Coronavirus: کانادا snowbirds عجله به خانه به عنوان آماده ایالات متحده به نزدیک مرز

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

زمانی که نخست وزیر کانادا جاستین ترودو التماس همه کانادایی ها در خارج از کشور به بازگشت به خانه در دوشنبه snowbirds و گردشگران بازدید از Coachella Valley از کانادا درهم برای تنظیم برنامه سفر برای دیدار با دستورالعمل و گسترش محدودیت در سفر بین دو آمریکای شمالی بوده است.

خود را به خروج شد و حتی ضروری تر زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه توییتی که ایالات متحده و کانادا به توافق نزدیک مرز.

“ما خواهد بود با رضایت متقابل به طور موقت بسته ما در شمال مرز با کانادا به غیر ضروری ترافیک. تجارت خواهد شد نمی شود. جزئیات را دنبال کنید!” او گفت در توییتر.

کلگری ساکنان فرانسین ولش و شوهرش در میان بازدید کنندگان در حال تلاش برای ترک دره که در آن آنها به طور معمول صرف فوریه و مارس و آوریل پس از وست جت حامل اولیه ارائه خدمات پروازهای بین کانادا و پالم اسپرینگز اعلام کرد این امر تعلیق همه پروازهای بین المللی در مارس 22.

“این خنده دار نیست آنها گفت: آنها در حال رفتن به پرواز دیگر پس از آن ترسناک” ولش که صاحب خانه ای در ولز گفت: در آن فرودگاه سه شنبه. “من هرگز تا به حال چیزی بسیار ترسناک است.”

بیشتر: کاناداییها باید $300M+ تاثیر بر Coachella Valley اقتصاد

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام می آید پس از سی ان ان گزارش سهشنبه شب که در ایالات متحده و کانادا رهبران آماده می شدند به صدور یک بیانیه مشترک اعلام تعلیق سفر بین دو کشور در عرض یک تا دو روز. تجارت انتظار می رود که معاف از توافق اما توافق در جزئیات هنوز در حال نهایی سی ان ان گزارش شده است.

این پیشنهاد تنظیم می آید دو روز پس از نخست وزیر کانادا جاستین ترودو برشمرد جدید محدودیت های مسافرتی در یک کنفرانس مطبوعاتی در اتاوا کانادا سرمایه است.

“ما خواهد بود انکار ورود به کانادا به افرادی که شهروند کانادا یا مقیم دائم” ترودو گفت.

ترودو معاف کارکنان خطوط هوایی, دیپلمات, خانواده از اتباع کانادا و آمریکا — که ترودو گفت: توجیه شده است با توجه به روابط اقتصادی دو کشور به اشتراک بگذارید.

“ما هنوز هم می تواند کاهش سرعت گسترش این ویروس,” او گفت:. “وقت آن است که به هر احتياط نگه داشتن مردم امن است.”

صحبت کردن در Rideau کلبه او همچنین خواسته کانادا به اتباع بازگشت “در حالی که آن را هنوز هم ممکن است برای انجام این کار است.”

“اجازه دهید من روشن شود اگر شما در خارج از کشور از آن زمان به خانه آمده است,” او گفت:.

به محض ورود ترودو درخواست کانادایی خود جدا برای 14 روز.

در 5,525 مایل مرز طولانی ترین غیر نظامی مرز زمینی در جهان است. آمار منتشر شده توسط مرکز کنترل بیماری ها در روز سه شنبه نشان داد 4,226 تایید یا presumptive موارد coronavirus و 75 مرگ و میر در ایالات متحده است.

همانطور که از سهشنبه شب در کانادا که هشت کشته و 569 مورد تأیید از coronavirus از جمله نخست وزیر زن سوفی Grégoire ترودو.

کانادا اعلام کرد یک وام اضطراری برنامه ای برای کمک به کانادایی ها در خارج از کشور در بازگشت به خانه. کانادایی ها می توانند تا 5 ، 000 دلار کانادا و یا در مورد $3,400 دلار ایالات متحده را به سمت ترتیبات سفر و یا هزینه های متحمل شده در حالی که در تلاش برای بازگشت, وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین روز دوشنبه گفت:.

کلر هانتینگتون بود تعطیلات با بستگان در نخل کویر واحه باشگاه های کشور که ترودو اعلام کرد همه کانادایی ها باید به خانه بازگشت.

“ما خوب است. این یک معامله بزرگ در گیر در پالم اسپرینگز برای ما قرنطینه اما برای کسانی از ما که کمی بیشتر در معرض خطر — پس بچه ها ما می خواستیم به آنها را برای اولین بار و پس از آن من با مامان, گرفتن خانه خود را در طول مرز بیش از حد بود که بزرگترین چیزی که” او گفت:.

روز دوشنبه او و خانواده اش به گوش ترودو کنفرانس مطبوعاتی نگرانی در انتظار او دستورالعمل و امید آنها می خواهم که قادر به بازگشت به خانه.

“ما به معنای واقعی کلمه وجود دارد نشسته بدونم که اگر ما قادر به رفتن به خانه و یا نه و گفت که این زمان برای کانادایی ها به خانه می آیند. شما هرگز نمی شنیدم.”

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>