Coronavirus موارد ظهور در مترو Jackson: در اینجا چیزی است که رهبران محلی انجام می دهند

لدگر | No comments

این شهرستان که کرسی بزرگترین شهر در دولت دیدم تعداد coronavirus موارد دو یک شبه.

با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان در شنبه تعدادی از موارد در Hinds دو برابر در روز شنبه از 7 به 14. یعنی هم اکنون وجود دارد بیشتر presumptive موارد مثبت در Hinds از هر شهرستان در دولت است.

دو دوم پرجمعیت ترین شهرستان هریسون و دسوتو شهرستانهای تا به حال 10 و 13 نفر بود.

تا کنون در میان presumptive موارد مثبت در Hinds شهرستان: دو Jackson State University دانشجویان یک دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی, دانش آموز و یک UMMC ،

در همین حال شده است وجود دارد افزایش در مواردی رنکین و مدیسون استان ها که در حال حاضر هفت مورد هر یک.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

آیا رهبران انجام می شود ؟

در پاسخ جکسون شهردار چکو Antar لومومبا Hinds شهرستان هیئت ناظران گرفته اند شدید اقدامات برای محدود کردن گسترش ویروس. حتی بیشتر اقدامات شدید روی میز هستند.

شهردار در مارس 16 صادر مدنی اضطراری که دستور داد تمام غیر ضروری کارکنان به کار از راه دور و ممنوع جمع 50 نفر یا بیشتر. شهردار در این زمان توصیه می شود تمام کافه ها و رستوران ها سرو غذا حرکت را تنها یک توصیه از یک نیروی کار او ایجاد شده در مارس 12.

دو روز بعد شهردار دستور اجباری شدن از تمام کافه ها و رستوران ها در جکسون به حرکت به گرفتن تنها سیاست است. ممنوعیت تجمعات منقبض شده به 10 یا بیشتر.

“ما می دانیم که این شدید اقتصادی مفاهیم و ما می دانیم که آن دسته از موسسات نگران هستند اما ما معتقدیم که سلامت عمومی نگرانی افزایش می یابد بالاتر از آن است. و بنابراین ما خواهد شد مشغول به کار در ترکیب با آنها و اگر نیاز باشد ما بیشتر ورزش شدید اقدامات رفتن به جلو” لومومبا گفت.

این Hinds شهرستان هیئت ناظران در روز دوشنبه دستور داد تمام شهرستان امکانات تفریحی و بسته ضروری پرسنل — از جمله خدمات اورژانس به کار مبهوت شیفت. آن را مورد نیاز غیر ضروری کارگران به ترتیبات برای کار از خانه.

سرپرست رابرت گراهام گفت: در این شهرستان را ارزیابی مجدد “به سرعت در حال تکامل” وضعیت این هفته است.

“من احساس می کنم در یک فیلم ترسناک است. آن را مانند یک شبح, شهر وجود دارد,” او گفت:.

“این را نه فقط من. تمام سرپرستان بسیار نگران هستند. ما در مورد همه چیز: زندان, دادگاه کارکنان, مردم کار نمی کند. همه چیز ما در شهرستان بر کسی دیگری,” او گفت:.

Rankin County پاسخ

Rankin County سرپرست Jared موریسون گفت: این واکنش از شهرستان به یک افزایش ناگهانی در COFID-19 مورد بوده است سویفت. بنابراین با تغییر در شیوه زندگی است.

شهرستان دیده می شود هفت presumptive موارد مثبت در دو روز گذشته.

موریسون گفت: این شهرستان نیز درخواست های غیر ضروری کارکنان به کار از راه دور در حالی که همچنین محدود کردن ساعت از ضروری پرسنل.

جاده خدمه هستند و تنها در پاسخ به ضروری در دستور کار گفت و مقامات را محدود به تعداد افراد مشغول به کار در شهر و شهرستان و ادارات و از جمله دادگاه است. بازدید کنندگان نیز در حال نمایش قبل از آنها وارد و وجود دارد مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست.

“این است unchartered آب. همه کار با هم در تلاش برای انجام کار درست” او گفت:.

موریسون گفت: برخی از مناطق این شهرستان به طور کامل وجود ندارد و از فعالیت های انسانی در شنبه, مانند, پارک, نشسته, رستوران ها و خرده فروشی کسب و کار در حالی که درایو از طریق رستوران بود و صف های طولانی.

او گفت: خانه کمک زندگی تحت شرایط سخت برای حفظ جمعیت خود را امن است.

“دختر من با این نسخهها کار در یک مرکز و آنها را به قطع دسترسی کامل به بازدید کنندگان است. آنها همچنین آزمایش خود را در دماهای چهار بار در روز. تحویل در می آید از طریق یک درب و آنها هم باید خود را متوسط گرفته شده است.”

‘این یک طوفان ما فقط باید برای سوار کردن:’ مدیسون شهردار

مدیسون کانتی نیز تا به حال هفت مورد گزارش روز شنبه.

Madison County سرپرست Trey باکستر گفت: این تصمیم در اخیر جلسه اضطراری برای حفظ county کارکنان آینده کار می کنند. اما که می تواند تغییر به زودی باکستر گفت: به عنوان موارد بیشتر احتمال دارد.

“ترافیک آهسته است. زمین گلف و رستوران ها خالی هستند. این نوع سورئال” گفت: باکستر.

برخی از “خطر بالا” کارگران در شهر مدیسون در حال کار در خانه. بسیاری از آنها هنوز هم در حال آمدن به محل کار مدیسون شهردار مریم هاوکینز-ساقی گفت.

“این یک طوفان ما فقط باید برای سوار کردن” هاوکینز-ساقی گفت.

“این چیزی است که ما هرگز در طول عمر من ما باید برای حفظ ایمان. این نیز بگذرد.”

مقامات بهداشت افزایش به چالش

UMMC مقامات پیش از آن در هفته به یک ارزیابی از آنچه آنها انتظار می رود برای دیدن با این ویروس. آنها هشدار داد که به عنوان موارد افزایش در دسترس بودن ضروری لوازم پزشکی و تخت بیمارستان در معرض خطر بود به خصوص پس از ملی ذخایر محدود است.

“این است که به سرعت در حال گسترش وضعیت … یک موج جزر و مدی از بیماران در مورد ضربه به ما گفت:” دکتر آلن جونز صندلی از دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی بخش اورژانس پزشکی است.

مقامات بیمارستان اعلام کرد که ساخت یک بیمارستان صحرایی و coronavirus تست تسهیلات در fairgrounds دولت در مرکز شهر جکسون. آن را باز جمعه و در دسترس خواهد بود برای هر سی سی پی ساکنان است که غربالگری ویروس و با توجه به قرار ملاقات.

همان روز که اعلام شهردار همراه با دکتر جاسمین چپمن مدیر عامل شرکت Jackson-Hinds جامع مرکز بهداشت گفت: 10 منطقه درمانگاه در دسترس خواهد بود برای ساکنان از جمله کسانی که بیمه و یا بیمه شده است.

حرکت رو به جلو

لومومبا می گوید: پاسخ به این ویروس در سطح فدرال شده اند باید سریعتر. آن را اجازه داده اند برای مقامات به سهام تا در منابع لازم.

“ما می تواند داشته ماسک در محل. ما می تواند کشیده اند تا یک استاندارد طرح احتمالی. ما شده ایم راه رفتن را از طریق تاریکی زمانی که ما باید فعال شده است. در حال حاضر ما واکنشی است,” او گفت:.

آن را بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود, شهردار دانست و گفت: نگاه به سمت آینده است.

“ما می دانیم که از آن خواهد شد که پیامدهای بهداشتی در اقلیتی از جامعه ما, ما ساکنان مسن. ما را به شنیدن در مورد بیشتر موارد مرگ و میر بیشتر متاسفانه. آن را نیز به یک اثر موج دار شدن در اقتصاد ما.”

ساکنان در پریشانی

در همین حال ساکنان احساس خرید اینترنتی.

کتی Fortenberry یک متصدی بار در Fondren عمومی چهره همان عدم قطعیت هزاران نفر از کارگران در حال حاضر با سراسر کشور بعد از رستوران ها و کافه ها انتقال را تنها ترک آنها را بدون کار.

او گفت که او تا به برخی از پول را نجات داد. که نمی خواهد آخرین طولانی, هر چند پس از او متکی راهنمایی برای او درآمد.

“من فکر می کنم بسیاری از ما فقط در حال انتظار برای دیدن چگونه چند هفته آینده خواهد شد. مقدار زیادی وجود دارد من نمی دانم در حال حاضر, اما ما به زودی خواهید پیدا کردن به اندازه کافی” او گفت:.

لین کلارک از سوی دیگر گفت که او معتقد است صنعت کرایه خواهد شد بهتر از برخی از دیگران است.

کلارک که به کار در املاک و مستغلات محلی گفت که او با موفقیت خود اشتغالی به اندازه کافی برای ساخت برخی از دارایی. هنوز, او گفت:, آینده نامشخص است.

“من نمی دانم چه quietto انجام دهد. هنوز هم وجود دارد بسیاری از شرایط پیش بینی نشده با این بیماری همه گیر” او گفت:.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>