Coronavirus: آزادی های مدنی گروه شکایت Riverside County بیش از محدودیت های مذهبی در گردهمایی

مایدزرت | No comments

یک سان فرانسیسکو مبتنی بر آزادی های مدنی در دوشنبه واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل رودخانه شهرستان و نهادهای دیگر ایالت بیش محرومیت مذهبی تجمعات به نام coronavirus کاهش.

کت و شلوار واصل در ایالات متحده دادگاه منطقه در کنار رودخانه به دنبال یک دستور در مقابل اقدامات است که منعکس کننده یک “ناخالص سوء استفاده از قدرت” شده است که استناد در نام عمومی حفاظت میان coronavirus اورژانس با توجه به شکایت.

“این دادگاه وظیفه برای دفاع از این اصول قانون اساسی (آزادی دین و بیان و اجتماع) با حفظ بسیاری از حقوق و آزادیهای شهروندان از کالیفرنیا که متهمان پس گستاخی نقض” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط این مرکز برای آزادی امریکایی به طور مستقیم با چالش های رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مارس 19 فرمان اجرایی در stay-در-خانه مورد نیاز و همچنین شهرستان ریورساید بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر مارس 6 متمم به دستورات قبلی که مشخص جریمه برای تجمعات هر اندازه فراتر از خانه در حالی که همچنان حک کردن برای معافیت تعیین شده عملیات مانند مهد کودک. منظور منقضی می شود در 30 آوریل.

طرفین به عمل شامل کلیسا نامحدود پاستور James Dean Moffatt از Indio و جهان زندگی وزارتخانه ها بین المللی پاستور برندا چوب از کنار رودخانه.

“چوب معتقد است که او parishioners نیاز به ارتباط با افراد دیگر به طوری که به آنها امید و تشویق” با توجه به شکایت.

“چوب و معتقد است او می تواند پیاده سازی مناسب اجتماعی فاصله اقدامات مشابه به کسانی که تمرین های رستوران مکانیک خودرو و درمانگاه سقط جنین. چوب نیز می خواهم به ارائه رانندگی در خدمات محله های کشیش نشین.”

کت و شلوار به نقل از متمم اول بار در برابر دولتی دخالت در “ورزش” و به دلیل فرایند بند 14 قانون که به محافظت در برابر خودسرانه دولتی تخلف زندگی ، آزادی و یا اموال.”

با ساخت برخی از فعالیت های معاف از بهداشت عمومی محدودیت شاکیان معتقدند این شهرستان و دولت هستند و رفتار ناعادلانه و فاقد استاندارد است که رسمیت شناختن آزادی مذهبی.

قوانین و اقدامات دولت که بار دینی و یا خنثی و یا به طور کلی قابل اجرا باید برآورده قانع کننده دولتی علاقه و دقت طراحی شده برای رسیدن به این منظور” شکایت متحده است.

با توجه به سند وجود دارد “هیچ تقدم تاریخی” برای ممنوعیت ها در برابر اعمال مذهبی.

شاکیان با اشاره به حوادث رفتن به سال 1948 نشان کالیفرنیا دادگاه ها به طور کلی تمایلی به تحمل قرنطینه سفارشات به جز در موارد که در آن مقامات بهداشت عمومی می تواند بررسی کنید که اهداف یک قرنطینه کرده بود “یک بیماری عفونی.”

Newsom و قیصر در میان متهمان در کت و شلوار. دیگران شامل هر شهرستان ریورساید سرپرست ارشد اجرایی جورج جانسون کلانتر چاد بیانکو سان برناردینو شهرستان هیئت سرپرستان و دادستان کل خاویر بکررا.

بیشتر: یکشنبه عید پاک خدمات تلویزیونی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای churchgoers به ماندن در خانه

بیشتر: “خدا در قلب ما’: ولی مسیحیان و یهودیان به جشن تعطیلات آنلاین

Riverside County اطلاعات عمومی افسر بروک فدریکو بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

امپراتوری داخلی را در کل جمعیت حدود 4.6 میلیون نفر است. وجود دارد 1,750 تایید COVID-19 نفر در شهرستان ریورساید و حدود 900 در سن برناردینو کانتی.

تاریخ شنوایی در طرح دعوی در دادگاه روشن نشده است.

روز جمعه مقامات شهرستان شد و در ادامه به موعظه نیاز به پایبندی به اقامت در خانه دستور و اولویت برای مشاهده مذهبی خدمات از طریق اینترنت.

اما زمانی که Harmeet Dhillon, وکیل که تاسیس این مرکز نشانه های یک عمل حقوقی به چالش کشیدن این شهرستان در یکشنبه عید پاک شهدای قریب الوقوع بود Johnson, اصلاح بهداشت عمومی افسر زودتر ممنوعیت هر نوع جمع آوری و به جای صدور یک معافیت اجازه می دهد تا “درایو-تا کلیسای خدمات” در حالی که تاکید بر مزایای اجتماعی فاصله.

“جرم فردی مشارکت در یک کلیسا, کنیسه, مسجد, معبد و یا دیگر خانه از عبادت به وضوح نقض متمم اول قانون اساسی” Dhillon گفت.

“دولت و محلات اعطا جارو استثنا به خاموش کردن سفارشات مورد علاقه برای کسب و کار و حرفه, در حالی که به طور خاص هدف قرار دادن مردم با ایمان و فرمان به نهادهای دینی آن است که” به اندازه کافی خوب است که آنها مجاز به ارائه آنلاين خدمات ویدئویی. دولت نمی توانید به دیکته روش عبادت به مؤمنان.

“نه هر فرد از ایمان دسترسی در کالیفرنیا به یک اتصال پهنای باند, کامپیوتر و مهارت های فنی به جریان یک سرویس. نه ایمان هر سازمان است که توانایی تولید با تکنولوژی بالا و خدمات — و نه باید آنها را ملزم به.

“اگر یک کالیفرنیایی است که قادر به رفتن به Costco یا محلی ماری جوانا فروشگاه یا مغازه مشروب فروشی و خرید کالا در یک مسئولیت اجتماعی فاصله شیوه و سپس او یا او باید اجازه داده شود به تمرین ایمان خود را با استفاده از همان احتیاط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>