Coronavirus: کالیفرنیا اجازه می دهد تا دانش آموزان و بازنشستگان به کارکنان بیمارستان ها پیش بینی شده برای دیدار با تقاضا

مایدزرت | No comments

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: کالیفرنیا دو برابر را در تلاش خود را برای رشد آن مراقبت از سلامت نیروی کار برای اطمینان از بیمارستان ها و دیگر امکانات نیروی انسانی لازم برای مقابله با این لحظه” به عنوان تعدادی از coronavirus بستری شدن در بیمارستان در حالت تکثیر.

یک هفته پس از فرماندار اعلام کرد دولت پیش بینی شده این امر نیاز به افزایش تخت بیمارستان با ظرفیت حدود 40 درصد دولت در حال راه اندازی healthcorps.ca.gov استخدام دانشجویان پزشکی دانشجویان پرستاری و پزشکان بازنشسته به انجام همراه با نیروی انسانی نیاز دارد.

مطابق بازنشسته پزشکان بازنشسته پرستاران و دانشجویان پزشکی و پرستاری با بیمارستان های بی سابقه ای مواجه نیاز Newsom گفت: خواهد “برای ارائه این نوع از سرمایه انسانی افزایش است که ما نیاز به ملاقات لحظه ای طی چند هفته آینده.”

Newsom گفت: تعدادی از coronavirus بستری شدن در بیمارستان در کالیفرنیا تقریبا دو برابر بیش از چهار روز گذشته پریدن از 746 به 1,432. تعداد بيماران بستری شده تقریبا سه برابر شده گفت: رفتن از 200 تا 597 در همان مدت.

Newsom گفت: دولت تخمین زده می شود حدود 37000 بدون مجوز دانشجویان و بازنشسته و پرسنل پزشکی خواهد بود به طور موقت واجد شرایط برای تمرین تحت دولت جدید سیاست های, و, که, جمعیت, دولت باید “هزاران و هزاران نفر” به کارکنان و تجهیزات پزشکی درمان COVID-19 بيمار.

برای اضافه کردن کارکنان Newsom گفت: صدور یک فرمان اجرایی به طور موقت تغییر نیروی انسانی نسبت و آسانسور محدوده عمل قوانین که در حد توانایی دانش آموزان و پزشکان برای درمان بیماران است. سفارش خواهد بود در اثر تا 30 ژوئن که در آن زمان دولت مجوز قوانین را به اثر.

فرماندار تشکر سازمان های مراقبت های بهداشتی خود را “انعطاف پذیری” در ماده. لابی مانند کالیفرنیا انجمن پزشکی به مدت طولانی مبارزه تلاش ها برای استراحت روش های صدور مجوز.

“ما باید به طور موقت به حالت تعلیق برخی از قطعات از برخی از, صدور مجوز,” او گفت: “آن زمان بسیاری برای برخی از این سازمان ها به شرکت و گام به گام است.”

اگر چه PPE و هواکش باقی می ماند و در تامین کوتاه مدت Newsom گفت او خوشبین است که در کالیفرنیا در تلاش برای گسترش آن در بیمارستان-تخت ظرفیت و نیروی انسانی خواهد بود به اندازه کافی پیش بینی شده برای دیدار با تقاضا است.

“در طول چند هفته آینده ما بسیار با اعتماد به نفس است که در مجموع ما قادر خواهید بود به منابع نیازهای جسمی و اگر ما موفق با بهداشت و درمان سپاه تلاش با منابع انسانی,” او گفت:.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>