Coronavirus: Coachella Valley کلیساها انطباق با اقامت در خانه قوانین با خدمات وب

مایدزرت | No comments

در میان اجتماعی فاصله محدودیت و “پناهگاه در محل” سفارشات برانگیخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس کلیساها در سراسر Coachella Valley در حال تطبیق و در آینده با راه های خلاق برای حمایت از جوامع خود.

“این است که رفتن به تغییر راه کلیسا انجام شده است. ما تا به حال به عنوان یک کلیسا گام از ما جعبه و رسیدن به مردم گفت:” ادی و Dawna Elguera ارشد شبان از C3 پالم اسپرینگز که قبلا شناخته شده به عنوان سنگ کلیسای Coachella Valley.

C3 church تا به حال حضور دیجیتال برای چندین سال به عنوان سنگ کلیسا CV. اما در ماه ژانویه از آن استقبال می کنیم به C3 (مسیحی شهر کلیسا) جهانی nondenominational جنبش از کلیساها. پس از آن و در میان همه گیر آن را دیده است خود را آنلاین نامزدی رشد 300% در Facebook Live, کلیسا و جدید کانال یوتیوب در حال حاضر رسیدن به صدها نفر از مردم هر ایالت و بین المللی است. این کلیسا دارای 600 به 700 عضو دارد.

رهبران کلیسا را تبدیل فضاهای ساختمان به استودیو های ضبط صدا برای یک اتاق نشیمن احساس برای عبادت در حالی که تیم تولید را به حداقل برساند و به دنبال کالیفرنیا دستور دولت برای ضروری شغل در قرنطینه.

هر دو ادی و Dawna Elguera ساخته اند که زمان برای ارتباط با خانواده کلیسا خود را. می گوید: Dawna: “ما مقدار زیادی از محتوای آنلاین و انجام بسیاری از آنچه که ما در حال تماس ‘دیدار با یو پی اس’ در زوم. ما خدمات آنلاین ما Instagram زندگی می کنند, ما در حال انجام فیزیکی تلفن, تماس, ما در حال انجام همه چیز ما می توانید انجام دهید برای نگه داشتن مردم در تعامل.

“مقدار زیادی از زمان در حال حاضر به جای تماس و یا ارسال پیامک به مردم از طریق تلفن من Facetiming آنها را” او می افزاید: “بنابراین ما در واقع به دنبال در یک دیگر در چشم چون ما نمی تواند انجام دهد که در فرد نشسته در سمت راست در کنار یکدیگر است.”

C3 یکشنبه, خدمات آنلاین شروع می شود در ساعت 10 صبح در وب سایت خود, Facebook و YouTube. کلیسا تاسیس شده زوم جلسات برای آن داوطلب تیم های اتصال گروه های هفتگی devotionals و در خانه صمیمیت و همدلی.

“هنگامی که ما تصمیم به انجام این کار فکر کردیم و بچه ها. ما گفت: ما نیاز به انجام کاری برای بچه ها و حق دور ما قرار دادن چیزی با هم” ادی Elguera گفت. جدید C3Kids وزارت تعاملی تصویری درس را در روزهای یکشنبه ساعت 11 صبح به طور مستقیم پس از صبح روز یکشنبه سرویس.

“آنچه ما اغلب شنیدن است و مردم گفت:” با تشکر از شما من واقعا نیاز به این. من احساس واقعا قطع شده است.’ همین دلیل است که ما احساس می کنیم بسیار مهم است و ما مطمئن شوید که ما در حال ساخت آن اتصالات” گفت: Dawna Elguera.

اما آن را فقط در مورد قرار دادن خدمات آنلاین. کلیساها در دره از جمله جنوب غربی کلیسا در نخل کویر, JPL (شادی و آرامش و عشق) در رانچو مایراج سرنوشت کلیسا در Indio و کلیسای جامع شهر و بسیاری از پله تا به صفحه همکاری با دانشگاه ریورساید نظام سلامت و ارائه فضا برای COVID-19 تست سایت راه اندازی نماز خطوط تماس ویژه و با خیال راحت کنار هم قرار دادن بسته های مراقبت ICU کارکنان در آیزنهاور سلامت. برای به اشتراک گذاشتن با دیگران آنها ارسال کرده اید از طریق رسانه های اجتماعی.

“شما همیشه نیاز به پیدا کردن مثبت در یک وضعیت منفی. ما واقعا باید گرفته کلیسا خارج از چهار دیوار ساختمان و خود مردم هستند که انتخاب را به ارتباط برقرار کردن با پیام انجیل…. آن را شکستن موانع و ممکن است آنها احساس راحت تر از آمدن به کلیسا زیرا آنها می دانند که ما” گفت: Dawna Elguera که همه را تشویق می کند این غیر معمول دوره به عنوان یک فرصت برای برقراری ارتباط با اعضای خانواده تمرین مراقبت از خود, چگونه به خلاص شدن از منفی باورها و استفاده از این زمان برای یادگیری چیزی سالم و مولد است.

C3 پالم اسپرینگز می تواند به صورت آنلاین در www.c3ps.church

ماریون رودریگز یک روزنامه نگار مستقل و مستقر در جنوب کالیفرنیا. او در حال حاضر می نویسد: در مورد انسان دوستی و غیر انتفاعی و خیریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>