Coronavirus موارد پرش در می سی سی پی: در حال حاضر در 21

لدگر | No comments

دولت وزارت بهداشت گفت: می سی سی پی است نه موارد جدید جدید کروناویروس که از صبح سهشنبه آوردن این دولت در مجموع به 21.

این مورد جدید گزارش شده شامل چهار در Hinds County, سه در Leflore شهرستان و در جکسون و هریسون شهرستانهای استان است.

اما یادبود سیستم مراقبت های بهداشتی در گولفپرت اعلام کرد صبح روز سه شنبه وزارت بهداشت تایید دو مورد جدید کروناویروس در Harrison County, آنهایی که برای اولین بار شناسایی شده وجود دارد.

یادبود مقامات گفت: این موارد شامل 74-سال-پیر مرد و 44 سال. مشخص نیست که چگونه این دو آمد آلوده شد.

کنت Nicaud مدیر اجرایی یادبود سیستم مراقبت های بهداشتی گفت: در انتشار اخبار هر دو بيمار جدا شده و تست شده پس COVID-19 مشکوک شد.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

نه فرد در بیمارستان بستری شد به انتشار اخبار گفت: نه آنها بستری در هر دو یادبود یا سنگ شهرستان و بیمارستان.

Nicaud گفت: هر بیمار خود در قرنطینه خانه در دوران بهبودی خود را. وضعیت خود را ادامه داد به نظارت توسط متخصصین مراقبت های بهداشتی.

می سی سی پی coronavirus: آنچه کارکنان دولت نیاز به دانستن

“اگر چه ما کار را برای جلوگیری از گسترش ویروس ها به صورت منظم ما آمادگی تیم ما برای هفته ها در این فرایند را برای دست زدن به مشکوک COVID-19 بيمار به طور خاص و ما آماده” Nicaud گفت. “بیماران احساس بد و به دنبال درمان زود که ما تحصیل کرده جامعه به انجام. آنها در بازدید از کلینیک ما مراجعه می کنند که در آن کارکنان ما به دنبال سی دی راهنمای مشکوک COVID-19 بيمار با جدا کردن هر یک از سرعت گرفتن نمونه با خیال راحت و با سازمان های دولتی برای تشخیص.”

این موارد جدید به ارمغان می آورد, می سی سی پی را در مجموع COVID-19 موارد به 21 از 389 که مورد آزمایش قرار گرفتند که از صبح روز سه شنبه.

موارد شهرستان با توجه به بخش بهداشت و درمان در حال حاضر عبارتند از:

  • Copiah 2
  • فارست 3
  • هریسون 1
  • هنکاک 1
  • جکسون 1
  • Hinds 6
  • Leflore 4
  • مونرو 1
  • رودخانه مروارید 2

برایان Maxie مدیر در Pearl River County بیمارستان گفت: دو رودخانه مروارید موارد شامل افراد بالای 65 یک مرد و یک زن.

یک مورد آزمایش قرار گرفت Pearl River County دیگر در شهرستان فارست. هر دو بيمار در فارست بیمارستان عمومی.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز برنامه ریزی شده است برای زنده Facebook chat در 3 p. m. روز سه شنبه برای پاسخ به سوالات مردم در مورد جدید کروناویروس در می سی سی پی. او گفت: مردم می توانند با اضافه کردن سوالات خود را به عنوان پیام به پست خود در مورد چت. سه شنبه صبح او تا به حال بیش از 500 سوال.

می سی سی پی اولین موارد گزارش شده, مارس 11. هیچ مرگ و میر گزارش شده در دولت از coronavirus.

روز سه شنبه گزارش از دانشگاه جانز هاپکینز قرار می دهد تعداد موارد تایید شده از این ویروس در سراسر جهان در بیش از 182,000.

تنسی و لوئیزیانا را تایید کرده اند موارد متعدد. وجود دارد و 136 مورد در لوئیزیانا با سه مرگ و میر گزارش شده از صبح روز سه شنبه. تا کنون وجود داشته است 52 نفر در تنسی با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

مقامات بهداشت در آلاباما گزارش اولین مورد از این ویروس صبح جمعه. دولت تعداد مثبت صبح روز سه شنبه بود در 29. آرکانزاس گزارش 22 مورد از صبح روز سه شنبه.

وزارت بهداشت مجموعه COFID-19 تدریس خصوصی در خانه

دولت در بخش بهداشت و درمان است راه اندازی یک coronavirus خط تلفن به پرسش از مردم و کارکنان بهداشتی درمانی. گروه گفت: آنها افزایش خطوط و نیروی انسانی و همچنین برنامه ریزی برای گسترش خط تلفن ساعت.

آن است که در حال حاضر در دسترس از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر با شماره 877-978-6453.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>