Coronavirus: بررسی وضعیت محرک چک در سایت IRS به عنوان ‘من پرداخت’ زنده رود

فلوریدا تودی | No comments

اگر انتظار می رود تاثیر اقتصادی پرداخت نشده وارد حساب بانکی خود را رتبهدهی نشده است وجود دارد در حال حاضر یک راه برای بررسی پیشرفت آن.

“دریافت من پرداخت” گزینه در IRS سایت رفت, زنده, شنبه, دادن مالیات دهندگان توانایی برای پیدا کردن که در آن پرداخت — بهتر شناخته شده به عنوان محرک چک — ایستاده و انتظار می رود تاریخ سپرده.

هشدار داد: کاربران ممکن است روبرو می شوند مسائل تلاش برای دسترسی به این گزینه به احتمال زیاد با توجه به ترافیک بالا در سایت. رسانه های اجتماعی گزارش های منتظر و سیستم در دسترس نبودن بودند در گردش به طور گسترده ای توسط اواسط روز چهارشنبه.

می دانم که وضعیت پرداخت شما دریافت خواهد شد پس از وارد کردن نام و شماره امنیت اجتماعی و آدرس می تواند متفاوت باشد بسته به شرایط گذشته خود تشکیل پرونده و وضعیت مالیات از “ما برنامه ریزی شده خود را پرداخت به سپرده خواهد شد در 15 آوریل سال 2020 به حساب بانکی زیر” به “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” و یا درخواست برای اطلاعات بیشتر.

بیشتر: Coronavirus: محرک چک شروع به ضربه حساب های بانکی — نکاتی برای پیگیری پیشرفت شما

بیشتر: Coronavirus: تاخیر در تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری را مالی و تلفات عاطفی

اوبری McEachern از Suntree که فایل به طور مشترک با همسرش وارد جزئیات مورد نیاز تنها برای مطلع است که در حالی که او واجد شرایط IRS ندارد خود اطلاعات حساب برای واریز مستقیم.

پس از IRS به تازگی کسر شده به حساب مالیات که نمی حس را به او. نظریه او این است که برای دو سال گذشته دو زمینه با امنیت فوق العاده در گام از IRS حفاظت از هویت پین که او به طور داوطلبانه درخواست و ثبت نام برای دو سال مالیاتی به عقب.

“من جلو رفتم و فرستاده شده من بدون تغییر بانک اطلاعاتی که IRS استفاده کرده بود فقط چند هفته پیش بود که پذیرفته,” McEachern گفت. “من تبریک گفت و گفت: من می توانم بازگشت به سایت برای به روز رسانی اگر من تا به حال دریافت نکرده ما پرداخت در عرض چند روز.”

بیش از 80 ٪ از آمریکایی ها که ثبت اظهارنامه مالیاتی در سال 2019 (یا 2018) می توانید انتظار یک محرک چک کنید حتی اگر آنها موفق به دریافت بازپرداخت مالیات.

افراد واجد شرایط با درآمد ناخالص تنظیم تا $75,000 برای تک filers, $112,500 برای سرپرست خانوار filers و $150,000 برای پر کردن ازدواج به طور مشترک هستند واجد شرایط برای 1200 $برای افراد و $2,400 پر کردن ازدواج به طور مشترک. کسانی که با کودکان دریافت اضافی $500 به ازای هر فرزند واجد شرایط.پرداخت مقدار کاهش می یابد 5 دلار برای هر 100 دلار بالاتر از $75,000/$112,500/$150,000 آستانه.

واجد شرایط نیست و هیچ پرداخت: تک filers با درآمد بیش از $99,000; $136,500 برای سرپرست خانوار filers; و $198,000 مشترک filers با کودکان است.

کسانی که ارائه شده پرداخت مستقیم اطلاعات به IRS دریافت مقاله بررسی کنید. آنها در حال انتظار برای توزیع شود ممکن است از طریق سپتامبر بر اساس 2018 یا 2019 اطلاعات مالیاتی و آزاد به ترتیب از کمترین درآمد به بالاترین درآمد.

وزارت خزانه داری این هفته اعلام کرد که رئیس جمهور تهمت چاپ نام خواهد بود به اضافه $1,200 کاغذ چک. بخش تایید به ایالات متحده آمریکا امروز (شنبه) مغلوب ساختن پیشی جستن نام خواهد بود در چک اما ادعا کرد که الصاق آن را نمی خواهد تاخیر تحویل پرداخت.

بیشتر: 50 بندر کاناورال کارکنان furloughed تا 30 مه با توجه به کروناویروس کسب و کار کاهش

“تاثیر اقتصادی پرداخت چک در حال برنامه ریزی برای بیرون رفتن در زمان و دقیقا به عنوان برنامه ریزی شده وجود دارد مطلقا هیچ تاخیر آنچه” یک سخنگوی وزارت خزانه داری در بیانیه ای گفت. “در واقع ما انتظار داریم که برای اولین بار چک را در پست در اوایل هفته آینده است که به خوبی در پیش از زمانی که برای اولین بار چک رفت و در سال 2008 و به خوبی در پیشبرد اولیه تخمین می زند.”

آنچه در مورد چک برای کسانی که نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی از جمله شهروندان ارشد امنیت اجتماعی گیرندگان و راه آهن بازنشستگان? IRS می گوید آنها می خواهیم با استفاده از این اطلاعات در فرم SSA-1099 یا فرم RRB-1099 به تولید پرداخت به دریافت کنندگان مزایای منعکس شده در آن اشکال است.

“پس از IRS نمی خواهد که اطلاعات مربوط به هر وابستگان برای این افراد هر فرد را دریافت 1200 $در هر فرد بدون مقدار اضافی برای هر وابستگان در این زمان” IRS می گوید.

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>