Coronavirus: Brevard باغ وحش furloughs 73 کارگران پاره وقت در حالی که باغ وحش باقی مانده بسته

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

این بروارد باغ وحش مجبور شده است به کردند 73 پاره وقت و فصلی کارکنان بدون پرداخت به عنوان COVID-19 همه گیر اعتصاب در اوج جاذبه مشغول نجومی گفت: Andrea تپه سخنگوی باغ وحش.

و باغ وحش مقامات برآورد غیر انتفاعی باغ وحش ممکن است از دست دادن یک سوم از درآمد سالانه خود را.

بروارد باغ وحش هنوز 138 نفر از کارگران که در حال مراقبت از حیوانات و عامل و حفظ 72 هکتار Viera تسهیلات هیل گفت.

این باغ وحش به روی عموم بسته مارس 18. به نوک درخت بازحمت حرکت کردن zipline جاذبه تعطیل کرده است پس از.

“ما تمام وقت و حقوق و مزایای مردم هنوز هم چون بدیهی است که ما باید 900 حیوانات در مراقبت از ما,” هیل گفت.

“ما یک تیم و یک ب, تیم, جدا از همه. و 6 پا از فاصله. مانند بسیاری دیگر از کسب و کار این است که یک راه کاملا جدید برای یادگیری برای برقراری ارتباط و کار با هم,” او گفت:.

“ما می خواهیم بسیار است که زمانی که ما برای باز کردن درب است که هر کس می تواند دوباره. اگر (ویروس) همچنان به رفتن در و در و در, که ممکن است به عنوان یک سیستم محکم,” او گفت:.

هیل گفت: غیر انتفاعی باغ وحش در حال از دست دادن درآمد حاصل از پذیرش عضویت ویژه, حوادث و کمکهای مالی به دلیل جدید کروناویروس.

“این واقعا بدترین زمان. این فصل ما. ما فصل فوریه تا ژوئیه — بنابراین ما در حال از دست رفته این چوب زیر بغل از درآمد است که ما در حال دریافت” هیل گفت.

“ما معمولا در هر نقطه از 80000 تا 100000 نفر از روسای جمهور بعد از طریق پایان مارس” او گفت:.

3.1 مایل بروارد باغ وحش خطی دنباله است که در امتداد جنوب به لاک پشت تپه جاده در ملبورن باز می ماند.

برخی از ساکنان باغ وحش نیاز به توجه بیشتر از دیگران است. مثال نخست: سه شنبه مقامات معرفی 6-هفته توله خرس سیاه که کشف شد به تنهایی بر روی یک جاده خاکی در اواخر فوریه در جنگل ملی اوکالا.

رها توله در حال حاضر زندگی در بروارد باغ وحش و او نیاز به بطری تغذیه هر چهار ساعت. در سراسر ساعت.

بیشتر: Coronavirus: منظقه مواد غذایی وانت اولین مناطق در مرکز شهر ملبورن کاکائو ایجاد کرد

بیشتر: COVID-19: Brevard است “به اندازه کافی” هواکش بیمارستان می گویند اما نمی خواهد به اعداد

فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون پرسنل منتقل جوان خرس به باغ وحش پس از تلاش برای قرار دادن مادر خود شکست خورده است. کمی توله اولیه سرپرست لورن Hinson تا به موفقیت دست مطرح دیگر باغ وحش مخلوقات است.

“ما به تماس پاسخ داده به صورت FWC با این یتیم توله خرس که نیاز around-the-clock, مراقبت از” هیل گفت.

“ما در حال ادامه با ما طرح های حفاظت. پس از شروع هفته آینده ما در این تالاب انجام کار مرمت به عنوان خوب,” او گفت:.

“این زمان به چالش کشیدن” او گفت:.

هفته گذشته بروارد باغ وحش نامزد دریافت جایزه بود در ایالات متحده آمریکا امروز 10Best خواننده را انتخاب مسابقه در آمریکای شمالی باغ وحش دسته.

یک پانل از رفاه حیوانات و سفر کارشناسان انتخاب 20 نامزد. رای گیری آنلاین برنامه ریزی شده بود به پایان مارس 24 اما این مسابقه به تعویق افتاد تا بعد از این سال.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>