Coronavirus Brevard County, به روز رسانی, مارس 20: موارد تایید شده به 3; کاکائو در ساحل, ممنوعیت الکل در سواحل, در, پارک,

فلوریدا تودی | No comments

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در شهرستان Brevard.

Brevard County در حال حاضر دارای سه تایید موارد coronavirus با توجه به آخرین شماره از دولت وزارت بهداشت.

بیشتر: کروناویروس در بروارد: در اینجا لیستی از وقایع, فعالیت ها لغو و یا موکول به دلیل COVID-19

این سه مورد شکستن به دو زن و یک مرد. هر سه مورد در حال سفر realted با توجه به بخش سلامت است.

پانزده نفر آزمایش شده در این شهرستان نشان داد که سه مورد تأیید و هفت منفی است. نتایج آزمون در حال انتظار برای پنج.

کاکائو در ساحل, ممنوعیت الکل در ساحل, سکس در پارک

8:39 p. m. روز شنبه

کاکائو در ساحل, خواهد, ممنوعیت الکل از تمام سواحل عمومی آغاز مارس 20.

این شهر نوشته شده توجه کنید در آن Facebook صفحه در حدود 8:30 p. m. دوشنبه. نقض آمده با 500 دلار خوب است.

این حرکت به عنوان کالج سن spring breakers در ادامه در جمع احزاب بزرگ در ساحل با وجود تهدید از coronavirus.

این شهر در حال حاضر مسدود کردن مقدار زیادی از بازی های پارکینگ با بعد از ظهر پنجشنبه در تلاش برای تضعیف رخصتی بهار احزاب است.

“این برای آن دسته از بچه ها که فقط آن را دریافت نمی. آنها نیاز به ترک” شهردار بن مالک گفت. او افزود که پلیس خواهد بود گشت ساحل اجرای سفارش.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

بیشتر: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کالیفرنیا دستور به ماندن در خانه; ایتالیا پیشی چین مرگ و میر; ما در صدر تلفات 200

کارگر در دولت در کاکائو گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus

4:12 p. m. روز شنبه

صاحبان زمین های جنگلی عوام و کسب و کار مجتمع در کاکائو در سپاه پاسداران هستند پس دولت کارمند, گزارش آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در حال حاضر وجود دارد سه تایید موارد COVID-19 در Brevard County, با توجه به وزارت بهداشت.

“ما مطلع شده است که یک کارمند دولت که به خانه رفت در 14 مارس است پس از آزمایش مثبت گفت:” توماس Yardley, یک وکیل و مدیر اموال است که بخشی مالک این مجتمع در میشیگان خیابان.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

منظقه مواد غذایی وانت مناطق آمدن به مرکز شهر ملبورن کاکائو ایجاد کرد

11:02 صبح

مقامات در کاکائو و ملبورن مشغول به کار بودند روز شنبه برای تعیین منظقه مواد غذایی وانت مناطق بنابراین مشتریان می توانید سفارشات از نزدیکی و رستوران ها.

مناطق در نظر گرفته شده برای افزایش فروش ضعیف به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید طول می کشد تلفات مالی در فضای ساحل eateries. برخی از بسته اند در حالی که دیگران باید توقیف اتاق ناهار خوری و روشن به ارائه takeout و تحویل.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

مجموعه های نقدی متوقف در فلوریدا تلفات جاده

8:44 صبح

مرکزی فلوریدا بزرگراه اقتدار تعلیق مجموعه های نقدی برای عوارض در فلوریدا جاده تغییر به پلاک صدا درآمده اند شناخته شده به عنوان پرداخت توسط صفحه.

این تغییر را به اثر رفت و در ساعت 8 صبح 19 مارس ،

به طور موقت تعلیق شده بود به کاهش قرار گرفتن در معرض بالقوه از رانندگان و کارکنان از COVID-19 ویروس.

رانندگان که به طور معمول پرداخت پول نقد در تلفات غرفه خود ادامه خواهد داد به پرداخت نرخ نقدی و دریافت پرداخت توسط بشقاب صدور بیانیه در این پست برای عوارض متحمل شده است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

بیشتر: به روز شده: این فضا ساحل رستوران ارائه منظقه وانت و یا تحویل

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی در ورزش: ACC و SEC لغو بهار تخته سنگ; Kentucky Derby, فرانسوی, باز به تعویق افتاد

مدارس بسته برای یک ماه. چه معنا است بروارد خانواده ،

6:33 p. m. روز شنبه

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد که فلوریدا مدارس دولتی خواهد بود بسته تا آوریل 15, ترک خانواده های سردرگم و نامشخص در مورد آنچه انتظار می رود.

دستیار سرپرست مت نی گفت ” فلوریدا امروز “آموزش از راه دور” آغاز خواهد شد مارس 30.

جزئیات چگونه کلاس کار می کنند هنوز هم در حال توسعه است.

مقامات منطقه باید “قرار داده و در برخی از کارهای جدی” را به مطمئن شوید که همه خانواده ها باید دسترسی به مواد آنلاین نی گفت.

بسیاری از بروارد مدارس در حال حاضر انبارهای اینترنت-آماده دستگاه مانند لپ تاپ ، این منطقه در حال کار کردن یک راه برای دریافت آن به خانواده ها که اصلا در حال حاضر دسترسی به یک کامپیوتر در خانه است.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

بروارد مدارس ارائه خواهد شد رایگان دانشجویی وعده های غذایی در طول تعطیلی

بروارد مدارس دولتی اعلام کرد که در آغاز مارس 23 آن آغاز خواهد شد ارائه غذای رایگان را برای کودکان زیر 18 سال و جوانتر به جبران شکاف در خدمات با توجه به تعطیلی مدارس.

از 10:30 صبح تا 1:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و خانواده می توانید یکی از 12 تا سایت در مدارس سراسر استان برای دریافت غذایی روزانه بسته متشکل از یک وعده غذایی صبحانه و ناهار هر کودک گفت: Nicki Hensley یک مدرسه منطقه سخنگوی.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده به ارائه مجازی فعالیت هایی برای دانش آموزان

با وجود بستن درهای خود را در میان coronavirus شیوع مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده ارائه شده است رایگان, محتوای آنلاین برای کودکان در حالی که آنها در مدرسه در طول این زمان.

طراحی شده برای ابتدایی دانش آموزان, آموزش و پرورش تیم در بازدید پیچیده خواهد شد به اشتراک گذاری روزانه, Facebook Live video تجربیات شروع 9:30 صبح برای دانش آموزان جوان و 1 p. m. برای دانش آموزان بزرگتر از دوشنبه تا جمعه و همچنین در فعالیت های خانه.

دریافت کامل داستان را در اینجا.

چه علائم کروناویروس?

علائم می تواند طیف وسیعی از خفیف تا شدید و برخی از مردم ندارد و هر گونه علائم در همه. شایع ترین علائم شبیه آنفولانزا و شامل تب و خستگی و سرفه های خشک. برخی از مردم نیز توسعه و درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال.

حدود 1 در 6 نفر می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اگر شما تجربه تب و سرفه و تنگی نفس به پزشک خود تماس بگیرید.

علائم ممکن است به نظر می رسد در هر نقطه بین دو تا 14 روز پس از مواجهه با بیمار به طور متوسط شاهد شروع در حدود پنج روز با توجه به CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>