Coronavirus: BNP Paribas Open لغو قرار می دهد 400 میلیون دلار در کسب و کار گردشگری در خط

مایدزرت | No comments

لغو BNP Paribas Open مسابقات تنیس در میان شیوع جهانی از COVID-19 cornavirus قرار می دهد بیش از 400 میلیون دلار در گردشگری مرتبط با کسب و کار بر روی خط است و می تواند معامله قابل توجهی به Coachella Valley, هتل ها, رستوران ها و دولت های محلی در این فصلی مقصد.

همه چشم ها در سرگرمی کسب و کار در حال حاضر ثابت در ماه آوریل Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان کشور جشنواره موسیقی — صحرا را برجسته موسیقی وقایع سال — و این که آیا آنها هنوز هم برگزار می شود. ترکیب آن وقایع هستند که به تولید حداقل یکی دیگر از 400 میلیون دلار در محلی تاثیر اقتصادی. این جشنواره موسیقی فوق العاده در میامی و موسیقی, فیلم و tech همایش در جنوب غربی (SXSW) در آستین لغو شده است.

یکی در چهار شغل در Coachella Valley است که پشتیبانی شده توسط گردشگری و شیوع است که اتفاق می افتد در طول بالاترین-تولید درآمد ماه از سال: فراتر از مسابقات تنیس و Coachella, مارس و آوریل هستند مربا بسته بندی شده با خیمه حوادث از جمله LPGA آنا الهام مسابقات گلف در ماموریت هیلز باشگاه کشور.

یک سال 2017 گزارش از بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر گفت که سال BNP Paribas Open مسابقات تولید اقتصادی تاثیر بیش از $406.6 میلیون. در سال 2019 این رویداد جلب 475,000 شرکت کنندگان به Indian Wells Tennis Garden.

مطالعه دیگری — برای پرداخت توسط BNP Paribas Open و انجام شده توسط دانشگاه جورج واشنگتن در اکتبر سال 2017 — نشان داد بیش از $262 میلیون دلار صرف شد با خارج از شهر بازدید کنندگان و فروشندگان و حامیان و مسابقات سازمان برای کسب و کار در منطقه است.

چگونه از یک ضربه لغو خواهد شد و باعث باقی مانده است دیده می شود — اما آن را احساس می شود کارشناسان می گویند.

“این یک دست برای همه” تام گفت: Chang an associate professor of امور مالی و کسب و کار و اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. “این کاملا بی رحمانه است.”

چانگ تخمین می زند که صنعت گردشگری را مهم فوری با از دست دادن این مسابقات را لغو. او گفت: آن را بیشتر تحت تاثیر قرار, هتل ها, رستوران ها, ساکنان که اجاره خانه های خود خارج و به خصوص کسب و کارهای کوچک است که تکیه بر فصلی اقتصاد است.

برخی از کسب و کارهای بزرگ است که می تواند جذب از دست دادن درآمد به جلو حرکت خواهد کرد, به طور معمول, جنوبی پیش بینی کرد. اما کسانی که صدمه دیده خواهد شد به طور قابل توجهی هستند کسانی که مالی بافر به مقاومت در برابر بد ماه با زیان های غیر منتظره. برخی از کسانی که کسب و کار می تواند در آن شرایط چانگ گفت.

“اگر شما یک سوراخ هتل به شما برای زنده ماندن اقتصادی ضربه” تغییر گفت. “این بچه ها کمی که ممکن است قادر به نگه دارید تا برای یک سال است که این حوادث بزرگ به عقب می آیند که در حال رفتن به تحت تاثیر قرار. کسب و کارهای کوچک است که تکیه بر این حوادث به آن را به سیاه و سفید برای این سال است.”

بیشتر: ردیابی گسترش coronavirus موارد در ایالات متحده و در سراسر جهان

بیشتر: کروناویروس در حال گسترش در آمریکا است. در اینجا همه چیز به دانستن از علائم چگونه برای محافظت از خودتان

یک سخنگوی از مسابقات تنیس رسیده روز دوشنبه گفت که او نمی خواهد اظهار نظر در لغو فراتر از رویداد اولیه بیانیه.

در پالم اسپرینگز برخی از هتل ها در حال حاضر آمار گرفته از دیگر coronavirus مربوط به لغو: روز جمعه بخشی از سالانه و طولانی مدت در کنفرانس در پالم اسپرینگز مرکز کنوانسیون میله میله برای این هفته تبدیل شد به یک رویداد مجازی.

مقامات از Esri یک سیستم اطلاعات مکانی شرکت لغو Esri توسعه دهنده اجلاس بخشی از این کنفرانس و همه 2,100 ثبت نام کنندگان دریافت بازپرداخت.

“ساخت این تنظیمات چیزی است Esri طول می کشد به آرامی گفت:” مدیر روابط عمومی Jo Ann Pruchniewski. “اولویت ما باقی مانده است سلامت و تندرستی کارکنان و همکاران و کاربران.”

آفتاب دادا صندلی هتل انجمن PS تفریحی و مدیر کل در هیلتون پالم اسپرینگز گفت لغو شد “یک جست و خیز کردن” برای پالم اسپرینگز هتل که تکیه بر کنوانسیون کسب و کار. کسانی که ضرر و زیان نیست به احتمال زیاد جبران, او گفت:.

بیشتر: این پاک کننده ها کشتن coronavirus: Lysol, Clorox, Purell محصولات را به سازمان حفاظت محیط زیست مواد ضد عفونی کننده لیست

بیشتر: Coronavirus توضیح داد: به همین دلیل ردیابی بیماری کشنده است که یک چالش بزرگ

و او گفت: BNP لغو خواهد بود “بسیار دردناک” برای هتل ها پایین دره که تکیه بر این مسابقات به عنوان بخش عمده ای از کسب و کار خود را. در این زمان از سال را فراهم می کند درآمد برای هتل ها و کارگران یکسان است که آنها را از طریق آنهم در ماه های تابستان, او گفت:.

“مارس و آوریل ما دو تا از بزرگترین” درآمد ماه دادا گفت. “یکی-دو پانچ ما آن تماس بگیرید.”

در پالم اسپرینگز به تنهایی آن دو ماه درایو ترین گذرا اشغال مالیاتی (TOT) درآمد — مالیات بر اتاق های هتل که زیادی جریان درآمد برای بسیاری از دره شهرستانها دادا گفت. شهر آمار و ارقام نشان می دهد آنها حدود 23 درصد از همه جمع درآمد در 2018-2019 سال مالی.

بنابراین دور بعدی کنفرانس برنامه ریزی برای پالم اسپرینگز مرکز کنوانسیون است که هنوز هم در دادا روز دوشنبه گفت:.

اسکات سفید مدیر عامل شرکت بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر گفت: آن را بیش از حد به زودی به می گویند که چگونه بسیاری از اتاق های هتل ها لغو شد به عنوان یک نتیجه از مسابقات —برخی از مسابقات شرکت کنندگان ممکن است دریافت بلیط خود را مسترد اما هنوز تعطیلات خود را.

“ما باز برای کسب و کار و هتل ها در اینجا,” او گفت:. “ما تشویق مردم به حفظ و تعطیلات خود را در محل.”

سفید گفت که از آنجا که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشده قرار دادن هر گونه محدودیت های مسافرتی در محل کنوانسیون اداره است که در ادامه به تشویق گردشگران به این منطقه است و به دنبال افزایش بازاریابی در بازارهای در فاصله رانندگی مانند جنوب کالیفرنیا و شیکاگو و لاس وگاس.

یک نگرانی عمده این است که چه BNP لغو می تواند برای کارگران — گردشگری بسیاری از کارگران مشاغل متعدد و تکیه در این زمان از سال برای بخش بزرگی از درآمد خود را سفید از کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر گفت. خود آژانس است اصرار صاحبخانه و شرکت های سودمند برای کار با افرادی که ممکن است درآمد شیب و در نظر گرفتن مسائل مربوط به پرداخت در یک “مورد به مورد” پایه و اساس برای آینده چهار تا شش ماه است.

بیشتر: Lo que sabemos sobre el coronavirus y el impacto de los festivales Coachella دلیجان

“بسیاری از این افراد کسب اکثریت از درآمد خود را در چهار ماه اول سال است که در حال حاضر رفتن به تاثیر آنها در ماه های ژوئن و ژوئیه” سفید گفت.

همانطور که برای Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی تنظیم شده برای سه روز متوالی آخر هفته شروع آوریل 10 — تام Corley, معاون رئیس جمهور از ردیف جلو بیمه در نشویل گفت که بعید است که هر گونه هنرمندان که به طور کلی را از سیاست های بیمه ای برای مسئولیت می تواند بازپرداخت بیمه برای یک coronavirus مربوط به لغو.

سازمان دهندگان چنین حوادث نیز باید سیاست های بیمه که ممکن است یا ممکن است یک بند که در ضربات دولت موظف به لغو.

“عمران اعمال مانند شورش اعتصاب و غیره می تواند بر سیاست, اما, آن بستگی دارد,” او گفت:. “که آنچه را که باید اتفاق می افتد برای Coachella و یا هر بزرگ جشنواره است. آنها نمی خواهد آن را انجام دهد خود را مگر اینکه آنها را ببینید دولت در حال رفتن به آنها را خاموش.”

روز جمعه آستین کرونیکل گزارش داد که جنوب غرب, بنیانگذار شرکت نیک Barbaro است که در این مقاله ناشر گفت: این رویداد ندارد بیمه پوشش شیوع بیماری و یا این شهر اعلام یک “دولت محلی از فاجعه است.”

در سال 2017 جشنواره Coachella به خود جلب کرد در مورد 250,000 بازدید کنندگان به هر دو تعطیلات آخر هفته به همراه یکی دیگر از 75,000 مردم برای هفته بعد را دلیجان موسیقی کشور جشنواره است. ترکیب 2017 منطقه ای تاثیر اقتصادی بیش از $403 میلیون, با توجه به 2017 گزارش از بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر.

به طور کلی گردشگری تا به حال 7 میلیارد دلار تاثیر اقتصادی در منطقه با توجه به 2018 گزارش از بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر. حدود 13.6 میلیون بازدید کننده در تولید حدود 5.5 میلیارد دلار در هزینه های که منجر مالیات این مبلغ به حدود 3,700 در پس انداز به ازای هر خانوار در بیشتر پالم اسپرینگز در این گزارش گفت:.

چانگ USC استاد گفت: کسب و کارهای محلی حق دارند نگران اگر Coachella بود لغو شد.

“BNP بزرگ است. Coachella است و حتی بزرگتر گفت:” چانگ. “این چیزها نشان دهنده بخش قابل توجهی از اقتصاد کل منطقه است. که هر دو از آن حوادث به دور است, منظور من, من نمی دانم چه ترسناک کلمه شما می خواهید به استفاده از, اما آن را نمی دهد.”

اندرو جان را پوشش می دهد BNP Paribas Open برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ایمیل او را در [email protected] ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار و املاک و مستغلات در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels. آفتاب صحرا هنر و سرگرمی خبرنگار برایان Blueskye کمک به این گزارش. او را می توان در رسید [email protected]esertsun.com یا (760) 778-4617.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>