Coronavirus لغو سیاست موضوع دعوی در دادگاه اقدام کلاس در برابر کلید در دست

مایدزرت | No comments

مسافران که مجبور به انصراف از برنامه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ثبت دعوی در دادگاه اقدام کلاس اواخر هفته گذشته در برابر خانه تعطیلات اجاره شرکت های کلید در دست در تلاش برای جبران به احتمال زیاد صدها هزار دلار در رزرو است که نمی پرداخت.

با هیچ مرکزی بدن حاکم اجاره کسب و کار اعم از کلید در دست به Airbnb و Vrbo نورد از طبقه بندی های مختلف سیاست لغو و بازپرداخت. به عنوان بی حد و حصر هزاران سفر در سراسر کشور شد scuttled با توجه به همه گیر خشمگین مستاجرها را تحت فشار قرار دادند به وضوح به عنوان به خوبی به عنوان پول خود را به عقب.

جو Sauder یک وکیل با Sauder Schelkopf یکی از شرکت مشاور پیشرو طرح دعوی در دادگاه و گفت: در یک ایمیل که دادخواهی به معنای امن نقدی بازپرداخت.

“ما درک می کنیم که COVID-19 همه گیر نهفته است در هر بخشی از اقتصاد جهانی” Sauder نوشت: “اما ما باور نمی کنیم که به کلید در دست راست برای تغییر بار این بحران بر روی مشتریان خود را که در برخی موارد پرداخت هزاران دلار برای اجاره که در آن COVID-19 همه گیر است و یا آنها را مانع از استفاده از هر گونه اعتبار است.”

صنعت گردشگری لرزاند بوده است توسط ویروس, به خصوص با توجه به اقامت در محل سفارشات محدود کردن سفر است. گزارش تجزیه و تحلیل داده های شرکت آکسفورد اقتصاد پیش بینی ایالات متحده سفر صنعت در سال 2020 به تنهایی خواهد به از دست دادن $355 میلیارد دلار در سال درآمد.

این Coachella Valley از دست داد که اکثریت آن را اصلی گردشگری نجومی و وقایع از جمله Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و BNP Paribas Open بود موکول توجه به تلفات مالی در دره بزرگ اجاره میباشد.

‘Coachella: 20 سال در کویر’: 5 چیزهایی که جذاب از مستند

Coronavirus: Coachella دلیجان موسیقی جشنواره به تعویق افتاد

مبل سخنگوی آدم Pedowitz فرستاده بیانیه ای به خورشید صحرا که گفت: “ما نمی توانیم اظهار نظر به طور مستقیم بر ادعاهای مطرح شده در دادگاه براده اما ما به شدت اعتقاد دارند که سیاست های ما در حال متعادل برای حفاظت از منافع هر دو ما صاحبخانه و مهمانان است.”

وکلای آوردن کلاس عمل بود که پرونده در دادگاه فدرال منطقه برای غرب منطقه از تگزاس که در آن کلید در دست است که دفتر مرکزی — گفت: آنها در حال حاضر نزدیک شده است توسط بیش از 50 مستاجرها اما انتظار می رود بسیاری از بیشتر به پیوستن به طرح دعوی در دادگاه.

یک Facebook گروه شده است که در مرکزی در ساماندهی مسافران ناراحت کلید در دست از سیاست های است که بیش از 500 عضو ، آنها ادعا می کنند که در مجموع بیش از $500,000 در رزرو است که کلید در دست کاهش یافته است به بازپرداخت. اگر چه چند میزبان به جلو آمده و به می گویند که آنها می تواند به نفع بازگشت پول های کلید در دست نگه می دارد تا پول پس از رزرو تکمیل شده است به این معنی که شرکت نیاز را به آن تماس بگیرید.

به جای بازپرداخت های کلید در دست ارائه شده است که اعتبارات خوبی برای 18 ماه آینده اما باید مورد استفاده قرار گیرد در همان ملک مورد اجاره. نرخ تنها تضمین شده اگر کتاب مهمان در همان تاریخ در سال آینده است.

“ما اعتقاد داریم با اتخاذ این سیاست شبیه به دیگر رهبران در صنعت سفر که صادر اعتبارات نسبت به آینده رزرو — کمک می کند تا مهمانان حفظ ارزش خود را رزرو در حالی که کمک به مالکان حفظ چشم انداز آینده رزرو” Pedowitz گفت.

وکلای آوردن اقدام قانونی مخالفت, نوشتن در پرونده “کلید در دست به نقض توافق آن ها با مشتریان خود و ناحق غنی شده خود را در هزینه های خود را.”

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>