Coronavirus نگرانی های نزدیک اسکی توچال با وجود کوه برف هوا

مایدزرت | No comments

یک ورودی طوفان وعده به کاهش دما و باران در سراسر Southland و در حالی که کوه ها را ببینید بارش برف سنگین حداقل یک محلی پیست اسکی بسته خواهد شد با توجه به coronavirus نگرانی.

این سیستم در حال حاضر منجر به چند پراکنده دوش با اوج سختی تیک تاک بیش از 60 درجه پنج شنبه در غرب شهرستان ریورساید با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

گفت: پیش بینی طوفان تولید خواهد شد بین نیم اینچ و دو اینچ از کل بارش در غرب این کوه از طریق پنج شنبه. طوفان را بیشتر دور زدن Coachella Valley که بسیار کمی بارندگی NWS گفت.

بادهای قوی در کوه و در نزدیکی بیابان با gusts تا 40 مایل در ساعت در حال انتظار می رود در روز دوشنبه و سه شنبه با توجه به پیش بینی.

بیشتر: Coronavirus: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواستار شدید جداسازی برای سالمندان بسته میله در سراسر دولت

بیشتر: Coronavirus: Coachella Valley فروشگاه های مواد غذایی کوتاه ساعت; تهمت مانع از احتکار

تا هشت اینچ از برف خواهد بود ریخته در خرس بزرگ و Wrightwood و تا 12 اینچ از برف انتظار می رود در Idyllwild با توجه به NWS.

اما با حداقل یک محلی برف بازی مقصد بسته به علت coronavirus شیوع اسکی بازان و snowboarders ممکن است مجبور به تغییر برنامه های خود را به استفاده از اواخر فصل پودر.

Alterra این شرکت است که در عمل خرس بزرگ کوه رفت و آمد مکرر و برف قله در سن برنردینو کوه بسته شد و در آمریکای شمالی تفریحی نامحدود یکشنبه.

“پس از فکر دقیق و شور و مشورت از وظیفه ما در مواجهه با شیوع کروناویروس و در آنچه من معتقدم این است که در بهترین منافع ما مهمان کارکنان و جوامع محلی Alterra کوه شرکت را تعلیق عملیات در ما 15 آمریکای شمالی اسکی شروع تا اطلاع ثانوی.

همه بلند, عملیات, مواد غذایی و نوشیدنی, خرده فروشی و خدمات اجاره بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی” گفت: Alterra مدیر عامل شرکت زنگ زده Gregory, در بیانیه ای.

گرگوری عذرخواهی برای ناراحتی و گفت: این شرکت ارائه خواهد شد بازپرداخت به کسانی که رزرو در طول بسته شدن دوره است.

در ضمن کوه بالا در Wrightwood باز مانده به ظهر روز یکشنبه.

“نور برف در حال سقوط است با بیش از یک پا انتظار جمعه” یک پست از امروز صبح در رفت و آمد مکرر Facebook صفحه گفت.

اقدامات اضافی گرفته شده در کوه بالا برای نگه داشتن بازدید کنندگان امن از جمله شایع تر تمیز کردن دستشویی های عمومی و بارگذاری کمتر مردم به بالابر اسکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>