Coronavirus: کالیفرنیا مسائل 150 میلیون دلاری برای بی خانمان; Riverside County شناسایی هتل

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom مجاز $150 میلیون دلار بودجه در روز پنج شنبه برای محافظت از افراد دچار بی خانمانی در کالیفرنیا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“مردم دچار بی خانمانی در میان آسیب پذیرترین به گسترش COVID-19,” Newsom گفت. “کالیفرنیا استقرار منابع عظیم برای دریافت این ساکنان آسیب پذیر با خیال راحت به پناهگاه از بین بردن موانع قانونی و تامین امنیت تریلر ها و هتل ها به ارائه فوری گزینه های مسکن برای کسانی که بیشتر در معرض خطر است. کمک به ساکنان این بسیار مهم است برای محافظت از بهداشت عمومی مسطح منحنی و کاهش گسترش COVID-19.”

از وجوه مجاز 100 میلیون دلار خواهد شد به طور مستقیم به دولت های محلی و 50 میلیون دلار خواهد بود برای خرید و استفاده 1,309 تریلر برای مسکن اضطراری و همچنین به اجاره اتاق های هتل ها برای منزوی کردن بی خانمان افرادی که بیمار هستند و یا در معرض شده اند.

دولت به شناسایی بیش از 950 هتل ها در سراسر 53 شهرستان است که می تواند واجد شرایط برای شرکت در این برنامه جدید خواهد بود که هماهنگ با فردی شهرستانهای استان است. دولت در حال حاضر به امضا دو هتل اجاره در اوکلند ارائه 393 اتاق برای آالمدا کانتی.

در علاوه بر این به اورژانس بودجه Newsom نیز در زمان دیگر اقدامات برای کمک به دولت های محلی آدرس تاثیر coronavirus در افراد دچار بی خانمانی.

Newsom است که اجازه می دهد شهرستانها و استان ها به خود را صرف اضطراری بی خانمان کمک های مالی فوری راه حل waiving برخی موانع ساخت و ساز برای ساخت پناهگاه به سرعت که در آن لازم است.

علاوه بر این, California Health and Human Services Agency دستورالعمل صادر شده برای پناهگاه از جمله داشتن مناسب اجتماعی فاصله دسترسی به بهداشت تامین سلامت, پروتکل های غربالگری و جداسازی پروتکل برای کسانی که با علائم.

Riverside County پاسخ به بحران

Riverside County مقامات در نظر گرفتن اقدامات مشابه به کار در کنار دولت از جمله شناسایی موجود در اتاق های هتل برای افرادی که unhoused.

گرگ رودریگز دولت در امور عمومی و مشاور سیاست برای Riverside County منطقه 4 سرپرست مانوئل پرز گفت: این شهرستان مورد بحث و بررسی پروتکل ها و بهترین شیوه های محلی پناهگاه های اضطراری در هفته گذشته.

رودریگز گفت: برخی از پناهگاه هایی در مارتا را ایجاد کرد و در Indio در حال حاضر باید از این ظرفیت برای منزوی کردن افراد با علائم. رودریگز گفت: او در حال حاضر با Coachella Valley ماموریت امداد و نجات در Indio به ارائه همان.

علاوه بر این هر دو پناهگاه در شرق Coachella Valley باید کلینیک های پزشکی در محل است که می تواند کمک به روی صفحه نمایش افراد برای علائم.

“در این نقطه بوده است نه هر بی خانمان و یا کارگران آلوده” رودریگز گفت.

وی گفت: یکی از بزرگترین چالش ها در حال حاضر به صورت پناهگاه کارگران است که مراقبت از کودک هر چند امکانات را اجرا کنید به کمبود نیروی انسانی است.

Darla Burkett CVRM مدیر گفت: این ماموریت در حال حاضر پناه در محل و نه اجازه می دهد مهمان از داوطلبان را ببینید. در حال حاضر برنامه ساکنان مجاز به اقامت در محوطه دانشگاه و تنها ترک برای قرار ملاقات های پزشکی.

علاوه بر تمام کارکنان و ساکنان در حال اسکن برای تب بر ورود و خروج و تمام تماسهای ورودی و مشتریان فعلی در حال اسکن برای تب روزانه.

ماموریت نجات نیز زیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری دستورالعمل برای پناهگاه بی خانمان که شامل تمیز کردن عمیق در طول روز برای تمیز کردن سطوح مشترک ساعتی و هر کس شستن دست های خود را به طور مداوم.

“ما به خوبی و به دنبال پس از 280 نفر در این Indio) محل و 30 به 50 در شب سرپناه در پالم اسپرینگز” Burkett گفت.

Burkett گفت: ماموریت نیاز بیشتر ضد عفونی کننده دست و دستمال توالت پلاستیکی نقره کنسرو سوپ لوبیا و برنج و غلات و حبوبات و ماهی تن بادام زمینی بهتر ژله و نان است.

به خوبی در صحرا مدیر Arlene روزنتال گفت: او در حال شکل گرفتن اقدامات سختگیرانه به مطمئن شوید که مردم ایمن ماندن در طول روز مرکز منابع برای افراد بی خانمان در پالم اسپرینگز

به جای سرو غذا در کلیساها خوبی را ارائه نمی شود برای رفتن به سینی غذا به کاهش تعداد از مردم خوشه بندی با هم.

“در کلیساها هستند که هنوز هم اجازه می دهد مردم در درون ما مطمئن شوید که ما دو نفر در هر جدول (و) تنها 10 در یک زمان” او گفت:. “و زمانی که آنها می آیند و ما آنها را مستقیم به حمام برای شستن دست های خود را.”

در طول روز خنک کننده مرکز روزنتال است که اجازه می دهد 10 نفر در هر یک از دو اتاق. به طور معمول این مرکز با بیش از 50 نفر در هر روز.

برای کسانی که با نشانه هایی از بیماری کارگران در چاه را از آنها بخواهید به ترک و رفتن به مراقبت های فوری.

“تا کنون ما را دیده اند هر نشانه ما باعث زنگ” روزنتال گفت. “ما در حال آرام بودن. ما در حال جمع آوری شده است. ما در حال محبت. ما مراقب باشید و محتاط و گفتن حقیقت به مردم ما است. این آسان نیست اما ما مردم هستند که می دانیم دوران سخت و مقابله با آنها به مراتب بیشتر از جمعیت عمومی است.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>