Coronavirus مورد مشکوک در Collins هوافضا ملبورن تسهیلات

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

یادداشت سردبیر: این مقاله تصحیح شد پس از یک Collins هوافضا سخنگوی کردهاند قبلی بیانیه و گفت: در این مورد تنها مشکوک تایید نیست.

یک کارمند در Collins هوا و فضا در ملبورن تسهیلات مشکوک به COVID-19 شرکت در بیانیه ای گفت شنبه.

کارمند گفته شده است به خود منزوی خواهد شد و نه بازگشت به کار برای 14 روز با توجه به Collins سخنگوی. کارمند تست شده است برای این ویروس به این دلیل که کارمند نیست دیدار با معیارهای تست.

کارکنان که ممکن است در معرض به آن شخص گفته شده به خود منزوی در خانه و به دنبال آزمایش و درمان اگر آنها نشانه توسعه.

کالینز است که در ضد عفونی محیط کاری کارکنان ممکن است در تماس با, از جمله زمینه های مشترک با توجه به “تمیز کردن مناسب پروتکل.”

بیشتر: Coronavirus: Brevard زن فکر می کردم این هیچ معامله بزرگ;’ در حال حاضر او در مبارزه برای به دست آوردن تست شده | Rangel

“این اقدامات علاوه بر روش کالینز در محل قرار داده و زیر بهداشت عمومی سازمان ارشاد مانند پایبندی به اجتماعی فاصله دقیق روش های تمیز کردن و یادآوری ما کارکنان بهداشت فردی برای جلوگیری از عفونت” کالینز سخنگوی نوشت: در این بیانیه است.

این سخنگوی نمی گویند که چگونه بسیاری از کارکنان خواهد ادامه کار در سایت. با توجه به 2014 فلوریدا امروز گزارش Collins شاغل 1,400 محلی که در آن زمان.

از بعد از ظهر چهارشنبه بروارد 11 مورد تأیید و هفت مرد و چهار زن و هشت مرتبط با سفر و سه سفر مرتبط است. بیمار در محدوده سنی 30 تا 76. وجود دارد صفر و میر تا به امروز 180 آزمون گزارش 155 منفی و 14 نتایج آزمون هنوز در انتظار. وجود دارد در حال حاضر یکی از بستری شدن در بیمارستان.

کالینز کارمند دوم محلی مشکوک یا connfirmed مورد در یک هوافضا عمده تسهیلات. نورث روپ گرومن گفت: مارس 18 که یک کارمند در ملبورن مرکز آزمایش مثبت است.

این Northrop کارمند بود قرنطینه و درمان. کارگران در “فضای کاری کارمند بازدید” به خانه فرستاده شدند به طوری که این تسهیلات می تواند بررسی شود و کارکنان بود که تماس نزدیک با کارکنان خواسته شد به خود قرنطینه در خانه. دو ساختمان بسته شد برای تمیز کردن Northrop کارکنان گفت فلوریدا امروز اما بسیاری از کارکنان بازگشت به کار در سایت به روز بعد.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در 321-242-3786 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>