Coronavirus Brevard County روز رسانی: 2 تایید موارد گزارش شده در شهرستان به عنوان اعداد افزایش ایالت

فلوریدا تودی | No comments

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در شهرستان Brevard.

به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش در سطح ایالت Brevard County دیدم آن مورد دوم از coronavirus چهارشنبه.

بروارد دوم COVID-19 مورد باعث Northrop Grumman به ارسال برخی از کارگران در ملبورن تسهیلات پس از یک کارمند آزمایش مثبت است.

از بعد از ظهر چهارشنبه بروارد تا به حال تست شده 13 نفر: شش منفی مثبت پنج در حال بررسی است.

داخلی ایمیل فرستاده شده در 5:56 چهارشنبه به سلامت اولین کادر پزشکی مورد بررسی قرار فلوریدا امروز اظهار داشت: “اضافی COVID-19 موارد تایید شده اند امروز در شهرستان Brevard.”

بیشتر: کروناویروس در بروارد: در اینجا لیستی از وقایع, فعالیت ها لغو و یا موکول به دلیل COVID-19

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد Brevard, اولین مورد تایید شده. است که بیمار 76 ساله ای که تا به حال قرارداد این ویروس پس از تماس با یک شناخته شده COVID-19 بیمار در طول سفر در نیویورک است.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

منظقه مواد غذایی وانت مناطق آمدن به مرکز شهر ملبورن کاکائو ایجاد کرد

11:02 صبح

مقامات در کاکائو و ملبورن مشغول به کار بودند روز شنبه برای تعیین منظقه مواد غذایی وانت مناطق بنابراین مشتریان می توانید سفارشات از نزدیکی و رستوران ها.

مناطق در نظر گرفته شده برای افزایش فروش ضعیف به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید طول می کشد تلفات مالی در فضای ساحل eateries. برخی از بسته اند در حالی که دیگران باید توقیف اتاق ناهار خوری و روشن به ارائه takeout و تحویل.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

مجموعه های نقدی متوقف در فلوریدا تلفات جاده

8:44 صبح

مرکزی فلوریدا بزرگراه اقتدار تعلیق مجموعه های نقدی برای عوارض در فلوریدا جاده تغییر به پلاک صدا درآمده اند شناخته شده به عنوان پرداخت توسط صفحه.

این تغییر را به اثر رفت و در ساعت 8 صبح 19 مارس ،

به طور موقت تعلیق شده بود به کاهش قرار گرفتن در معرض بالقوه از رانندگان و کارکنان از COVID-19 ویروس.

رانندگان که به طور معمول پرداخت پول نقد در تلفات غرفه خود ادامه خواهد داد به پرداخت نرخ نقدی و دریافت پرداخت توسط بشقاب صدور بیانیه در این پست برای عوارض متحمل شده است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

چه خواهد شد با پناهگاه حیوانات در طول شیوع کروناویروس?

7:30 صبح

به عنوان coronavirus گسترش برخی Brevardians می تواند تصمیم بگیرد یک حیوان خانگی جدید خانواده باعث می شود حس پناهگاه های محلی گفته یا دیگران ممکن است به من بدهید تا حیوانات خانگی خود را در پناهگاه ها از ترس آنها نمی قادر خواهد بود به مراقبت از آنها را اگر آنها از دست دادن شغل خود و یا بیمار. این ویروس همچنین می تواند استرس مالی از سازمان های غیر انتفاعی مانند SPCA و جامعه انسانی به عنوان خانواده های دشوار در مورد هزینه های.

جامعه انسانی از بروارد انتظار بیشتر مردم به حیوانات خانگی خود را.

“ما پیش بینی تعداد بالاتر از تسلیم شد و متاسفانه گفت:” کریستین کالینز مدیر دفتر برای جامعه انسانی از بروارد.

بیشتر: به روز شده: این فضا ساحل رستوران ارائه منظقه وانت و یا تحویل

کالینز گفت: جامعه انسانی در حال حاضر مصرف شده است در بیشتر حیوانات خانگی از آن بوده و قادر به اتخاذ کردن. جامعه انسانی به طور موقت بسته آن جزیره مریت تصویب مرکز گفت: به منظور محدود کردن ترافیک در آینده به تصویب آن در مرکز کاکائو در مورد مردم در بیمار تماس به طوری که آنها خواهد شد که مردم به اندازه کافی برای مراقبت از حیوانات است.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

Brevard, beachside, پارک, پارکینگ های عمومی در مناطق بسته شود برای پیشگیری coronavirus

11:08 p. m. روز شنبه

Brevard County بسته است beachside پارک ها و beachside پارکینگ عمومی مناطق در شهرستان 72 مایل خط ساحلی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

خواستار طرح برای همه شهرستان beachside پارک های شهری, beachside پارک ها و پاتریک پایگاه نیروی هوایی beachside پارک — به عنوان به خوبی به عنوان beachside پارکینگ های عمومی دسترسی از شهرستان ها, شهرداری ها و پاتریک پایگاه نیروی هوایی — بسته می شود, آغاز پنج شنبه.

این بسته شدن به پایان خواهد رسید و ساعت 8 صبح جمعه.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی در ورزش: ACC و SEC لغو بهار تخته سنگ; Kentucky Derby, فرانسوی, باز به تعویق افتاد

زودتر county انتشار اخبار نشان داد که تنها مناطق پارکینگ تحت تاثیر قرار خواهد.

اما یک مقام رسمی اعلام که بعد از آن صادر شد نشان داد که پارک خود را نیز به ترتیب شامل.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

مدارس بسته برای یک ماه. چه معنا است بروارد خانواده ،

6:33 p. m. روز شنبه

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد که فلوریدا مدارس دولتی خواهد بود بسته تا آوریل 15, ترک خانواده های سردرگم و نامشخص در مورد آنچه انتظار می رود.

دستیار سرپرست مت نی گفت ” فلوریدا امروز “آموزش از راه دور” آغاز خواهد شد مارس 30.

جزئیات چگونه کلاس کار می کنند هنوز هم در حال توسعه است.

مقامات منطقه باید “قرار داده و در برخی از کارهای جدی” را به مطمئن شوید که همه خانواده ها باید دسترسی به مواد آنلاین نی گفت.

بسیاری از بروارد مدارس در حال حاضر انبارهای اینترنت-آماده دستگاه مانند لپ تاپ ، این منطقه در حال کار کردن یک راه برای دریافت آن به خانواده ها که اصلا در حال حاضر دسترسی به یک کامپیوتر در خانه است.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

جمع آوری مالیات اموال ارزیاب بسته شدن دفاتر به مردم با توجه به کروناویروس

Brevard County Tax Collector لیزا کالن و تقویم اموال دانا Blickley هر دو خواهد بود و بسته شدن دفاتر خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

بروارد مدارس ارائه خواهد شد رایگان دانشجویی وعده های غذایی در طول تعطیلی

بروارد مدارس دولتی اعلام کرد که در آغاز مارس 23 آن آغاز خواهد شد ارائه غذای رایگان را برای کودکان زیر 18 سال و جوانتر به جبران شکاف در خدمات با توجه به تعطیلی مدارس.

از 10:30 صبح تا 1:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و خانواده می توانید یکی از 12 تا سایت در مدارس سراسر استان برای دریافت غذایی روزانه بسته متشکل از یک وعده غذایی صبحانه و ناهار هر کودک گفت: Nicki Hensley یک مدرسه منطقه سخنگوی.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده به ارائه مجازی فعالیت هایی برای دانش آموزان

با وجود بستن درهای خود را در میان coronavirus شیوع مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده ارائه شده است رایگان, محتوای آنلاین برای کودکان در حالی که آنها در مدرسه در طول این زمان.

طراحی شده برای ابتدایی دانش آموزان, آموزش و پرورش تیم در بازدید پیچیده خواهد شد به اشتراک گذاری روزانه, Facebook Live video تجربیات شروع 9:30 صبح برای دانش آموزان جوان و 1 p. m. برای دانش آموزان بزرگتر از دوشنبه تا جمعه و همچنین در فعالیت های خانه.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>