Coronavirus لغو درایوهای علت کمبود خون در می سی سی پی

لدگر | No comments

بیمارستان ها و مراکز انتقال خون در می سی سی پی وجود دارد که می گویند یک نیاز حیاتی برای اهدای خون پس از کمتر از اهدا کنندگان در آینده و بیشتر دیسک های خون می شود.

مرل Eldridge, مدیر دهنده استخدام و موبایل مجموعه, می سی سی پی به خون خدمات در فلووود گفت: کمبود نگران کننده است.

“در حال حاضر در میان COVID-19 coronavirus ترس و نگرانی ما شاهد یک کاهش در تعداد اهدا کنندگان ما تبدیل,” او گفت:. “ما تا به حال 35-به علاوه خون درایوهای لغو, که حساب برای تقریبا 1,500 کل واحد است که می تواند به فراهم نشده.”

می سی سی پی زندانهای پاسخ: نه بیشتر ملاقاتها, نقل و انتقالات لغو شد به دلیل شیوع کروناویروس

کروناویروس در می سی سی پی: موارد افزایش به 80, 1 مرگ گزارش شده

در هتیزبرگ فارست بیمارستان عمومی و Vitalant در حال برگزاری اضطراری خون درایوهای شنبه و دوشنبه به عنوان بیمارستان در بحرانی نیاز به خون.

“اگر چه ما درک می کنیم نیاز به اجتماعی فاصله این اتحاد ایجاد کمبود خون تامین با توجه به کمتر, کمک های مالی” فارست به طور کلی مقامات در انتشار اخبار گفت.

Eldridge گفت: بسیاری از می سی سی پی, خون, خدمات,’ اهدا کنندگان مدرسه و دانشگاه و دانشجویان و بسیاری از آنها در بهار و یا در پایان ترم با کلاس های آنلاین.

همه نوع خون مورد نیاز برای بیش از 45 بيمارستان خدمت توسط MBS, Eldridge گفت. دو راه وجود دارد از اهدا.

خون کامل می تواند تمام و یا جدا به پلاسما و پلاکت ها و سلول های قرمز.

یک جایگزین است که گرفتن خون از اهدا کننده استخراج پلاکت و پلاسما و بازگشت رنگ قرمز و سفید به سلول های کمک کننده بدن.

پلاکت ها که یک عمر از پنج روز در تقاضای بالا هستند. Eldridge گفت: پلاکت ها استفاده می شود برای درمان سرطان قربانیان سوختگی و برخی از بیماران دچار ترومای.

“ضرورت برای آن دسته از محصولات است که بالاتر از آنها تا کنون بوده است,” Eldridge گفت. “این خیلی مهم است که ما آن را در قفسه.”

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

Coronavirus همه گیر شده و باعث کمبود در سراسر کشور گفت: پس از MBS نمی تواند درخواست خون از شریک مراکز در کشورهای دیگر.

“در حال حاضر ما همه در همان شرایط و قادر به پیدا کردن اهدا کنندگان” Eldridge گفت.

Eldridge گفت: این بار و در سطح ایالت ها از دیسک های خون به طور مداوم در حال تغییر است. بازدید msblood.com برای اکثر تا به روز لیست.

می سی سی پی coronavirus: تعطیلی مدارس به روز شده

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>