Coronavirus: رهبران کسب و کار مطبوعات, مجلس چاد Mayes برای پاسخ به عنوان اقتصاد انجماد

مایدزرت | No comments

پس از cooped در رانچو مایراج خانه برای بسیاری از هفته مجلس چاد Mayes, I-رانچو میراژ جرأت به نخل کویر عبور دنباله بیش از آخر هفته برای یک پیاده روی. اگر چه او برنامه ریزی شده بر رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل های رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است در محل قرار داده ایالت هنگامی که او وارد شدند او را دیدم چیزی که او انتظار ندارد: او تا به حال هرگز دیده می شود بسیاری از اتومبیل های پارک شده در ابتدای مسیر.

“در برخی از نقطه که من قصد دارم تا دنباله من با خودم فکر” شما می دانید, من مطمئن هستم که چگونه امن در واقع این است که با این تعداد افرادی که در اینجا’,” او گفت: در بیشتر Coachella Valley اتاق بازرگانی tele-سالن شهر در روز سه شنبه.

به تازگی از کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش می پوشد, Mayes گفت: زمان آن برای مقامات منتخب و صاحبان کسب و کار برای شروع گفتگو در مورد دراز مدت اثرات اقتصادی coronavirus بیماری همه گیر.

یک گروه از 57 تماس گیرنده گوش به GCVCC این تاون هال با مستقل مجلس که در طی آن او در مورد برنامه های دولت در محل به ارائه کمک به کسب و کار در تلاش برای شناور باقی می ماند در میان ناگهانی رکود در منطقه و اقتصاد ملی است.

“مکالمات ایم که با داشتن ترکیبات در اینجا در منطقه ما ، به چه بعدی,” او گفت:. “در حالی که این یک بحران بهداشت عمومی و ما نیاز به انجام آنچه ما می توانیم انجام دهید تا مطمئن شوید که مردم در حال امن و سالم نیز وجود دارد یک نگرانی عمیق در مورد تاثیر اقتصادی این است.”

Mayes’ 42nd مجمع منطقه سابقه شهرستان ریورساید و سان برناردینو و شامل برخی از کالیفرنیا مشهورترین مقصد از جمله Coachella دره و صحرا شهرهای نزدیک Joshua Tree National Park مانند Yucca Valley و توئنتی ناین پالمز.

مجلسی اعضای صحبت با آگاهی که اثرات مهار اقدامات در کالیفرنیا $140 میلیارد دلار در صنعت گردشگری خواهد بود و بزرگ شده در Coachella Valley, که در آن میلیون ها نفر از گردشگران که برای بازدید از هر سال حفظ هتل ها, رستوران, خرده فروشی, دوره های گلف در ماشین, اجاره مسکن و ساخت و ساز.

حدود 1 در 4 شغل مرتبط با گردشگری و صنایع وابسته با توجه به 2017 و تحلیل انجام شده توسط بیشتری پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر. گردشگران صرف 5.5 میلیارد دلار سالانه در Coachella Valley نه شهرستانها, گزارش محاسبه و صنعت تولید 1.6 میلیارد دلار در درآمد سالانه برای منطقه ای کسب و کار.

Mayes مشخص امداد برنامه های موجود برای کسب و کار از سازمان های دولتی مختلف. کسب و کار اعمال می شود به کالیفرنیا کسب و کار کوچک مالی مرکز گفت: به صورت مستقیم وام و وام تضمین بشود به طور خاص برای امداد رسانی. علاوه بر این کارفرمایان می توانند تقاضای خود را به دولت در بخش توسعه اشتغال (EDD) برای برنامه های طراحی شده برای جلوگیری از اخراج. این بخش کار های برنامه — فراهم می کند که محدود مزایای بیکاری — طراحی شده برای کمک به کارفرمایان خود را حفظ کارکنان که ساعت و دستمزد شده اند کاهش در حقوق و دستمزد.

جدا از توضیح خود را از این منابع Mayes تا به حال چند پاسخ برای کسانی که نگران نگه داشتن کسب و کار خود را شناور.

“وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از عدم قطعیت امروز و من درک می کنم که” او گفت: “اما من فکر می کنم همه ما را به مناسبت افزایش یابد.”

در میان یک سرعت در حال تغییر وضعیت Mayes نمی تواند ارائه بتن پاسخ به سوالات در مورد مالیات بر ملک امداد, کمک های مالی برای جبران درآمد از دست رفته مستقل پیمانکاران و دولت برنامه ای برای نگه داشتن بودجه خود را دست نخورده در میان عظیم پیش بینی زیان در مالیات بر درآمد را تشکیل می دهند که اکثر درآمد سالانه.

او تا به حال شنیده ام از هر برنامه ای برای به تاخیر انداختن اموال مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده از آوریل 10, اما گفت که ایالت کالیفرنیا انجمن استان ها (CSAC) کار بر روی یک راه حل بالقوه. زمانی که قوه مقننه بازگشت از زنگ تفریح او گفت: قانونگذاران باید به آدرس طولانی “لیست خشکشویی” امداد و سیاست برای محافظت از کسب و کار از پتانسیل دادخواهی ارائه بیکاری امداد و بالقوه بازسازی AB 5 سال گذشته را نقطه عطفی قانون کار که تغییر کارمند طبقه بندی دستورالعمل ها برای کمک به کسب و کار نیاز به پیمانکاران مستقل.

“به عنوان یک آمریکایی به عنوان کالیفرنیا ما نیاز به افزایش به چالش اما ما انجام خواهد داد که” او مطمئن مجلسی اعضای “این فقط یک لحظه است. و ما در حال رفتن به افزایش به لحظه است.”

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>