Coronavirus: Brevard بالا سلامت رسمی است که خود منزوی’ پس از بازگشت از کروز

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

Brevard County بالا رتبه بندی سلامت رسمی “خود منزوی” پس از او رفت و در یک سفر دریایی در هفته گذشته.

ماریا Stahl مدیر فلوریدا وزارت بهداشت در Brevard County, بازگشت به کار به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید در ادامه سازندگان: اقتصاد آمریکا.

“ماریا خود جدا و در تماس دائم با DOH-بروارد کارکنان و مدیریت اضطراری” آنیتا Stremmel دستیار county Health Department مدیر نوشت: در یک شنبه صبح ایمیل.

“او در حال انجام معمول وظایف در علاوه بر این به COVID-19 پاسخ وظایف” Stremmel نوشت.

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در میان گسترش COVID-19 سراسر کشور است. بروارد مقامات همچنین اعلام محلی وضعیت اضطراری در هفته گذشته است.

فلوریدا امروز درخواست مصاحبه با Stahl و ارسال یک لیست از سوالات به Stremmel که در خدمت به عنوان بخش بروارد اطلاعات عمومی افسر. سوالات پاسخ داده نشده شامل جزئیات در Stahl کروز مانند خرما بندر عزیمت به مقصد و خط کروز به همراه روز او بازگشت به کار و اینکه آیا او در حال کار از خانه.

پس از 8 مارس مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و وزارت امور خارجه ایالات متحده توصیه می شود که مسافران — به خصوص کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی — تسلیم تمام کشتی کروز سفر در سراسر جهان.

هفته گذشته بندر کاناورال مستاجران, کارناوال, دیزنی خط کروز نروژی و رویال کارائیب به حالت تعلیق عملیات در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“مسافران کروز در افزایش خطر ابتلا فرد به فرد گسترش بیماری های عفونی از جمله COVID-19 و شیوع COVID-19 گزارش شده است در چندین کشتی های کروز” CDC سایت گفت: شنبه در میان دیگر کشتی کروز سفر هشدار.

“کروز مسافران باید در خانه بمانند برای 14 روز پس از بازگشت از سفر, نظارت بر سلامت خود و عمل اجتماعی فاصله” این سایت گفت.

بیشتر: Brevard بالا سلامت مدیر می رود کروز در سراسر جهان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: Brevard County گزارش اول خود را coronavirus مورد

هفته گذشته Stremmel گفت: Stahl خواهد دنبال دستورالعمل CDC که در اثر بودند در آن زمان بر او بازگشت. Stremmel همچنین گفت: Stahl کروز نیست سفر به هر کشور که تا به حال شده است از نظر سطح 2 یا 3 توسط CDC.

در مارس 3, Stahl خطاب به رسانه ها در مورد کوروناویروس طی یک سری جلسات در مرکز عملیات اضطراری در رککلدگ. بیش از 200 نفر حضور داشتند از جمله شهرستان, شهری و مقامات امنیت عمومی.

Stahl شد بروارد سلامت مدیر در نوامبر 2016. او 37 سال از بهداشت عمومی عمل تجربه و او توانسته است های مختلف بهداشت عمومی برنامه های در بروارد از سال 1995 به گفته او زیستی در وب سایت سازمان.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>