این وزارتخانه در ارائه همان خدمات مواد غذایی به طور معمول همراه با محدود مالی و تجویز کمک به خانواده ها در کاکائو و رککلدگ جوامع است.

زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل داوطلبان نیست اجازه می دهد مشتریان به داخل ساختمان اما می توانید ثبت نام و دریافت کمک از خارج.

از طریق کمک های متقابل شبکه کارولین پررین ملبورن آموخته شده در مورد یک مادر جوان با سه کودک کمتر از 5. مامان نگران بود در مورد عرضه مواد غذایی خود را. پررین می تواند مربوط: دختر و دوست پسر دخترش, هر دو, دانشجویان, در حال کار در حال حاضر در اورلاندو است. مادر او غرایز لگد.

“این مادر جوان بود خیلی خدا را شکر” گفت: پررین. “من از او پرسید که آنها چه می خواهم و زخم آنها را خشک کالا سبزیجات تازه و میوه … آنچه او می خواست و بیشتر کاهش یافته است آن را خاموش. اگر ما شروع به کمک به مردم در حال حاضر ما ممکن است رسیدن به نقطه بدون بازگشت با توانایی ما برای کمک به آنها.”

برخی در پایان دریافت از سخاوت می گویند یاران نمی دور بماند.

کاکائو ساکن سارا ان Conkling که چهره چند مسائل مربوط به سلامت قرار بود به عنوان یک مشاوره پزشکی این هفته در موسسه ملی بهداشت در مریلند است. او قرار ملاقات لغو شد. دوستان رسیده با کوکی ها. کاهش یافته ، ارائه کلمات پشتیبانی در رسانه های اجتماعی.

در صورت ناامیدی و نگرانی در مورد دیگران او گفت: این اقدامات “به خصوص با معنی” — و پس از او انجام آنچه او می تواند برای دیگران از خانه مانند کار با برداشت دوم بانک مواد غذایی در گرفتن تلفن همراه و مواد غذایی کاهش کاکائو.

و اگر وجود دارد هیچ چیز دیگری یک فرد می تواند انجام دهد وجود دارد همیشه فقط خوب قدیمی روزمره مهربانی شاید حتی بیشتر قدردانی در زمان مشکل.

فرد Bartelson III ملبورن راه می رفت یک نیم مایل از یک روز این هفته حمل یک بسته به یک دفتر پست محلی. یک زن جوان در راه او را دیدم او برگزار درب باز و “صبورانه منتظر,” او گفت:.

“او با جدا, ‘باید یک استراحت از روز!'” Bartleson گفت. “اجازه دهید فقط می گویند آن روز من ساخته شده.”

تشکر. Sirois هر اعتماد به نفس وحدت را با وجود استرس و اجتماعی فاصله غالب.

“هر چالش ما دیده ایم مقابله با ما به عنوان یک ملت که آیا آن شده است, جنگ داخلی یا پرل هاربر یا 9-11 ما افزایش یافته است به لحظه” او گفت:.

“من بسیار خوش بینانه این خواهد بود که نمی تواند متفاوت باشد.”

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

به دنبال کمک و یا به یک یاور?

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ/پیری مسائل در بروارد:

داوطلب رانندگان همیشه مورد نیاز و انجام چک های پس زمینه. و هر چند پیدا کردن ضد عفونی کننده دست است مانند یک شکار گنج و به نظر می رسد در سراسر جهان backorder, وعده های غذایی بر روی چهار چرخ ” داوطلب رانندگان می توانند با استفاده از آنچه که شما می توانید یدکی. تماس 321-639-8770. مالی, کمک های مالی بیش از حد هستند “همیشه قدردانی” گفت: مدیر عامل جاش جنسن.

مواد غذایی محلی بانک ها:

  • هر چند آن را به هیچ وجه یک لیست جامع از تمام بانک های مواد غذایی در شهرستان 2-1-1 Brevard county آنلاین و تلفن خط تلفن می تواند ارائه راهنمایی برای کسانی که در جستجوی کمک های غذایی. با کلیساهای محلی ،
  • در های مراکز در تیتوسویل (321-269-6555) و کاکائو (321-831-0306) لیست از مواد غذایی pantries در آن مناطق جغرافیایی در دسترس هستند. بررسی با pantries برای ساعت ها و خدمات موجود.
  • در مرکزی بروارد های مرکز در کاکائو, مواد غذایی و فروشگاه صرفه جویی کمک های مالی استقبال کرده است. روزانه ناهار در حال حاضر محدود به خدمات. روز دوشنبه 140 وعده های غذایی خدمت کرده بودند. مشتریان هنوز هم می توانید ثبت نام برای دریافت کمک های غذایی اما بیش از پنج نفر مجاز در لابی در یک زمان به گفته دیوید Brubaker مدیر عامل و رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>