Coronavirus: می تواند به شما گرفتن ویروس از افرادی که مرده ام? چگونه در مورد از طریق پست الکترونیکی ؟

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به تعطیل کردن زندگی روزانه در سراسر جهان خوانندگان ما در سراسر کشور از ما خواسته اند سوال در مورد COVID-19.

و ما در حال پاسخ دادن به آنها.

برای حقایق اساسی در مورد ویروس – آنچه در آن است و چگونه آن را گسترش می یابد و که در آن واقع شده – شما می توانید تا با خواندن ما در عمق مبین اینجا. ما همچنین افشا و خنثی برخی از ویروسی coronavirus اسطوره ها و پاسخ برخی از سوالات خود را.

چه چیز دیگری شما می خواهم به دانستن ؟ لطفا ثبت coronavirus-سوالات مرتبط با از طریق فرم زیر و یا ایمیل آفتاب صحرا خبرنگار بهداشت نیکول هیدن در [email protected]

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

می تواند به شما گرفتن ویروس از افرادی که مرده ام?

راه اصلی این ویروس است که به فکر گسترش از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه و این نگرانی پس از مرگ, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. اما مردم باید در نظر لمس کردن بدن از کسی که مرده است از COVID-19 CDC می گوید.

وجود دارد هیچ خطر شناخته شده در ارتباط با اینکه در همان اتاق در یک مراسم تشییع جنازه و یا ملاقات با بدن کسی که درگذشت COVID-19 CDC می گوید. بوسیدن, شستشو و عایقی باید اجتناب شود و در بدن تهیه شده است اگر ممکن است. اما نگه داشتن دست یا بغل کردن و یا پس بدن آماده شده است برای مشاهده برخواهد داشت ممکن است کمتر از خطر CDC می گوید.

می توانید این ویروس منتقل می شود از طریق پست الکترونیکی ؟ من باید جلوگیری از ارسال پستال کارت ؟

احتمال انتقال از طریق پست الکترونیکی خود را بسیار پایین الیوت می گوید. “بخش هایی از این ویروس می تواند سقوط در سطوح و زنده ماندن بر روی سطوح تا 72 ساعت است. اما شما باید به خیلی شرایط خوبی برای این اتفاق. بنابراین احتمال خواهد بود بسیار کوچک حتی با هیچ احتیاطی” او گفت:.

الیوت توصیه به مردم برای قرار دادن ایمیل خود را را در یک بشقاب پلاستیکی به جای به طور مستقیم در بالا ضد یا جدول به استفاده از یک درب بازکن نامه و شستن دستها پس از دست زدن به ایمیل.

پژوهش در چه مدت یک ویروس ممکن است زندگی می کنند در سطوح در حال تحول است. CDC گفت: به احتمال زیاد بسیار کم خطر انتقال COVID-19 از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته “به دلیل ضعیف بقای این coronaviruses در سطوح.”

اما یک مطالعه اخیر نشان داد که دوام ویروس می تواند تشخیص داده و تا سه ساعت بعد از آن در هوا تا چهار ساعت در مس تا 24 ساعت روی مقوا و تا دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>