Coronavirus: کالیفرنیا برنامه دیدار نیاز برای کافی محلی مراقبت های پزشکی در میان همه گیر

مایدزرت | No comments

در حالی که آن را ممکن است آشنا برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که یک برنامه در شهرستان ریورساید — و در سراسر ایالت کالیفرنیا است که در دسترس است 24/7/365 و مورد استفاده برای هماهنگ کردن منابع و پاسخ به کمک های متقابل درخواست از جمله در طول زمان بحران.

پزشکی و سلامت عملیاتی منطقه هماهنگی برنامه دارای انواع توابع از جمله ارزیابی فوری پزشکی نیاز به هماهنگی فاجعه منابع و اطمینان از مواد غذایی و آب آشامیدنی ایمنی.

و هفته گذشته این نقش به صورت محلی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آن را از طریق برنامه ای که Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر مطلع شد که ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در کنار رودخانه که بعد از آن تا به حال 50 کارکنان و بیماران تست مثبت برای coronavirus تا به حال ساخته شده “بزرگ نیروی انسانی درخواست,” او گفت: در طول یک شنبه شب در کنفرانس خبری.

در ابتدا این شهرستان قادر به ارسال ده ها تن از کارکنان برای پر کردن جای خالی و استفاده دیگران از Riverside County Fairgrounds در Indio. اما یک روز بعد با یک مقدار کافی از کارکنان پیش بینی شده برای صبح شیفت قیصر دستور داد آن را تخلیه کردند.

پرداختن به ماگنولیا اولیه نیازهای نیروی انسانی بروس بارتون بخش اورژانس گفت که این نخستین بار بود که یک مرکز اطلاع شهرستان است که اکثر کارکنان آن نمی خواهید به وجود دارد.

“به جای کل کارکنان در یک آسایشگاه — که بسیار بزرگ درخواست” بارتون گفت.

قیصر در روز چهارشنبه به نام نیروی انسانی درخواست یک “رویداد غیر معمول است.”

پس از یادگیری از درخواست قیصر تماس تسهیلات و متوجه شدند که بخش قابل توجهی از کارکنان آن نیست, گزارش کار. در یک شیفت او گفت: تنها یکی از 13 خبره دستیاران پرستاری نشان داد.

روز سه شنبه در این شهرستان قادر به ارسال 29 کارکنان از دانشگاه ریورساید سیستم بهداشت و چهار از قیصر Permanente – ریورساید به کارکنان صبح شیفت.

هماهنگی برنامه نه تنها مورد استفاده در بیماری های همه گیر. این کارکنان با 24/7 افسر وظیفه و در مواقع اضطراری مانند همه گیر بارتون گفت: بیشتر شرکت کنند.

در مورد خانه سالمندان این مرکز می توانید با ما تماس بگیرید در-افسر وظیفه هنگامی که آن را به یک مشکل در حالات مانند قطع برق, سنگین, طوفان و آتش سوزی, بارتون گفت. از وجود این برنامه می توانید به سرعت تعیین اقدامات لازم و اجرای آنها.

بارتون نمی دانم از یک شماره خاص تماس برنامه را دریافت کرده است پس از همه گیر آغاز شده است. اما او گفت که آنها بوده ام در تماس با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از جمله پرستاری ماهر امکانات.

یکی از این برنامه مسئولیت های دیگر شامل هماهنگی بیمار توزیع با توجه به California Department of Public Health.

بارتون گفت: شهرستان های پرستاری ماهر امکانات نظرسنجی برای تخت در دسترس بودن و تمایل به پذیرش بیماران به عنوان بخشی از تخلیه.

او گفت: این بیماران که 83 بود تخلیه شده بود منتقل ManorCare خدمات بهداشتی و درمانی در نخل و کویر دانشگاه ریورساید نظام سلامت در مرکز پزشکی بیمارستان های محلی و فدرال پزشکی ایستگاه در Indio.

در بیانیه ای در وب سایت خود را به مرکز پرستاری گفت: آن تماس county “به عنوان ویروس در زمان برگزاری در ساختمان ما.”

“بسیاری از کارمندان آغاز شده و خواستار در بیمار” این شرکت اعلام کرد. “دیگران به ما گفت که آنها ترسیده بودند به کار می آیند.”

“در طول چهار روز گذشته در این شهرستان ارائه شده کارکنان برای کمک به ما در پاسخگویی به نیازهای بیماران ما” این مرکز اضافه شده است. “اما بیشتر از کارکنان ما به نام بیمار, شهرستان تصمیم به تخلیه.”

“این تصمیم درست است.”

به روز رسانی: Newsom تیم می گوید دولت است مسطح منحنی خواستار هوشیاری بیش عید پاک

امکانات: ریورساید مرکز پرستاری با شیوع کروناویروس تخلیه; یکی می میرد قبل از حمل و نقل

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>