Coronavirus Brevard, مارس 28: موارد در حال حاضر در فضای سواحل افزایش به 26

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

در اینجا به روز رسانی در مورد کوروناویروس موارد در بروارد با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت به عنوان 10:00 هستم, مارس 28 سال 2020 است.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در Brevard County همچنان به صعود با شش مورد جدید گزارش شده است, بزرگترین جهش در 24 ساعت به تاریخ توجه صبح روز شنبه مشورتی از فلوریدا وزارت بهداشت.

وجود دارد در حال حاضر 26 نفر از COVID-19 تایید در فضای ساحل.

جوانترین مورد گزارش شده پنج شنبه 1 ساله نوزاد پسر.

در اینجا شکست از آخرین شماره در شهرستان Brevard

شهرستان

  • تعداد کل موارد: 26
  • ساکنان: 24
  • غیر-ساکنان: 2

شهر

این سازمان در گزارش این شهرستان از تایید موارد اگر شناخته شده است.

ملبورن: 10

کاکائو در ساحل: 2

پالم بای: 3

تیتوسویل: 2

ایندین هاربر بیچ: 2

میمس: 1

جزیره مریت: 1

کاکائو: 1

رککلدگ: 1

ماهواره ساحل: 1

جنسیت

مرد: 19

زن: 7

تعداد موارد تایید شده در فلوریدا: 3,763 با 1,303 نتایج آزمون هنوز در انتظار.

در مجموع دولت بستری شدن در بیمارستان: 526

دولت و میر: 54

Join our Facebook گروه! Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد

پایگاه داده: آهنگ coronavirus موارد و مرگ و میر

نگه دارید تا با کروناویروس پوشش در فلوریدا امروز

• به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. همه ما coronavirus پوشش رایگان است آنلاین. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ در سایت ما, نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.

• ما دانلود, فلوریدا, امروز, برنامه, برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا (ما 17 روزنامه در فلوریدا) در حال نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

• تاریخ ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>