Coronavirus: BNP Paribas Open را افزایش مطابق با پروتکل ارائه بازپرداخت

مایدزرت | No comments

با کروناویروس گسترش در سراسر جهان, سازمان های ورزشی را درهم برای پیدا کردن بهترین راه برای نگه داشتن ورزشکاران طرفداران و مسابقات کارکنان امن است. BNP Paribas Open عظیم حرفه ای مسابقات تنیس آینده به هند چاه در مارس 9, همچنین اجرای اقدامات جدید برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس از گسترش.

پس جهت و هدایت دکتر دیوید Agus استاد پزشکی و مهندسی پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و مارتین Massiello معاون اجرایی رئیس جمهور & مدیر عامل افسر آیزنهاور سلامت این مسابقات روز جمعه منتشر خواهد شد یک لیست از راه آنها در حال گرفتن coronavirus جدی است.

طرفداران متوجه خواهد شد برخی از این سیاست های جدید در حالی که در سایت.

یکی از مهمترین و قابل توجه خواهد بود در دادگاه. توپ بچه ها را تمام پوشیدن دستکش در این سال ها و بازیکنان مورد نیاز خواهد بود برای مدیریت خود حوله در دادگاه است. توپ بچه ها را لمس نمی کند از حرکت بازیکن حوله و یک صندلی قرار داده خواهد شد در پشت دادگاه برای آنها به جای حوله در, برای استفاده در طول مسابقه.

داوطلبان با گرفتن بلیط در ورودی نیز پوشیدن دستکش به عنوان تمام رستوران و عرضه مواد غذایی کارگران است.

بیش از 250 دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های قرار داده شده در سراسر Indian Wells Tennis Garden. سازماندهی بازیکن و فن تعامل را نیز محدود می شود در این مسابقات است.

N95 ماسک در حال امن برای کمک های اولیه و بهداشت پرسنل آماده برای هر گونه شرایط است.

بیشتر: 2020 BNP Paribas Open در Indian Wells: بلیط پارکینگ, برنامه زمانبندی و جزئیات دیگر

بیشتر: Coco Gauff آمریکایی نو جوان phenom را ایندیان ولز, تنیس, اولین

تمام زمینه های مشترک در سراسر تسهیلات خواهد بود تمیز روزانه با یک ضد ویروس نرم افزار.

کسانی که با بلیط به BNP Paribas Open ممکن است درخواست بازپرداخت را انجام دهید برای سال 2020 و یا مسابقات و یا دریافت اعتبار برای 2021 رویداد. کاربران می توانید ببینید www.bnpparibasopen.com/coronavirus به درخواست بازپرداخت را انجام دهید و یا اعتباری.

این عبارت در مسابقات, وب سایت هنگامی که شما با کلیک بر روی زبانه با برچسب “درخواست بازپرداخت را انجام دهید.”

“هر حامی که خریداری بلیط به طور مستقیم از مسابقات ممکن است درخواست بازپرداخت را انجام دهید برای سال 2020 و یا مسابقات و یا اعتباری برای 2021 مسابقات است. به منظور درخواست خود را بازپرداخت و یا اعتباری, لطفا فرم زیر را پر کنید. آخرین مهلت برای درخواست بازپرداخت را انجام دهید این است که از 31 مارس سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید که به منظور واجد شرایط برای بازپرداخت و یا اعتباری فیزیکی بلیط باید بازگشت به دفتر جعبه و یا سوئیت بخش. دیجیتال بلیط باید در مشتری فروش بلیط حساب در زمان درخواست. تمام درخواست بازپرداخت باید توسط خریدار ثبت شده است. با توجه به پتانسیل حجم درخواست ها لطفا صبور باشید و اجازه می دهد زمان برای روند بازپرداخت کامل.”

این مسابقات را با هماهنگی با بیمارستان محلی و CDC تایید تست برای همه افراد با علائم. بیشتر اقدامات در نظر گرفته شده و ارزیابی روزانه به منظور ادامه برای اطمینان از ایمنی از هر کس در ارتباط با این رویداد است.

به دلیل coronavirus کالیفرنیا با اعلام وضعیت اضطراری است. بهداشت عمومی نگرانی می تواند بر آینده Coachella Valley حوادث از جمله Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی و آنا الهام مسابقات گلف.

کروناویروس در حال حاضر منجر به لغو کنفرانس ها و رویدادهای مانند میامی جشنواره موسیقی فوق العاده عظیم موسیقی الکترونیک رویداد برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه.

همانطور که در حال حاضر این مسابقات انتظار دارد که در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده با مقدماتی شروع از آوریل 9-10 و این رویداد در حال اجرا تا زمانی که یکشنبه, مارس 22.

اندرو جان را پوشش می دهد BNP Paribas Open برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>