Coronavirus: شهرستان باز تست سایت; جاشوا درخت می بندد پارک به وسیله نقلیه دسترسی

مایدزرت | No comments

Riverside County باز coronavirus تست سایت شنبه در ورزشگاه بیس بال در لیک ال سینور به عنوان ساکنان محلی شروع به تطبیق با زندگی با بسیاری کمتری کسب و کار و خدمات در پی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش.

Joshua Tree National Park مقامات در روز شنبه اعلام کرد که همه پارک جاده ها بسته خواهد شد به وسایل نقلیه است. اردو نیز بسته می شود به طور نامحدود. پارک باقی خواهد ماند و باز به دوچرخه سواران و کوهنوردان. Wildnerness نقاط دسترسی مانند کاوینگتون آپارتمان جاده Berdoo دره Pinkham, دره عمیق و باریک, حرارتی, دره عمیق و باریک و بلند دره باز باقی خواهد ماند.

“سلامت و ایمنی بازدید کنندگان و کارکنان و داوطلبان و همکاران در Joshua Tree National Park اولویت شماره یک ما است” این پارک در بیانیه ای گفت.

وجود دارد حداقل 260 کشته و بیش از 19,600 موارد تایید شده در ایالات متحده است. در سراسر جهان مرگ و میر را در صدر 11,400 با 4,032 در ایتالیا کشور است که شاهد بیشترین مرگ و میر. وجود دارد بیش از 275,400 موارد تایید شده در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

بیشتر تست سایت popping تا به صورت محلی. در لیک ال سینور آزمون در الماس ورزشگاه در دسترس هستند تنها با وقت قبلی و ادامه خواهد داد تا از طریق پنج شنبه. کسانی که علاقه مند در گرفتن آزمایش باید در نشان دادن علائم و تماس (800) 720-9553 به برنامه قرار ملاقات.

بیشتر موارد COVID-19 در حال ظهور در Coachella Valley که بیشتر ساکنان تحت تست.

در شب جمعه صحرا ایدز پروژه گزارش داد که سه نفر که بازدید آن coronavirus درمانگاه در پالم اسپرینگز را آزمایش مثبت برای ویروس.

در هر صورت خفیف است و بیماران در حال استراحت در خانه, دو برابر نفوذ مقعدی گفت.

دو نفر هستند 55 سال و بالاتر و بر این باور هستند که باید به دست آورد و این ویروس از طریق جامعه گسترش این مرکز گفت. سوم این است که بیش از سن 30 بود و به تازگی از سفر بین المللی است.

این سه مورد شامل نمی شد در آخرین به روز رسانی از شهرستان ریورساید که مقامات بهداشت در صبح روز شنبه گفت: وجود 28 نفر countywide و چهار مربوط به مرگ و میر — چهره های مشابه به عنوان ظهر جمعه.

دو برابر نفوذ مقعدی, شروع coronavirus تست این هفته نیز تعدادی از گزینه های را آغاز کرده اند برای باز کردن. کویر واحه مراقبت های بهداشتی ارائه شده است که غربالگری برای آن HMO اعضای — برای تعیین اگر تست موجه است — در دانشگاه خود را در مرکز شهر پالم اسپرینگز. ماموریت و 325 موارد و یا در حدود یک در چهار ارتباط بودند به جامعه گسترش یافته است.

در شنبه دریاچه خرس بزرگ شهردار ریک Herrick اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. او اعلام ظاهرا باعث می شود او اولین انتخاب رسمی در سن برناردینو کانتی به ویروس.

در یک Facebook پست Herrick, 62, گفت که او مورد آزمایش قرار گرفت و پس از یک هفته خود quarantining پس از تجربه آنچه او فکر آنفولانزا.

“یک هفته پیش زمانی که برای اولین بار درد شدید و ناگهانی از بیماری زده من, من به دنبال سفارشات و در خانه ماند,” او نوشت. “اگر چه این سرگرم کننده و آسان من می دانستم که من در مبارزه با چیزی و من نمی نیاز به افشای خودم به دیگران صرف نظر از این بیماری است.”

هریک نیز یک جمهوری خواه نامزد برای مجلس ایالتی منطقه 33.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

دولت درخواست منابع بیشتر

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز شنبه اعلام کرد $42 میلیون دلار بودجه اضطراری صرف خواهد شد برای کمک به افزایش میزان فضا و خدمات در دسترس برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس. و کالیفرنیا مقامات خواسته اند دولت فدرال به مراتب بیشتر لوازم از جمله 10,000 هواکش و 30 میلیون ماسک.

دولت هزینه $30 میلیون برای اجاره دو بیمارستان به ایجاد افزایش تعداد تخت — از جمله سنت وینسنت مرکز پزشکی در لس آنجلس و Seton مرکز پزشکی در شهرستان دالی سیتی.

یکی دیگر از $8.6 میلیون دلار صرف خواهد شد هواکش و چهارم پمپ به علاوه 2 میلیون دلار برای قرارداد با پزشکی آمریکا پاسخ برای بیمار خدمات حمل و نقل و 1.4 میلیون دلار به گسترش دولت در بهداشت عمومی آزمایشگاه در ریچموند.

دولت در حال حاضر دریافت منابع از استراتژیک ملی ذخایر فدرال مخزن برای تجهیزات پزشکی و مواد مخدر مورد استفاده قرار گیرد در یک بحران بهداشت عمومی. این درخواست برای بیشتر ماسک فولاد لباسهای بارانی یا روپوش و دیگر تجهیزات حفاظتی.

 کسب و کار من است ‘ضروری’? دولت ارائه می دهد لیست

این ایالت به منظور تعطیل کردن کسب و کارهای غیر ضروری را ترک کرده است بسیاری از کالیفرنیا تعجب آنچه که می تواند و نمی تواند باز بماند. در پاسخ به دولت ارائه کرده است بیشتر دستورالعمل های خاص در چه مکان هایی که ممکن است باز بماند.

دولت در روز جمعه منتشر شد “ضروری زیرساخت های حیاتی کارگران” لیست جادوها است که چه کسب و کار مجاز به عمل به عنوان کالیفرنیا توصیه به ماندن در خانه.

در Coachella Valley ماموران اجرای قانون از جمله پلیس در Indio و پالم اسپرینگز به علاوه Riverside County sheriff نمایندگان شده اند گشت کسب و کار برای بررسی اینکه آیا آنها آشنا با الزامات و یا پاسخ به هر گونه سوال.

دولت به شناسایی 16 بخش هایی که در حال باز ماندن از جمله بهداشت و درمان اضطراری, خدمات مواد غذایی و کشاورزی و حمل و نقل و ارتباطات است. برخی از ضروری کسب و کار مرتبط با زیرساخت های مدنی مانند تصفیه خانه فاضلاب در حالی که دیگران مربوط به خدمات افراد ممکن است نیاز مانند Uber و یا Lyft.

درمانگاه حشیش مجاز به باز باقی می ماند تحت “مراقبت های بهداشتی” دسته هستند فروشگاههای جعبه بزرگ و رستوران ها که ارائه carryout و یا گزینه های تحویل.

کسب و کار است که باز باقی می ماند توصیه به استفاده از اجتماعی فاصله نگه داشتن شش پا در میان مردم برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

مشاهده کامل 14-صفحه: راهنمایی در اینجا:

ایالات متحده-مکزیک بسته شدن مرز, مسافرت های بین المللی محدود

به عنوان کالیفرنیا شروع به پناهگاه در محل مرز ایالات متحده و مکزیک نیز بسته به غیرضروری سفر بیشتر برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد.

“همانطور که ما با کانادا و ما نیز در حال کار با مکزیک برای اجرای قوانین جدید در بنادر ما را از ورود به حالت تعلیق غیر ضروری سفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این قوانین و روش های جدید را نمی خواهد مانع قانونی تجارت و بازرگانی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مکزیک نیز تعلیق سفر هوایی از اروپا است.

این سرکوب در مرز جنوبی به شرح زیر بسته شدن مرز بین آمریکا و کانادا به غیر ضروری سفر که اعلام شد روز شنبه و به اثر رفت در نیمه شب جمعه.

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه با صدور یک سفر جدید هشدار اصرار آمریکایی ها برای رفتن به خارج از کشور تحت هر شرایطی و برای بازگشت به صفحه اصلی اگر آنها در حال حاضر در خارج از کشور, مگر اینکه آنها قصد دارند در خارج از کشور باقی می ماند.

در نور از مشاوره های مسافرتی, هواپیمایی متحده اعلام کرد اواخر جمعه از آن خواهد شد کاهش پروازهای بین المللی توسط 95 ٪ در ماه آوریل قبلا American Airlines کاهش پروازهای بین المللی با 75% و دلتا اعلام کرد که قصد دارد به پارک حداقل 600 هواپیما بیش از نیمی از ناوگان خود را.

مارس 12 رای به جای جف سنگ می رود به ایمیل

به کمک شامل گسترش coronavirus کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه دستور داد که همه رای دهندگان در سنا ایالتی منطقه 28 و کنگره منطقه 25 باید دریافت برگه های رای در پست پیش از مارس 12 ویژه انتخابات باعث استعفای دولت ایالت جف سنگ R-La Quinta و در کنگره ایالات متحده کتی هیل D-Agua Dulce.

ایالات متعدد و حوزه های قضایی در حال تغییر انتخابات پروتکل های. هفت متحده و پورتوریکو به تعویق افتاد خود را در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری.

“در حالی که صدها نفر از دولت های محلی در سراسر کشور نیز اعلام متحده اضطراری, اعمال توصیه شده یا اجتماعی فاصله و گرفته شده از دیگر گام های قابل توجهی را در پاسخ به COVID-19,” Newsom نوشت: در فرمان اجرایی منتشر شد جمعه شب “[ویژه انتخابات] باید هر برگزار می شود که همه رأي.” تعداد محدودی از حوزه های رأی گیری باز خواهد بود برای کسانی که نیاز به کمک در روز انتخابات.

بیشتر: Coronavirus: بله دولت فدرال مالیات در حال حاضر به دلیل در ژوئیه; مالیات بر املاک و هنوز هم به دلیل در ماه آوریل

Newsom اعزام گارد ملی در بانک های مواد غذایی

با مواد غذایی بانک ها شاهد کمبود داوطلبان و افزایش نیاز Newsom روز جمعه اعلام کرد او استقرار گارد ملی کالیفرنیا اعضا برای ارائه در کوتاه مدت امنیت غذایی.

“آن را در این زمان بحران که در کالیفرنیا هستند در آینده به کمک از کسانی که در جامعه خود هستند که بیشترین نیاز” او در بیانیه ای گفت. “مواد غذایی بانک ارائه بحرانی تاسیسات برای خانواده و مورد نیاز در حال حاضر بیش از همیشه است.”

اعضا را در ابتدا به کمک در توزیع و انبار در Sacramento County است. آنها همچنین انجام ارزیابی سایت برای شهرستانهای استان که درخواست حمایت کوتاه مدت.

Newsom دفتر نیز کار با رسانه های اجتماعی خدمات همسایه کمک خواهد کرد که دولت در رسیدن به بیش از 22,000 محله.

“همسایه ها با استفاده از همسایه به, تبادل اطلاعات مفید و کالیفرنیا داوطلبان را با استفاده از این سایت برای به اشتراک گذاری راه های ساکنان می توانید با خیال راحت چک در هر یک از دیگر در طول COVID-19 شیوع. پلت فرم نیز مورد استفاده قرار گیرد برای به اشتراک گذاشتن روش با خیال راحت اطمینان از اعضای جامعه دارای نیازهای اساسی آنها ممکن است نیاز به طی دوره های خانه انزوا” دفتر والی گفت.

بیمار: رانچو مایراج coronavirus بیمار احساس ‘فوق العاده’ در جاده به بازیابی

امور مالی: Indian Wells برآورد حداقل $5.5 M درآمد آمار از لغو BNP دیگر حوادث

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

در ویکتورویل روزانه مطبوعات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>