Coronavirus: وثیقه هزینه های حذف شده برای افرادی که متهم به جرایم خاص

مایدزرت | No comments

هزینه وثیقه برای بسیاری از افراد متهم از بزه و کاهش سطح جرایم در کالیفرنیا حذف کرده اند از طریق یک سری از اقدامات به تصویب دوشنبه کالیفرنیا قضایی شدند.

این حرکت در تلاش برای حفظ سیستم قضایی را ضروری خدمات در حالی که همچنین جلسه بهداشت دولت, بخشنامه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد.

در علاوه بر این به کاهش وثیقه برنامه برای $0 کالیفرنیا رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye نیز به حالت تعلیق در موارد اخراج و سلب حق مالکیت و اجازه دادگاه برای برگزاری رسیدگی خارج از رسمی courthouses. مجاز متهمان نیز ظاهر می شود با تصویری و تلفن و اساسنامه محدودیت ها به فایل پرونده های مدنی تمدید شده است.

وثیقه کاهش منظور اعمال خواهد شد به کسانی که متهم به همه جنحه و برخی جنایات به جز خشونت و جنایت جرائم مربوط به خشونت و یا وسیله رانندگی تحت تاثیر و جرائم نیاز به مجرم جنسی ثبت نام.

بیشتر: Coronavirus استوکس ترس در شلوغ Riverside County, زندان

با اجازه بیشتر مردم منتشر خواهد شد سفارش می خواند محاکمه دادگاه می تواند کمک به حفاظت از سلامت “زندانیان زندان, کارکنان, کسانی که حمل و نقل متهمان به دادگاه و دیگران به عنوان افراد ترک زندان و بازگشت به جوامع خود.”

منظور می آید کمتر از یک هفته پس از کنار رودخانه شهرستان کلانتر اعلام کرد که نمایندگان دو نفر از coronavirus و ده ها تن از زندانی و زندان کارکنان قراردادی به این بیماری است.

قانون معمولا مستلزم آن است که یک زندانی فرد متهم به جرم و جنایت نظر می رسد قبل از یک قاضی ظرف 48 ساعت — مارس 30 سفارش تمدید جدول زمانی که به مدت هفت روز. اگر یک فرد دارای bailed از بازداشت و سپس این جدول زمانی انجام نمی شود.

در حالی که برخی از شهرستان دادگاه در حال حاضر کاهش هزینه وثیقه برای کمک به کاهش جمعیت زندان دوشنبه به منظور ایجاد هیچ هزینه وثیقه در سراسر کشور موثر مارس 13. آن باقی خواهد ماند تا 90 روز پس از فرماندار اعلام وضعیت اضطراری شده است.

بیشتر: Coronavirus: Riverside County تاخیر جنایی محاکمه با حضور هیئت منصفه برای 2 هفته و در موارد مدنی تا زمانی که ممکن است

بیشتر: زندانیان از ترس ابتلا به کروناویروس در زندان به دادگاه با تاخیر به مدت 60 روز

رئیس دادگستری Cantil-Sakauye همچنین در روز دوشنبه دستور داد که دادگاه جلوگیری از صدور احضاریه برای غیر قانونی detainers مربوط به سلب حق مالکیت و اخراج. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صدور یک فرمان ممنوعیت این نوع اقدامات در 27 مارس ،

سیاستگذاران در زمان بیشتر اقدامات به ارائه حمایت به مستاجران و دادگاه کارکنان این منظور آمده است: در زمانی که اخراج و سلب حق مالکیت هستند “به احتمال زیاد به منفجر شدن در ماه های آینده.”

اقدامات آخرین در یک سری از سفارشات اضطراری تأثیر شهرستان دادگاه سیستم. این Riverside County Superior Court اعلام کرد در ماه مارس است که بسیاری از امکانات آن خواهد بود بسته مدنی و کیفری محاکمه شده اند منجمد و دادگاه که باز باقی می ماند در حال برگزاری تنها یک مقدار محدود از جلسات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>