Coronavirus Brevard, مارس 25: 12 مورد تأیید اولین مورد گزارش شده در کاکائو و میمس

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت به عنوان از آوریل 25 سال 2020 است.

6:45 بعد از ظهر, مارس 25 روز رسانی:

در بروارد وجود دارد که 12 مورد تأیید هشت مرد و چهار زن و هشت سفر مربوط و چهار سفر مرتبط است. بیمار در محدوده سنی 30 تا 76. وجود دارد صفر و میر به تاریخ 246 آزمون گزارش 218 منفی و 16 نتایج آزمون هنوز در انتظار. در حال حاضر وجود دارد دو بستری شدن در بیمارستان.

تعداد موارد تایید شده در دولت در حال 1,977. مرگ و میر تا 23 با 1,655 موارد تحت نظارت. در همه 23,723 مردم گزارش شده تست شده با 20,165 منفی یک 1,581 نتایج هنوز در انتظار.

داستان اصلی:

در بروارد وجود دارد که 11 مورد تأیید و هفت مرد و چهار زن و هشت مرتبط با سفر و سه سفر مرتبط است. بیمار در محدوده سنی 30 تا 76. وجود دارد صفر و میر تا به امروز 180 آزمون گزارش 155 منفی و 14 نتایج آزمون هنوز در انتظار. وجود دارد در حال حاضر یکی از بستری شدن در بیمارستان.

تعداد موارد تایید شده در دولت در حال 1,682. مرگ و میر تا 22 با 1,439 موارد تحت نظارت. در همه 18,289 مردم گزارش شده تست شده با 15,374 منفی یک 1,233 نتایج هنوز در انتظار.

این FDOH همچنین در حال حاضر گزارش این شهرستان از تایید موارد اگر شناخته شده است. در اینجا شکست:

• ملبورن: 4

• پالم بای: 2

• تیتوسویل: 2

• کاکائو ساحل: 1

• کاکائو: 1

• ایندین هاربر بیچ: 1

• میمس: 1

تاریخ گفتگو: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

پایگاه داده: آهنگ coronavirus موارد و مرگ و میر

کروناویروس در بروارد: چه خواهد شد با پناهگاه حیوانات در طول COVID-19 شیوع?

نگه دارید تا با کروناویروس پوشش در فلوریدا امروز

• به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. همه ما coronavirus پوشش رایگان است آنلاین. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ در سایت ما, نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا (ما 17 روزنامه در فلوریدا) در حال نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

آیفون: برنامه های.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>