Coronavirus: Coachella Valley کمک های اضطراری صندوق رشد می کند به حدود $1M

مایدزرت | No comments

یک اورژانس مالی صندوق امداد برای کمک به ساکنان دره کوچلا که شغل خود را از دست طول coronavirus همه گیر کرده است $850,000 متعهد بودجه از سازمان های محلی.

حمایت صندوق که بخشی از یک استراتژی هماهنگ به نام Coachella Valley اقتصادی طرح حفاظت از انباشته اضافی $600,000 جدید کمک های مالی پس از آن راه اندازی دو هفته پیش سازمان روز جمعه گفت.

که شامل یک جدید 250.000 دلار کمک مالی مجاز توسط 5 ریورساید در پنج شنبه, یک سازمان است که با هدف بهبود زندگی و توسعه اولیه از کودکان.

حمایت صندوق است که سازماندهی شده توسط بالابر به افزایش و اداره راه متحده از صحرا تامین 200 دلار به ساکنان واجد شرایط که شغل از دست داده اند و یا در حال مواجهه با مشکلات مالی با توجه به گسترده تعطیلی کسب و کار و مالی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. آنها همچنین برای ارتباط خانواده ها با دیگر منافع و منابع است.

“این بودجه می آید در یک زمان بحرانی برای خانواده ها با فرزندان جوان” گفت: برای اولین بار 5 مدیر اجرایی Tammi گراهام در انتشار اخبار. “اول 5 کنار رودخانه مشترک با چندین سازمان برای کمک به پاسخگویی به نیازهای فوری. اورژانس بودجه تصویب شده پنج شنبه توسط کمیسیون اجازه خواهد داد که آسانسور به افزایش برای قرار دادن بتن پشتیبانی به طور مستقیم در دست خانواده ها زمانی که آنها به آن نیاز بیشتر به کاهش استرس و پاسخگویی به نیازهای اساسی.”

افرادی که درخواست کمک از صندوق نیز خواهد بود در ارتباط با منابع برای کمک به مسکن و عدم امنیت غذایی, مراقبت های پزشکی, لایحه پرداخت و حمل و نقل و آموزش و پرورش و خدمات حقوقی; در صورت شکستن رکورد بیکاری اعداد و متوقف مجازی برای بسیاری از صنایع کسانی که در حال از دست دادن شغل خود را ممکن است درخواست کمک برای اولین بار.

تا کنون بیش از 1200 نفر رسیده به صندوق 60 درصد از آنها می گویند که آنها در حال از کار به دلیل coronavirus و 50% که می گویند آنها درآمد کمتر از $20 ، 000 سال است.

بیش از 70 درصد از خانواده افرادی که اسپانیایی هستند و 39 درصد از مردم کودکان سن 5 یا در خانه خود را.

نه هر کسی که امر را کمک کنید. صندوق سازمان دهندگان می گویند واجد شرایط است که بر اساس نیاز و عوامل دیگر. چک نیز محدود به یک به ازای هر خانوار و خانواده هایی که مورد تایید را دریافت خواهید کرد یک بررسی در پست ظرف هفت روز است.

مردم می توانند درخواست برای کمک های مالی در lifttorise.org/protection. و یا آنها می توانید ایمیل [email protected] و یا تماس بگیرید (760) 348-8135 در ساعات کسب و کار دوشنبه تا جمعه برای اطلاعات بیشتر.

بیشتر: کمک نقدی از آمدن به Coachella Valley خانواده در سخت ترین ضربه coronavirus همه گیر تعطیلی

بیشتر: جمع آوری اعانه برای حمایت از سخت ضربه Coachella Valley گردشگری و هتلداری, صنایع

این صندوق یکی از تلاش های بسیاری که پدید آمده در صحرا به کمک به کسب و کار و خانواده از برخی از رستوران ها ارائه وعده های غذایی رایگان برای گذاشته شدن کارگران به آسیاب بادی شهر چاپ روی صفحه نمایش راه اندازی یک فروشگاه آنلاین جمع آوری کمک فروش تی شرت و کلاه و دیگر کالا در بیت.ly/keepshiningpsp.

همچنین در این هفته بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر اعلام کرد که خود را غیر انتفاعی بازوی آغاز خواهد شد مجموعه کمک های مالی به نفع صندوق حمایت. سهم می تواند ساخته شده به بیشتر پالم اسپرینگز گردشگری بنیاد در GPShospitalityfund.org.

گردشگری در حال ظهور است به عنوان سخت ترین-آمار صنعت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به توقف مجازی به اوقات فراغت و کسب و کار سفر آغاز شد که در اواسط ماه مارس و فشرده است رو به جلو به ماه آوریل است. ایالات متحده در انجمن سفر می گوید این کشور سفر اقتصاد دهکدهای از دست داد $60.8 میلیارد دلار در پنج هفته span مربوطه با کروناویروس همه گیر و همراه مستندات در سراسر کشور است.

“این صنعت شده است ویران COVID-19 بحران و بسیاری از ما در گردشگری جامعه مواجه شدید با مشکلات مالی” به CVB گفت: در وب سایت خود را.

در Coachella Valley, که در آن بهار است که بزرگترین فصل برای گردشگری دلار است که حمایت از کسب و کارهای محلی و قیف دلار مالیات به دولت های محلی بیش از 50000 نفر در گردشگری مرتبط با شغل با توجه به CVB.

Leticia د لارا, مدیر عامل شرکت منطقه ای دسترسی پروژه بنیاد گفت که هدف از حمایت صندوق برای کمک به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است با تحکیم منابع است.

حمایت از سازمان های دولتی و خصوصی و همچنین افراد و در نتیجه ترکیبی از پشتیبانی از گروه های که در غیر این صورت می تواند اولویت های مختلف است.

دوره بهبودی می تواند طولانی د لارا گفت و او گفت که سازمان های درگیر در حمایت صندوق گرد هم آمده اند با همان هدف به کمک به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است.

“همه ما به این کسب و کار برای کمک به مردم,” او گفت:. “ما فقط باید با هم کار می کنیم و بیرون آمدن از این قوی تر و من فکر می کنم بیشتر سپاسگزار از چیزهایی که ما و مردم به همکاری با ما نگه داشتن در ذهن مردم ما همه با هدف کمک کند.”

لیست کامل از گروه ها و ادارات دولتی درگیر در Coachella Valley اقتصادی طرح حمایت و پشتیبانی صندوق عبارتند از:

 • آسانسور به افزایش
 • کویر جامعه انرژی
 • United Way of the Desert
 • پیدا کردن مواد غذایی بانک
 • Riverside County نیروی کار مرکز توسعه
 • دفتر Riverside County چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز
 • رهبری مشاور برای عدالت و پاسخگویی
 • سازمان مسکن از شهرستان ریورساید
 • Riverside County Department of Social Services
 • منطقه ای و دسترسی به پروژه بنیاد
 • کویر بهداشت و درمان منطقه & Foundation
 • Riverside County
 • ریورساید و دانشگاه نظام سلامت
 • Inland Empire جامعه بنیاد

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>