Coronavirus: Coachella Valley, کسب و کار, کارگران شروع به احساس تاثیر لغو

مایدزرت | No comments

از اجرا بر روی ضد عفونی کننده دست برای کارگران فصلی چپ بدون درآمد قابل اعتماد و به طور موقت خاموش کردن یک باشگاه محلی شیوع COVID-19 coronavirus است به آرامی طنين انداز از طریق محلی Coachella Valley اقتصاد است.

در حالی که بسیاری از رویدادهای مهم در حال حاضر میله میله برای ادامه به صورت عادی در این منطقه دیده می شود نصب تعداد coronavirus مربوط به لغو بزرگترین بودن BNP Paribas Open مسابقات تنیس. سه نمونه مثبت اعلام شد و در روز دوشنبه بعد از ظهر.

کسانی که لغو معنی محلی کارگران درآمد می تواند در معرض خطر است. و اگر کمتر بازدید کنندگان هجوم آوردند به این منطقه به دلیل لغو, رویدادهای آن به معنی یک ضربه بزرگ برای منطقه مهمان نوازی مبتنی بر اقتصاد که پر از هتل ها و رستوران ها.

“من فکر می کنم همه به دنبال در نحوه رسیدگی به آن گفت:” Kenny Cassady معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار در Oranj نخل خانه های تعطیلات. “ما همه نوع در همان قایق است.”

خود شرکت شاهد افزایش ابطال پس از BNP Paribas Open اعلام کرد تصمیم خود را به دو هفته از مسابقات یکشنبه شب. هفته گذشته Oranj نخل بود “یک تعداد انگشت شماری” از لغو مربوط به کروناویروس از جمله می توان به بازدید کننده که لغو رزرو از آنجا که آنها تا به حال شده است در قرنطینه.

به تناسب اندام Orangetheory ال استودیو در گردش در پالم دزرت ارسال یک ایمیل به برخی از اعضای دوشنبه, مشاوره آنها که “یک عضو که با حضور در کلاس در هفته گذشته” تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. به عنوان یک اقدام احتیاطی رئیس David M. کارنی نوشت: استودیو بسته شد و مدیریت مشغول به کار بود با یک شرکت تمیز کردن به “کاملا تمیز و ضد عفونی کردن” محل.

در روز دوشنبه در مدت کوتاهی قبل از 7 p. m., استودیو بسته شد و کارگران به نظر می رسد در داخل تمیز کردن. این استودیو منتشر شده هیچ اطلاعات بیشتر در مورد مشتری و معلوم نیست اگر کسی بازدید Orangetheory گنجانده شد در سه جدید محلی موارد روز دوشنبه اعلام کرد با Riverside County مقامات بهداشتی.

لغو BNP Paribas Open مسابقات تنیس می تواند قرار داده تا آنجا که $400 میلیون خط در اقتصاد محلی; که شامل پول می پردازد که کارگران مانند گلپر Juarez. او مشغول به کار در این مسابقات در چاه به مدت هشت سال به عنوان آشپز استخدام از طریق یک شخص ثالث پیمانکار است.

هر چند این مسابقات لغو شد و اعلام کرد در روز یکشنبه او و دیگر کارگران آمد و در روز دوشنبه و گفته شد به دست خود را شناسایی مدالها.

او در حال حاضر مشغول به کار دو روز در prepping برای مسابقات و می گوید او پرداخت نشده است.

“آنها را پرداخت نمی کند کسی,” او گفت:.

بیشتر: Coronavirus: سه نفر تست مثبت در Coachella Valley

بیشتر: این پاک کننده ها کشتن coronavirus: Lysol, Clorox, Purell محصولات را به سازمان حفاظت محیط زیست مواد ضد عفونی کننده لیست

Juarez گفت که او برنامه ریزی برای استفاده از پرداخت از کار دو هفته ای از مسابقات به پوشش تعمیرات خودرو و کمک به پرداخت مالیات است. مانند بسیاری موقت مسابقات کارگران او در درجه اول با این نسخهها کار در مزارع کشاورزی و متکی بر حوادث مانند مسابقات و Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره برای درآمد اضافی.

“من تو را دیدم بسیاری از غم و اندوه امروز,” او گفت:. “ما قصد داریم به دنبال کار در این زمینه است.”

علاوه بر مسابقات تنیس حداقل یک کنفرانس در پالم اسپرینگز, مرکز همایش, برنامه ریزی شده برای این ماه لغو بخشی از آن رویداد است. دیگران از جمله CGA 811 حفاری, ایمنی, همایش و نمایشگاه, The Dinah و سفید حزب پالم اسپرینگز هنوز در حال برنامه ریزی برای ادامه در مارس و آوریل.

در پی اولین مورد تایید شده از COVID-19 در بیابان رانچو مایراج بسته آن کتابخانه و رصدخانه از طریق مارس 22.

دولت توسعه اشتغال وزارت می گوید کارگران که کاهش ساعت با توجه به COVID-19 ممکن است واجد شرایط برای بخشی از دستمزد تعویض مزایای از طریق دولت بیمه بیکاری برنامه. به طور مشابه, کارفرمایان که در حال برش ساعت و دستمزد برای دو یا بیشتر کارکنان ممکن است واجد شرایط برای کار های برنامه که کمک کارکنان در منافع.

چاد گاردنر پالم اسپرینگز رستوران که اجرا می شود Roly چین فیوژن و 533 ویتنام Fusion plus داش و یک تعداد انگشت شماری غذا گفت که او تا به حال دو مسابقات تنیس مرتبط با غذا مشاغل لغو شد. یکی دیگر از رویداد شرکت لغو شد با توجه به coronavirus نگرانی.

کسانی که لغو شامل 40 تا 50 نفر است. “که بسیاری از مردم برای معیشت خود را تحت تاثیر قرار,” او گفت:.

در رستوران او را بررسی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل با مدیرانی که به اشتراک گذاشته اند آنها را با کارکنان. شستن دست ها و استفاده از ضد عفونی کننده دست در حال حاضر پروتکل در موسسات, اما آنها در حال اضافه کردن اضافی و احتیاطی مانند خودداری از دست دادن با مهمانان.

در حال حاضر کارکنان استفاده از ظروف یکبار مصرف بهداشتی دستمال مرطوب برای تمیز کردن جداول بین احزاب به جای نوار ژنده پوش.

“اولین چیزی که من می خواستم همه بدانند که ما نمی توانیم وحشت” گاردنر گفت. “این بسیار آسان برای جلوگیری از بیمار شدن فقط با استفاده از حس مشترک بهداشت مناسب است.”

گاردنر گفت: رستوران بر خلاف خرده فروشی امکانات و یا دفاتر استفاده می شود برای پیوستن به دستورالعمل های بهداشتی زیرا آنها باید به تصویب بازرسی با ادارات بهداشت محلی.

“که مزیت ما باید کارکنان خود را به خوبی آموزش دیده است.” “در صنعت رستوران شما نمی توانید کار بدون کارت بهداشت بنابراین ما کمی جلوتر از این بازی است.”

با بازار گردشگری آماده به آمار گاردنر گفت: او سپاسگزار برای دیدن پست در رسانه های اجتماعی تشویق مردم برای رفتن به غذا خوردن.

“این است که در آن همه پول خود را به طوری که آنها می توانید ذخیره کنید و از طریق تابستان,” او گفت:.

علاوه بر رستوران ها و دیگر کسب و کار است که شامل تماس نزدیک بین کاربران در حال گرفتن اقدامات احتیاطی. Bikram یوگا به همراه پالم اسپرینگز بسته شده در روز دوشنبه و سه شنبه برای انجام یک “افراطی, عمیق, تمیز” با توجه به یک ایمیل ارسال شده به اعضای آن است.

“کارکنان ما عمیق پاک به طور منظم و sanitizes استودیو روزانه اما با نگرانی بیش از COVID-19 ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی بود و برای دو روز برای تمیز کردن عمیق و اضافه کردن اضافی مطابق با گزینه های برای دانش آموزان و کارکنان” ایمیل به عنوان خوانده شده.

اعضای EoS تناسب اندام در فرودگاه مرکز رانندگی شد ایمیل فرستاده شده یک لیست جدید احتیاطی ورزشگاه است که مصرف برای جلوگیری از گسترش ویروس. که شامل ساخت بطری بهداشت اسپری و افزایش تعداد بار کارگران پاک کردن تجهیزات ایمیل گفت.

و مدیریت باشگاه بود و اصرار مردم که همین حالا احساس خوبی به ماندن در خانه.

“آیا آمار EoS زمانی که شما بیمار هستید” این ایمیل به عنوان خوانده شده.

برخی از ساکنان در Coachella Valley عجله دارند به سهام تا در تمیز کردن وسایل و اساسی شربت خانه به استفاده از در صورت قرنطینه جایی که آنها نمی تواند خانه را ترک.

اهل Flores, دستیار مدیر کل در Costco در پالم دزرت گفت: فروشگاه زد از آب توالت کاغذ دست sanitzer و بهداشتی دستمال مرطوب.

“خریداران ما در حال کار با تولید کنندگان سعی کنید به نگه داشتن ما در سهام به عنوان بهترین آنها می توانند, اما آن چیزی است که ما می تواند به کنترل,” او گفت:.

داخل فروشگاه کارکنان را بالا برده و چند بار آنها را روزانه تمیز و مطابق با چرخ دستی.

“ما بسیار سازگار است.” “هنگامی که ما در این موقعیت ما یاد بگیرند برای انطباق و سعی کنید به نگه داشتن همه چیز آرام و انجام بهترین ما می توانیم برای مراقبت از اعضای ما و کارکنان ما است.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار و املاک و مستغلات در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>