Coronavirus Brevard County: هیئت مدیره مدرسه کمک سرپرست نامحدود اضطراری صرف قدرت

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

این Brevard County, مدرسه, مدیره رای دادند سهشنبه به سرپرست علامت Mullins نامحدود قدرت بیش از منطقه مدرسه رشته کیف پول اگر هیئت مدیره است که قادر به پاسخگویی به طول COVID-19 بحران است.

پس از 40 دقیقه بحث هیئت مدیره رای دادند 4-1 به اعطای Mullins غیر منتخب رسمی موقت اما قدرت تنها به درخواست و مذاکره برای خدمات نظارت بر فروشنده قرارداد و اجازه پرداخت با مالیات دهندگان بودجه آن از طرف.

منطقه 3 نماینده تینا Descovich داد تنها مخالف رای دادن.

بیشتر: Coronavirus Brevard County روز رسانی: 9 تایید موارد گزارش شده در شهرستان به عنوان اعداد در ادامه به افزایش در سطح ایالت

“است که دست بسیاری از قدرت — که من اصلا اعتماد به دکتر Mullins,” او گفت: قبل از رای گیری. “اما آن را حذف نظارت بر قراردادها در بودجه. من بسیار ناراحت کننده است.”

ارائه که شامل هیچ هزینه کلاه افزونگی یا مکانیزم فوری برای نظارت اثر طول می کشد اگر در آینده جلسات لغو شد توسط فرماندار; اگر حداقل سه نفر اعضای هیئت مدیره “ناتوان” و قادر به رای دادن; و یا به هر دلیل دیگر جلوگیری هیئت مدیره از نظر قانونی جلسه در فلوریدا وضعیت اضطراری.

بیشتر: Coronavirus: کلاس های آنلاین امن به عنوان منطقه مدرسه, معلمان, اتحادیه قبول شرایط

بیشتر: Coronavirus: مدارس بسته برای یک ماه. چه معنا است بروارد خانواده ،

قدرت خواهد برگرداندن و اعضای هیئت مدیره را به تصویب تمام تدارکات اقلام در آینده به طور منظم جلسه هیئت مدیره که Descovich اشاره کرد به طور بالقوه می تواند به عنوان در اواخر ماه ژوئن است.

“بسیاری از آسیب انجام می شود” در آن زمان, او گفت:.

معاون صندلی مت Susin در دفاع از این اقدام گفت: اعضای هیئت مدیره مورد نیاز یک برنامه برای نگه داشتن این منطقه در حال حرکت اگر آنها مانع از انجام کسب و کار.

“من هم این استدلال که بسیاری از آسیب می تواند انجام شود به همه ما تدارکات همه ما قرارداد همه ما ساخت و ساز و از همه چیز ما باید” بدون مجدد برنامه در محل گفت: Descovich.

Cheryl McDougal, که همچنین پشتیبانی از این اقدام اشاره کرد Mullins هنوز هم در نهایت پاسخ را به هیئت مدیره.

“ما از رئیس خود را,” او گفت:. “پس اگر او چیزی عجیب و غریب وجود دارد عواقب.”

این داستان به روز خواهد شد.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>