Coronavirus: کالیفرنیا ایجاد کارگروه تست; Newsom کست شک در سقوط فوتبال

مایدزرت | No comments

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز شنبه اعلام کرد نیروی کار از بخش دولتی و خصوصی کارشناسان است که کمک خواهد کرد تا سطح شیب دار coronavirus تست در ایالت کالیفرنیا و در حال شارژ با افزایش تعداد روزانه آزمون پنج برابر در هفته های آینده.

تعداد موارد مثبت coronavirus همچنان به رشد در کالیفرنیا با 12,026 تایید موارد مثبت از شنبه بعد از ظهر Newsom گفت. از کسانی 2,300 بیماران در بیمارستان و 1,008 در ICU تخت. از روز جمعه این دولت تا به حال 276 مرگ و میر با توجه به California Department of Public health.

فرماندار گفت که در حالی که وجود داشته است در مورد 126,700 تست های انجام شده در سطح ایالت است که به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا در کشور از 40 میلیون. روز پنجشنبه دولت در حال جمع شدن از 59,000 آزمون; همانطور که از شنبه, 13,000 آزمون در حال پردازش شده است. در برخی موارد نتایج گرفته اند 12 روز است.

تعدادی از تست های انجام شده تا کنون در کالیفرنیا بدان معنی است که حدود 0.03 درصد از ساکنان تست شده اند. در نیویورک, سخت ترین-آمار دولتی حدود 1% از جمعیت شده است با توجه به تست آمار و ارقام گردآوری شده توسط CNBC.

“من خود را که” Newsom گفت. “شما شایسته تر و بهتر است.”

وظیفه نیروی مشترک خواهد بود-به ریاست دکتر خیریه دین دستیار کارگردان در کالیفرنیا وزارت بهداشت و پل markovich را, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Blue Shield of California.

با یک گروه از کارشناسان دیگر آنها را به کار برای شناسایی مسائل در زنجیره تامین است که کاهش زمان تست و ارزیابی روش های جدید تست است که می تواند نتایج سریعتر.

“آنچه ما امیدواریم که برای به انجام رساندن است که برای مهار نوآوری روح کالیفرنیا با علوم آزمایشگاهی تخصص است که ما باید” دین گفت.

Newsom گفت: هدف این است که برای “افزایش پنج برابر این تعداد در روز آزمون در طی چند هفته آینده.” اما او محتاط در مورد دادن عددی خاص اهداف و گفت که او می خواهد به مطمئن شوید که وعده “در واقع می تواند تحقق.”

در روز پنج شنبه Newsom گفت که “کارهای عقب افتاده هستند و نه لزوما بهتر در زمان واقعی اما ما امیدوار هستیم.” در روز شنبه گفت: این تعداد نتایج آزمون شد کاهش به عنوان آزمایشگاه خصوصی باید افزایش قابلیت های خود را. معلوم نبود چه به طور خاص تغییر کرده بود بیش از 48 ساعت گذشته.

بیشتر: حداقل هشت نفر از کارکنان Coachella packinghouse تست مثبت برای coronavirus

بیشتر: Coachella Valley مراکز درمانی برای دریافت 10,000 COVID-19 rapid test, کیت

به عنوان دولت آماده برای بیشتر موارد مثبت آن را راه اندازی کرده است یک وب سایت جدید برای شرکت های که از منابع مفید مانند N95 ماسک exam لباس بارانی یا روپوش یا سپر. شرکت ها می توانند سر به Covid19supplies.ca.gov و ارائه اطلاعات در مورد آنچه که آنها ممکن است قادر به کمک و جزئیات حمل و نقل.

این حرکت برای ایجاد سایت که انجام شد با کمک از سان فرانسیسکو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر Salesforce می آید پس از فرمانداری گرفتگی شد با تماس و کمک ارائه می دهد.

“ما غرق شده اند و با فروتنی و با مقدار کسب و کار فردی شده اند که مایل به حمایت از تلاش های ما” Newsom گفت.

با نیاز به چنین منابع در ادامه و افزايش فشار بر دولت بیمارستان Newsom نیز ایستاده بود محکم پشت او پناه-در-محل جهت است که او مطرح در اواسط ماه مارس است که زمین های زیادی از اقتصاد کشور را متوقف کند.

Newsom همچنین گفت: دولت توجه نزدیک به هزاران نفر از خانه های سالمندان با توجه به غلظت موارد است که می تواند اتفاق می افتد در امکانات است. در سرو کوه پست حاد و توانبخشی مرکز در کالیفرنیا در ریورساید شهرستان دو ساکنان مرده بود از این ویروس به عنوان پنج شنبه و شهرستان مقامات بهداشت شد با فرض اینکه تمام ساکنان مثبت بودند.

Newsom گفت: همراه با حفاظت از جمعیت بی خانمان این امکانات در اولویت است.

“شما در حال دیدن برخی از … از این امکانات که در آن دو سوم از بیماران دو سوم در حال تست مثبت,” او گفت:. “مردم از دست دادن زندگی خود را با مردم از دست دادن عزیزان خود و کارکنان نیاز به مقابله با عواقب ناشی از بودن آزمایش مثبت خود را و یا فقط قدر از شرایط انسانی است.”

او از مردم خواست تا همچنان به تمرین فیزیکی فاصله به سرعت نرخ انتقال تا آنجا که ممکن است. که شامل جوامع دینی که هنوز هم ممکن است جمع آوری ،

“اگر شما عشق همسایه تو, شما, عمل, فیزیکی, فاصله,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار اگر او اجازه می دهد ده ها هزار نفر از علاقه مندان به جمع آوری در ماه اوت برای شروع فصل فوتبال گفت: دولت در تصمیم گیری زمانی که آن را مناسب اطلاعات, اما شک و تردید در امکان.

“در حال حاضر من فقط با تمرکز بر فوری, اما این چیزی است که من پیش بینی اتفاق می افتد در چند ماه آینده,” او گفت:.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>